Gönderen Konu: Panaroma hair Saç ekim sürecim  (Okunma sayısı 1801 defa)

Ferhat Odac?

• Yeni üye
  • *
  • Panaroma hair
Panaroma hair Saç ekim sürecim
« : 19 Eylül 2022, 01:21:11 »
Arkadaşlar merhabalar yaşım 22, genç yaşta saç dökülmesi yaşıyordum, bende saç ekimi yaptırmaya karar verdim bu süreçte herkesten fikir aldım ama aklıma yatan tek yer oldu, ismi Panaroma Hair. Mustafa hoca çok ilgili ve sıcak kanlı işini iyi yapan birisi. Bana güzelce süreci anlattı ve saç ekimi başladı ekimim sabah 9 da başladı akşam 6 da bitti. Toplam 5200 greft ekildi şu an ekim sonrası 33. Günümdeyim. Ekim öncesi sonrası halimi paylaşacağım. Bu süreci yaşamış derttaşlarım yorum yaparlarsa çok sevinirim. Herkese iyi forumlar.

desastre

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekim sürecim
« Yanıtla #1 : 19 Eylül 2022, 02:04:18 »
Saçın kaç yaşında tam açıklığa ulaştı ?

cod4ever

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 19 Eylül 2022, 02:04:57 »
Günceli halinide paylaşır mısın dostum.
Ekimin güzel gözüküyor, ancak önce çizgi pek içime sinmedi, sen mi seçtin acaba ?
  • Ekim Tarihi: 25.08.2022
  • Ekim Merkezi ismi Yasemin Gülgör Alfa Tıp
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 25
Aga E Biotin ( Günde 2 ad.)
Arginine Proteinocean 5000 mg   ( Günde 1 ad.)
Kiperin Collagen  ( Günde 1 Ad. )
Omega 3  ( Günde 1 Ad. )
Natures Supreme Multivitamin For Men
Calsimax 1000 ( Günde 1 Ad. )
Magnorm 365 ( Günde 1 Ad. )
Prozinc Plus Losyon ( Günde 2 kere )
EVOCAPİL PLUS Onarıcı Köpük Şampu

Ferhat Odac?

• Yeni üye
  • *
  • Panaroma hair
« Yanıtla #3 : 19 Eylül 2022, 02:14:25 »
Günceli halinide paylaşır mısın dostum.
Ekimin güzel gözüküyor, ancak önce çizgi pek içime sinmedi, sen mi seçtin acaba ?
Düz çizgi olsun istemedim, arkalara doğru sık bir ekim olsun istedim doktor da bunu tavsiye etti ne yalan söyleyim  pek içime sinmeyerek kabul ettim ama zaten wartex bölgesinden dolayı saçım ikinci ekimi istiyor o yüzden pek kafaya takmıyorum. İkinci ekimde önleri biraz daha sıklaştırır hemde tepeyi kapattırırım. (Bu fotoğraflarda donör bölgemde beklenmedik dökülme gerçekleşmiş doktor öyle söyledi nadir olan birşey ama orada da yine saçlar çıkacak prp ye gel faydasını görürsün hiç kafaya takma süreçle birlikte onlar toparlayacak dedi)
  • Ekim Merkezi ismi Panaroma hair

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #4 : 19 Eylül 2022, 02:42:44 »
Dostum antiandrojen kullandın mı veya kullanıyor musun?

Genç yaşta saç dökülmesi durumunu bilirim. Çok büyük problem ya.

Keşke birden 5200 olmasaydı diye düşünüyorum. Bildiğim kadarıyla tavsiye edilen en fazla 3000 bir seansta.

Onun haricinde inşallah istediğin saçlara kavuşursun.
Allah hepimizi bu dertten kurtarsın.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Ferhat Odac?

• Yeni üye
  • *
  • Panaroma hair
« Yanıtla #5 : 19 Eylül 2022, 02:45:40 »
Dostum antiandrojen kullandın mı veya kullanıyor musun?

Genç yaşta saç dökülmesi durumunu bilirim. Çok büyük problem ya.

Keşke birden 5200 olmasaydı diye düşünüyorum. Bildiğim kadarıyla tavsiye edilen en fazla 3000 bir seansta.

Onun haricinde inşallah istediğin saçlara kavuşursun.
Allah hepimizi bu dertten kurtarsın.
Hiç bir ilaç kullanmadım.
Tek seansta yüksek girmesini ben istedim, saçlarım çok açıktı bunun çoğunu kapatmam lazımdı.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 19 Eylül 2022, 02:46:35 »
Başlığa merkez ismi yazmazsanız konu kaldırılacaktır.
Eğer yazsaydınız bunlarla vakit kaybetmeden saç ekim yorumuna geçiçektik.
Sadece vakit kaybı kuralların dışında açtığınız konular.
Global Moderator

Ferhat Odac?

• Yeni üye
  • *
  • Panaroma hair
« Yanıtla #7 : 19 Eylül 2022, 02:49:25 »
Başlığa merkez ismi yazmazsanız konu kaldırılacaktır.
Eğer yazsaydınız bunlarla vakit kaybetmeden saç ekim yorumuna geçiçektik.
Sadece vakit kaybı kuralların dışında açtığınız konular.
Yeni üyeyim, kuralları bilmiyordum uyarın için teşekkür ederim. başlığı düzeltiyorum.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #8 : 19 Eylül 2022, 02:50:49 »
Hiç bir ilaç kullanmadım.
Tek seansta yüksek girmesini ben istedim, saçlarım çok açıktı bunun çoğunu kapatmam lazımdı.
Anladım dostum, elbette senin kararın.

Belki deneyebilirsin, yan etki görürsen bırakırsın.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Panaroma hair Saç ekim sürecim
« Yanıtla #9 : 19 Eylül 2022, 02:52:08 »
Rica ederiz saç ekimi planlamanı Hangi mantıkta yaptılar çünkü bu saç ekiminde mantık dışı hareket edilmiş o yüzden bir kaç soru soracağım bu alandan saç almak için bir saç ekim merkezinin deli olması gerek adamlar saç ekilecek alandan saç mı aldı?

Saç ekimi merkezi hakkında biraz bilgi verirmisin
Saç ekimi merkezi sahibi kim ? Doktor mu ?
Ekim merkezi nerede

Sana saç ekerken ne tarz önerilerde bulundu
Panorama saç ekim merkezi?
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 19 Eylül 2022, 03:02:07 »
Saç ekimi hakkında da yorum yapamayım öncelikle kötü bir planlama saç alımı yukarıda sordum zaten şok oldum diyebilirim adamlar normalde saç ekilen dökülecek alandan saç almış kutlarım onları bu bilgi birikimle saç ekmeseler daha iyi olur yazıl insanlara zarar vermesinler

Böyle saç ön çizgisi olmaz bu konudada önce saç ekimi ön çizgisi planlamayı öğrenmeleri gerek hiç bir kaynak bulamıyorlarsa zaten yakımda bu forumu fark ederler bu konudan dolayı diğer başarılo saç ekim merkezleri nasıl ön çizgi yapıyor nasıl saç alımı yapıyor açıp bakıp öğrensinler biraz.

Çok geniş bir alan 2 ekim gerekirdi bu alanı tek ekimle kapatmaya çalışmak hata hem donör zaten çok güçlü değil bu kadar yüksek alıma ilk ekimde gerek yok hemde aşama aşama daha başarılı sonuç alınır ilk ekim planlaması bu şekilde olmalıydı tepeyi ikinci ekime bırakmaları gerekirdi ama zaten bu ön çizgiyi bu alımı yapan bir saç ekim merkezinden bu kadar geniş bilgi beklemem.

Yani kısaca keşke araştırıp düzgün bir saç ekim merkezi seçmiş olsaydın.
Global Moderator

Ferhat Odac?

• Yeni üye
  • *
  • Panaroma hair
« Yanıtla #11 : 19 Eylül 2022, 03:06:15 »
Rica ederiz saç ekimi planlamanı Hangi mantıkta yaptılar çünkü bu saç ekiminde mantık dışı hareket edilmiş o yüzden bir kaç soru soracağım bu alandan saç almak için bir saç ekim merkezinin deli olması gerek adamlar saç ekilecek alandan saç mı aldı?

Saç ekimi merkezi hakkında biraz bilgi verirmisin
Saç ekimi merkezi sahibi kim ? Doktor mu ?
Ekim merkezi nerede

Sana saç ekerken ne tarz önerilerde bulundu
Panorama saç ekim merkezi?
Esenyurt,  İstinye hastanesinde ekim yaptırdım. Önerileri bana bırak saçlarını dolduracağım tarzında oldu.
her şey olağan akışında gidiyordu,doktorun  kanalı biraz fazla açtığı söylendi sonra doktor gelip, güvenli bölge adı verilen yerden de saç almaya başladı oradan alıp fazla kanal açtığı yerleri doldurdu. Yalnız bunları sorduğunuz için söylüyorum herhangi  bi şikayet ve kötülemede bulunmuyorum, mustafa hocamın sözüne güveniyorum inşallah yanılmam.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 19 Eylül 2022, 03:09:49 »
Saç alınan yan temporal alanların üstk kısımları ve al temporal oralar ekim alanları saç alınacsk yerler değil neyse umarım mutlu olursun süreç sonu kardeşim

Ama bu saç ekimini kim yaptıysa önce saç ekmeyi öğrenli zamanla sonuç aldıkça forumdaki saç ekimlerini takip ettikçe nedemek istediğimi daha net anlarsın

Amaç kimseyi kötülemek değil tabiki kişisel bir durum söz konusu değil biz yapılan işlem hakkında yorum yapıyoruz.
Global Moderator

Ferhat Odac?

• Yeni üye
  • *
  • Panaroma hair
« Yanıtla #13 : 19 Eylül 2022, 03:13:23 »
Saç alınan yan temporal alanların üstk kısımları ve al temporal oralar ekim alanları saç alınacsk yerler değil neyse umarım mutlu olursun süreç sonu kardeşim

Ama bu saç ekimini kim yaptıysa önce saç ekmeyi öğrenli zamanla sonuç aldıkça forumdaki saç ekimlerini takip ettikçe nedemek istediğimi daha net anlarsın

Amaç kimseyi kötülemek değil tabiki kişisel bir durum söz konusu değil biz yapılan işlem hakkında yorum yapıyoruz.
Yorum için teşekkür ederim. Siz çok saç görmüşünüzdür, sizce prp yaptıırıp saçlar uzayınca bu tepe kısmım kapanır mı? Ve donör kısmı düzelir mii?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 19 Eylül 2022, 03:43:59 »
Kısmen iyileşmeyi az da olsa hızlandırır prp ama sorun bunun düzelmesinden ziyade normalde dökülecek bölgeden saç almışlar yani yan üst ön teple buralardan saç almak için saç ekiminden anlamayan bir insnın yapacağı bir işlem.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram