Gönderen Konu: Nerden alıyorsunuz minoxidili?  (Okunma sayısı 1749 defa)

Kellikbey

• Sr. Member
Nerden alıyorsunuz minoxidili?
« : 09 Mayıs 2022, 00:43:41 »
Forumda kullanan çok var minoxidili o sizler nerden temin ediyorsunuz eczanede 287 TL diyen çıktı bana nasıl ve verden uyguna alırım abiler devam getirtmek lazım minoxidilde cebe kiyicam biraz  nerden aliyorsunuz siz üstadlar

Kellikbey

• Sr. Member
Ynt: Nerden alıyorsunuz minoxidili?
« Yanıtla #1 : 09 Mayıs 2022, 12:56:44 »
Ucuza alıpta söylemek mi istemiyorsunuz anlamadım ki o kadar kişi görmüş yorum 0

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #2 : 09 Mayıs 2022, 13:05:12 »
Dostum eczanelerde Alop T, Androvium var fiyatlar neredeyse birebir.

Bir alt kademe Minoksidil, Bioxinin markasının var ben önermem. Nispeten daha ucuz.

En alt kademe Durou Pak var saç derini eline verir.

Ama doktorlar bazen karışım yazıp eczacıya yaptırıyor. Öyle bir doktor bulabilirsen çok iyi olur. Bir şişesi yaklaşık 200'e denk geliyormuş diye okumuştum.

Rogain ve Kirkland zaten bir hayal. Varsa yurtdışında tanıdığın gelirken isteyebilirsin.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 09 Mayıs 2022, 13:10:57 »
Dostum eczanelerde Alop T, Androvium var fiyatlar neredeyse birebir.

Bir alt kademe Minoksidil, Bioxinin markasının var ben önermem. Nispeten daha ucuz.

En alt kademe Durou Pak var saç derini eline verir.

Ama doktorlar bazen karışım yazıp eczacıya yaptırıyor. Öyle bir doktor bulabilirsen çok iyi olur. Bir şişesi yaklaşık 200'e denk geliyormuş diye okumuştum.

Rogain ve Kirkland zaten bir hayal. Varsa yurtdışında tanıdığın gelirken isteyebilirsin.
durou pakı bizim keterol şampuan halledemezmi o şikayetini acaba bu arada nerden temin edilir ki o,
Eczanelerde çok pahalı küfür etmek istemiyorum ama 287 TL ne aq ya etken maddesi ucuz değilmi bunun başınızın derdi ne sizin ya eczaneler kafasına göre ayarlamiyor bu dediğiniz karışımı illaki reçete getireceksin diyor acaba şey diyorum gidip te bir aile hekimine yazdırsak iş görür mü sizce bioxsinin de üretimi durmuş diye biliom

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 09 Mayıs 2022, 13:11:39 »
Ve son olarak eczaneye mesela reçete ile yaptırdığımız bu minoxidil paket olarak satılan kadar iyi olurmu sonucta el yapımı ya

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #5 : 09 Mayıs 2022, 13:21:06 »
Ve son olarak eczaneye mesela reçete ile yaptırdığımız bu minoxidil paket olarak satılan kadar iyi olurmu sonucta el yapımı ya
Çok daha iyi olacağını düşünüyorum hazır olanlardan. Fiyat konusunda haklısın. Ben de sinirleniyordum kullanırken.

Şampuan counter eder mi Durou'nun etkisini bilemem dostum.

Aile hekiminin yetkisi bir yere kadar diye biliyorum. Ama denemekte fayda var. Ben Bemiksli bilmem neli kürü yazmasını istemiştim. Dermatolog yazar demişti.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 09 Mayıs 2022, 13:46:08 »

Drogsan firmasının r ger diye bir minoxidili var pazarlamasını pek yapamamışlar sanırım bir kaç eczaneye sorsan depolarda ellerinde kalmış olabiliyor bazen ucuza temin etme ihtimalin var
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 10 Mayıs 2022, 01:30:46 »
Bir eczaneye gittim 3 al 2 öde yaparmisiniz dedim evet dediler tanesi 287 TL yani 280 den sayarak 2 adetin ücretini vericem 560 TL son kullanma tarihi 2023 sizce almalimiyim tanesi bana 186 TL ye gelmiş olucak yoksa gidip bir yerden majistiral kurmu yaptirmaliyim

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #8 : 10 Mayıs 2022, 01:36:56 »
Bir eczaneye gittim 3 al 2 öde yaparmisiniz dedim evet dediler tanesi 287 TL yani 280 den sayarak 2 adetin ücretini vericem 560 TL son kullanma tarihi 2023 sizce almalimiyim tanesi bana 186 TL ye gelmiş olucak yoksa gidip bir yerden majistiral kurmu yaptirmaliyim
Markası ne minoxun

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 10 Mayıs 2022, 01:40:11 »
Markası ne minoxun
minoxildil Forte mavi kutu bilinen varya normal eczane fiyatı 287 böyle bır güzellik yaptılar ama bizim burda da bir eczaneci var eski bir yer kür yapıyor saç için frlanda hatta adaminda saçı var yaşlı ama var adam işte içeriğini söylemiyor ama diyorki al bunu kullan fayda bulursun ben ne kullandığımı nerden bilicem içine dianami atıyor Fin mi artık neyse bilmiyorum yarın oraya gidicem öğrenmek için sırf eğer ogrenirsem yazarım buraya son çare gidip 3 adet minox almak olacak 560 TL ye

Whatever Sc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 10 Mayıs 2022, 01:59:50 »
Mart'ın başında Androvium'u bir eczaneden çok uyguna aldım. 180tlydi.
Nisan'da 245tlye aldım başka eczaneden. Bence deposuna göre fiyat değiştiriyor. Birkaç eczane gezin minoks almadan önce.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #11 : 10 Mayıs 2022, 02:11:26 »
Vallahi bilemiyorum dostum ama iyi bak kullanma tarihine.

Adam sırrı söylese de biz de yapsak.

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 10 Mayıs 2022, 16:34:29 »
Vallahi bilemiyorum dostum ama iyi bak kullanma tarihine.

Adam sırrı söylese de biz de yapsak.
şuan o eczaneye gidiyorum yoldayım umarım iyi haberlerle gelirim

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #13 : 10 Mayıs 2022, 16:53:57 »
Bekliyoruz bakalım

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 10 Mayıs 2022, 20:59:19 »
Minoxidil alma boşver
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Facebook Twitter Instagram