Gönderen Konu: YAŞ 27 SAÇ EKİMİ MERKEZ TAVSİYESİ  (Okunma sayısı 371 defa)

Asilyasayan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
YAŞ 27 SAÇ EKİMİ MERKEZ TAVSİYESİ
« : 21 Eylül 2022, 23:52:09 »
Herkese Merhaba İsmim Yavuz
Uzun zamandır takip ediyorum ama artıl saç ektirmeyi kafama koyduğum için ilk kez konu açıyorum
-Yaşım 27 . Hemen hemen lise sondan beri saçlarım dökülmeye devam ediyor Baba amca dede vs yani baba tarafımız full saçsız  :-\ :)
-Saçlarım zaman zaman agresif zaman zaman stabil dökülmekte Strese mevsim geçişlerine bağlı olarak bu dökülme orani değişmekte
-Saçlarım ilk ve yoğun olarak ön yanlardan başladı ve devam etmekte.Bu sıralar ağır ağır vertekstede yoğunlaşmalar var.
-Hiç ilaç kullanmadım.
Saç ekimi için tavsiye almam gerekiyor Kime nerede yaptırmalıyım Doğallık görünüm,ekimden sonra tekrar dökülme,ekilenlerin çıkma oranı,ilgi alaka,ücret(25bin 35bin arası) vs. Hiç bi konuda bilgim yok maalesef Bakıyorum bakıyorum ama bir türlü nerde yaptırmam gerektiğine karar veremiyorum Çünkü bu iş bir kere yaptırılmalı tam ve temiz yaptırılmalı diye düşünüyorum

emekli kel

• Hero Member
Ynt: YAŞ 27 SAÇ EKİMİ MERKEZ TAVSİYESİ
« Yanıtla #1 : 21 Eylül 2022, 23:58:06 »
 yavuz baba ve dayılar full kel diye okumuşum 2 tarafta full kelse 27 yasında bu saç iyi diyecektim baba amca dede yazmışsın kellik geninde anne geni baskındır.6 ay finasterid kullan donor gurleşsin ektirirsin olanı finasteridle korursun.hormonu baskılamıcam dersen direk zayıf alanlar yok sayılıp ektirebilirsin.bir ekimle cozersin.ön ekimi dikkatli ol doğal olmayan ekim kellikten beter.sitede konulara bak.fiyatlar şu bu sitede konularda mevcut
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Asilyasayan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 22 Eylül 2022, 00:02:44 »
Tam değinmek istediğim konu buydu Baba tarafı full kel evet Ekimde doğal görünüm benim için çok önemli şu etapta Doğal olmayacaksa kel kalırım doğal görünür daha iyi fikrindeyim  ;D ;D Maalesef nereye ve kime ektireceğime karar veremiyorum bir türlü hocam

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 22 Eylül 2022, 00:26:06 »
 kurcala konuları hocam.ektirenlerle konus.merkezlere saçlarının resmini at ne kadar ekecekler kaça ekecekler solesinler.onceliğin ekim değil arastırma asaması olsun.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

phantom

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 23 Eylül 2022, 21:19:11 »
keşke bu tarz tavsiyeler isterken bütçelerde yazılsa ,şimdi 100 bine eken var 15 bine ekende var hangisini yazalım  :)

Asilyasayan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 23 Eylül 2022, 21:38:11 »
Haklısınız onu atlamışım Düzelttim hocam maksimum 25 35 bin arası uygundur  |-onayisareti-| :) :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 28 Eylül 2022, 01:05:23 »
Kendi saçlarınız incelmiş bu yüzden de cansız görünüyor
Güçlendirmek ekime hazır etmek gerek

Örnek olarak saçlarınızı ringe çıkacak bir boksör gibi düşünün
Rakibine karşı 5/6 ay önceden iğmana başlamalı çalışmalı güçlenmeli ki yene bilsin

Saçlarımızda saç ekim öncesi böyle güçlü girmek gerek saç ekimine

Bunun dışında saç ekimine gayet uygunsun
Kafa yapına uygun güzel ön çizgi tasarlayan yerleri yorumlarımızı takip ederek keşfet ve karar aşamasında çok hassas ol her sakallıyı süper saç eker sanma

İlk ekimin doğru kararla 1 kere hallet acı tecrübeler edinip sürecini uzatma

Hayatın her anı değerli risk almak olmaz

0 risk güzel sonuç en büyük hedefimiz.
Global Moderator

Asilyasayan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 28 Eylül 2022, 01:09:23 »
Şuan için biraz takviye etmeli ve var olan saçları güçlendirmelisin diyorsunuz anladığım kadarıyla Peki ne kullanmalı ne yapmalıyım Alınması ve yapılması gereken seyler neler cunku bu kış bitmeden en geç kış sonu saç ektirmiş olmayı istiyordum Teşekkür ederim yorumlarımız için  :)

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 28 Eylül 2022, 21:53:54 »
 finasteridi arastır

Asilyasayan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 28 Eylül 2022, 21:57:18 »
Tşk ederim hormonlarımı baskılamak istemiyorum  :D

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 28 Eylül 2022, 21:58:21 »
 sart değil saçına.ektirirsin incelmişleri yok sayarlar.

Facebook Twitter Instagram