Gönderen Konu: Bu kafa nasıl kapanır ?  (Okunma sayısı 396 defa)

Yasin Gökmen

• Yeni üye
  • *
Bu kafa nasıl kapanır ?
« : 20 Eylül 2022, 21:05:44 »
Merhabalar yaş 28. Biri 1 ay diğeri 2 hafta önce olmak üzere 2 seans prp yaptırdım. Yazın güneşte çok kaldım. Saç derim gözükmeye başladı. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim ? Fiyat performans açısından en iyi bu işi nasıl hallederim ? Bu arada finasterid tarzı hormonal bozukluklara yol açma ihtimali olan ilaçları asla kullanmayacağım. Tavsiyelerinizi bunu göz önünde bulundurarak yaparsanız memnun olurum.

hellred

• Full Member
  • 👻
Ynt: Bu kafa nasıl kapanır ?
« Yanıtla #1 : 20 Eylül 2022, 21:26:44 »
Dht blocker kullanmadan nasıl toparlamayı düşünüyorsun?

• Ekim Tarihi: 23.06.2022
  • Ekim Merkezi ismi Medeks
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 23
  • Medikal Tedavi Xpecia + Solgar Biotin 5000mg

Yasin Gökmen

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 20 Eylül 2022, 21:31:32 »
Dht blocker kullanmadan nasıl toparlamayı düşünüyorsun?

Hocam zaten mevzu o. Onları kullanmadan bir çözüm yolu arıyorum.

such

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 20 Eylül 2022, 21:35:33 »
sürekli kullanımı göze alıyorsanız minoxidile şans verebilirsiniz

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 20 Eylül 2022, 22:07:49 »
 lokal blokerler veya blokerli mezoterapi işte dısardan deriye yapılan uygulamalar falan kalınlaşır falan ama istediğin kapatıcılık olmaz.zayıfları yok sayrak ekim tek secenek gozukuyor
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

alibaba

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 21 Eylül 2022, 12:24:53 »
ön tarafa ekim şart .bence çok geç kalmadan ekim yaptır yoksa saç derisi bir defa kelleşmeye başlayınca fibrosiz ve kalsifikasyondan dolayı ilerde yapacağın ekimde ince saçlar yani zayıf greftler kolay kolay çıkmıyor.

kelceko

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 21 Eylül 2022, 21:49:58 »
antiandrojen kullanmak istemiyorsan tek çaresi saç ekimi yalnız bazı arkadaşların belirttiği gibi sadece önden ortaya bir ekim yaptırmalısın geri kalan alanları pas geçmek şu aşamada doğru karar olur çünkü kendi saçlarının ekimden olumsuz etkilenme olasılığı var.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 21 Eylül 2022, 22:11:59 »
 aralara girilen ekimlerde zayıflar tüyleşmeye baslamıslar ölür dandik yer araya ekerse aradaki tum saçları öldürür.ekimden sonrada madem hormonu baskılamak istemion saçı besle o zaman.ya hormonu baskılıcak ya saç kökünü hormona guclu hale getircen.senede 2 kere prp olabilir vea dermoller masaj yaparsın evde ekimcinin izin verdiği zamandan sonra.zaten genetik 30dan sonra yavaslar 23 ile 28de zıplama yapar derler.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram