Gönderen Konu: Minoxidili günde 2 ye çıkarmalımıyım ?  (Okunma sayısı 582 defa)

Kellikbey

• Sr. Member
Minoxidili günde 2 ye çıkarmalımıyım ?
« : 04 Aralık 2021, 20:11:50 »
Akşamları 8 fis kullanıyorum tüylenme var sakaklarda berberde dedi ama bu şekilde ilerlerse istediğim şıklığa ulaşacağımi düşünemiyorum o yüzden ne önerirsiniz günlük 2 ye sabah akşam cikartirsam 6 şar fıs kullanicam ? Bu arada sabah akşam xpecia kullanıyorum

heprotar

• Sr. Member
Ynt: Minoxidili günde 2 ye çıkarmalımıyım ?
« Yanıtla #1 : 05 Aralık 2021, 02:28:28 »
Akşamları 8 fis kullanıyorum tüylenme var sakaklarda berberde dedi ama bu şekilde ilerlerse istediğim şıklığa ulaşacağımi düşünemiyorum o yüzden ne önerirsiniz günlük 2 ye sabah akşam cikartirsam 6 şar fıs kullanicam ? Bu arada sabah akşam xpecia kullanıyorum

Minoxil zaten günde iki sabah akşam kullanılır yalnız 8 fıs çok fazla dostum , ilk zamanlar belki yan etki yapmayanilir fakat sonrasında çarpıntı ve baş ağrısı sorunların olabilir .Bunlardan kaçınmak için sabah akşam 3’er fıs yeterli olur.

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 05 Aralık 2021, 04:13:10 »
Minoxil zaten günde iki sabah akşam kullanılır yalnız 8 fıs çok fazla dostum , ilk zamanlar belki yan etki yapmayanilir fakat sonrasında çarpıntı ve baş ağrısı sorunların olabilir .Bunlardan kaçınmak için sabah akşam 3’er fıs yeterli olur.
3 fıs yeterli değil bence

heprotar

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 05 Aralık 2021, 13:45:55 »
Fazlasının kardiovasküler problemlere neden olma ihtimali var.minoxil sandığınız kadar masum bir ilaç değil,hakkında yazılan kalp çarpıntısı şikayetlerini  okursanız ne demek istediğimi anlarsınız.

Facebook Twitter Instagram