Gönderen Konu: İlaç dışında ürünleri Netten mi? Eczaneden mi alıyorsunuz?  (Okunma sayısı 691 defa)

.Jack.

• Yeni üye
  • *
İlaç dışında vitamindir, şampuandır cart curt vs bu gibi şeyleri eczaneden mi yoksa internetten mi alıyorsunuz?

misal bir collagen takviyesi alsam bunu nette çok daha ucuza alabilirim. bu bir örnek sadece
ama kötü yerden alıp da sahte ürün ihtimali de var artık nereden aldığını bilecen

siz ne yapıyorsunuz?

emekli kel

• Hero Member
 anlaşınca eczanede net fiyatına veriyormuş devamlı alıcaksan nettekiler sktsi gectiği için ucuz ben her siteden alıom sorun olmadı skt zaten 3 5 sene erken yazılıyormuş içine sinmiyorsa eczaneyle anlaş hep alcam de
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

.Jack.

• Yeni üye
  • *
anlaşınca eczanede net fiyatına veriyormuş devamlı alıcaksan nettekiler sktsi gectiği için ucuz ben her siteden alıom sorun olmadı skt zaten 3 5 sene erken yazılıyormuş içine sinmiyorsa eczaneyle anlaş hep alcam de

benim netten aldığım bütün ürünlerde skt çok vardı şuana kadar(eğer tarihi değiştirmediyseler)

eczaneyle pazarlık yapmak mantıklı degil yani bana göre degil

emekli kel

• Hero Member
 bende netten alıom her siteye bakıom o an hanginde en ucuz bulursam alıom şimdiye kadar sorun çıkmadı
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Kant

• Sr. Member
Şu tip sorular bana saçma geliyor resmen büyük siteler onaylı 10 puanli satıcılar var trendyol hepsiburada n11 vs saticiyi araştırın yorumlara göz atın aldığınız ürünleri kontrol edin barkoduna vs bakin bilinçli alici olun zor bisey degil bu d3  vitaminini  eczaneye sordum 60 TL dedi internetten ayni markayı 2 adeti 60 TL aldım eczaneden alsak 1 kutu alacaktım geçiriyorlar resmen

Armaan

• Hero Member
Gıda takviyelerinin tamamı nette daha ucuz. Online bi kaç mağazadan alırım hep hiç sıkıntı yaşamadım ecz ile uğraşmayın boşuna. Takviyeleri geçtim market bakkal kasap harici ne varsa netten alıyorum hiç uğraşmaya gerek yok saçma sapan işyerleri ile

Trablons

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
İlaçlar eczane haricinde satılamaz diye biliyorum.

Sizin aldıklarınız vitamin gibi gıda takviyeleri olmasın?

İlaç işinde dikkatli olmak lazım öyle netten ne bileyim riskli gibi.

emekli kel

• Hero Member
 alıoz yıllardır bir sorun çıkmadı sktsi gecikmiş onu solediler oda onemli değilmiş zaten sktler erken yazılıyormuş tabi eczane ile anlaşınca aynı fiyat verirse sorun yok

emekli kel

• Hero Member
 nette bile 90 lira olmuş minoxidil forte.

Facebook Twitter Instagram