Gönderen Konu: ASMED KORAY ERDOGAN 26.9.2022 , 2.operasyon 'KE BOT' 2210 greft Fue  (Okunma sayısı 30704 defa)

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese selam arkadaslar 26.9.2022 tarihinde asmedde ikinci saç ekim opersayonumu gerceklestirdim. Sizlere detayli bir sekilde izlenimlerimi aktaricagim çünkü yeni merkezde hersey degismis ve gelismis.
Sabah 6.30 da asmedde bulundum ilk olarak ekg ve kan testi yaptirdim bunu kanimi alan hemsireyede soyledim bukadar eli hafif profesyonel bi sekilde kan alan birini ilk defa gördüm. Daha sonra beni fotograf odasina aldilar resim cektirdim daha sonra koray hoca konsultasyona aldi beni bana bosluk gördüğüm heryeri doldurucam dedi bu sözü cok hosuma gitti biraz heyecanliydim bi anda ruh halim degisti heyecanin yerini mutluluk aldi :) daha sonra saclarim traşlandi ekime hazir hale geldi,
ve size bundan detayli bahsedicegim KEBOT beni robota taramaya aldilar donör ve sac analizi icin saçlarımin her cm karesi tarandi tekli 2li 3lü 4lü kökler bu ne ise yariyor bu taramadan sonra ameliyathane odasinda fotograflar oluyor nerde nasil hangi kök homojen birsekilde alim yapiyolar ve artik alimi 2 kisi yapıyor cift dikis yani daha hizli daha rahat daha komforlu oluyor. Greftler alindiktan sonra kanal icin Koray Erdogan geldi ve kanallari acti daha sonra ekip ekim islemine basladi ve operasyon cok saglikli bir sekilde bitti.
Sunuda eklemek istiyorum anestezi uzmani u
Umut bey ekimin cok rahat gecmesini sagladi damar yolu actilar serum taktilar cok relax rahat cool bi sekilde operasyon geçti bir ara farkinda olmadan uyudum, surekli anestezi uzmaninin kontrolu altinda bu konudada yeni acilan merkezde 10 seviye ileri gitmiş Asmed.
Ben ekimimde emegi gecen herkese cok tesekkur ederim cok rahat bi operasyon gecirdim asagiya fotoglarimi yüklüyorum herkesin hayalindeki saçlara kavusmasi dilegiyle..

Sizlere ekimin teknik detaylarindan bahsedicem verteks tamamen homojen bi sekilde kapatildi orta bolge midline ise cmkarede cikildi ön hat ise yine cmkarede hepsi tekli greft olucak sekilde koray erdogan bosluk gordugum heryeri kapaticam dedi konsultasyonda KE BOT sayesinde teknik analizler donor yogunlugu usterdeki saclarin yogunlugu cok detayli bir sekilde tarandi ve kökler ona gore cikarilip nakledildi hersey bi sistem teknik analiz üzerine oldu.

sahin0397

• Full Member
  • sahin0397
hayırlı olsun emin ellerden,önceki konunuzda tepeden net görüntü göremedim varsa yükleyebilir misiniz verteks önemli takipteyiz :)

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun emin ellerden,önceki konunuzda tepeden net görüntü göremedim varsa yükleyebilir misiniz verteks önemli takipteyiz :)
Aksam yüklücem harddisci pcye baglayip görüntüleri alinca tesekkur ederim.
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

The Cebelebettin

• Hero Member
Hayırlı olsun asmed kalitesine söylenecek çok bisey yok ztn kendini gösteriyor,  şu varki asmedin konularını okurken kendim orada ekim yaptırmış gibi heyecan yapıp kalitelerine hayran kalıyorum bu çok farklı bir seviye helal olsun :)
  • Medikal Tedavi Proscar (1/4)

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun asmed kalitesine söylenecek çok bisey yok ztn kendini gösteriyor,  şu varki asmedin konularını okurken kendim orada ekim yaptırmış gibi heyecan yapıp kalitelerine hayran kalıyorum bu çok farklı bir seviye helal olsun :)
.
Tesekkur ederim umarim sende hayalindeki saclara kavusursun.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun saç ekimin kel kendi saçlarını korursan ki koruyorsun yeni ekiken ekimle muazzam sonuç olur zaten ilk ekiminde çok başarılıydı 6 senede tepe açılmış baya ortalar da daha sık olur inşallah  çok kaliteli bir saç ekimi olmuş
Global Moderator

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun saç ekimin kel kendi saçlarını korursan ki koruyorsun yeni ekiken ekimle muazzam sonuç olur zaten ilk ekiminde çok başarılıydı 6 senede tepe açılmış baya ortalar da daha sık olur inşallah  çok kaliteli bir saç ekimi olmuş
Tesekkur ederim hintell evet tepe cok acildi ortalarda yuzde 20 25 seyrelme oldu korumaya devam saclari evet bende cok begendim ekimi ozellikle önlerin siklastirilmasi ki cmde zaten 60 65 vardi 85 90 olucak bende sabirsizlikla bekliyorum sonucu

Roninn3

• Hero Member
hayırlı olsun konunu takipteyiz dostum.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Foruma üye olduğum dönemlerde ilk ekimizi de takip edenlerden birisiyim. Bu ekiminizin sonucunu da merak ediyorum. Koray Hoca çok güzel bir sıklaştırma yapmış. İnsanların da yıllar içerisinde saç beklentisi değişiyor ve gerçekten finasterid %100 saç baskılamadığı için bir nokta da görüntü de kel bir görüntü olmasa da kayıplar olduğundan, saç yoğunluğunu önemseyen insanlar için saç ekimi kaçınılmaz olabiliyor. Sizi iyi anlıyorum çünkü geçen sene bende Koray Hocaya orta hattım için bir konuşma yapmıştım. Muhtemelen bir kaç sene içerisinde bende de kayıplar artarsa benzer bir sıklaştırma yaptırırım diye düşünüyorum. Merkez Asmed olunca, eken kişi Koray Hoca olunca zaten planlamanın harika olduğunu ve güveninde maksimum olduğunu biliyoruz. Umarım bu ekiminizde de ilk ekiminizdeki gibi harika bir sonuç alırsınız. Ben saçlarınızın harika olacağını düşünüyorum.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

duman134

• Sr. Member
Hayılır olsun saçsız kel hocam çok harika bir saç ekimi adamalr olayı aşmış uzay çağında saç ekiyorlar bir çok merkezde çağın gerisinde:)

Hem  uzay çağını hemde taş devrinden kalma teknikleri aynı anda yaşıyoruz bu forumda kafa ambele oluyor.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED KORAY ERDOGAN 26.9.2022 , 2.operasyon 'KE BOT' 2200 greft Fue
« Yanıtla #10 : 28 Eylül 2022, 08:12:01 »
Foruma üye olduğum dönemlerde ilk ekimizi de takip edenlerden birisiyim. Bu ekiminizin sonucunu da merak ediyorum. Koray Hoca çok güzel bir sıklaştırma yapmış. İnsanların da yıllar içerisinde saç beklentisi değişiyor ve gerçekten finasterid %100 saç baskılamadığı için bir nokta da görüntü de kel bir görüntü olmasa da kayıplar olduğundan, saç yoğunluğunu önemseyen insanlar için saç ekimi kaçınılmaz olabiliyor. Sizi iyi anlıyorum çünkü geçen sene bende Koray Hocaya orta hattım için bir konuşma yapmıştım. Muhtemelen bir kaç sene içerisinde bende de kayıplar artarsa benzer bir sıklaştırma yaptırırım diye düşünüyorum. Merkez Asmed olunca, eken kişi Koray Hoca olunca zaten planlamanın harika olduğunu ve güveninde maksimum olduğunu biliyoruz. Umarım bu ekiminizde de ilk ekiminizdeki gibi harika bir sonuç alırsınız. Ben saçlarınızın harika olacağını düşünüyorum.
Tesekkur ederim onizuka yorumlarin icin ,zamanla yuzde 20 30 kayiplar oluyor evet senin saclari cok begeniyorum forumun en iyi sonuclarindan biri saclari korursan kayip olucagini zannetmiyorum olsa bile cok az olur sac yapini detayli inceledim hersey kalbince olsun.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 28 Eylül 2022, 08:13:52 »
Hayılır olsun saçsız kel hocam çok harika bir saç ekimi adamalr olayı aşmış uzay çağında saç ekiyorlar bir çok merkezde çağın gerisinde:)

Hem  uzay çağını hemde taş devrinden kalma teknikleri aynı anda yaşıyoruz bu forumda kafa ambele oluyor.
Tesekkur ederim yorumun icin evet asmed diger merkezlerden 10 sene ilerde teknik bakimindan tabiki baska iyi eken merkezlerde var senin konunuda takipteyim bence saclarinin o geriden gelen tarafi cikicak oyle hissediyorum cünkü
« Son Düzenleme: 28 Eylül 2022, 08:24:36 Gönderen: Sacsizkel »

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 28 Eylül 2022, 08:17:39 »
Arkadaslar greft calculator paylasiyorum sizlere
« Son Düzenleme: 29 Eylül 2022, 17:16:12 Gönderen: Sacsizkel »

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 28 Eylül 2022, 09:40:19 »
hayırlı olsun konunu takipteyiz dostum.
Tesekkur ederim sürec sonuna kadar detayli paylasim ve anlatim yapicam tecrubelerimi diger uyelere aktaricam.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 28 Eylül 2022, 09:53:17 »
Başta sana ve ailene olmak üzere Koray hoca ve rakibine, Hintell başqan ve tüm forum ahalisine sabırlar diliyorum:) nasıl geçer bu 6 ay:)
Ben ekimci olsam senin gibi pimpirikli adama ekim yaparmıydım bilmiyorum… çizgi 1,5 mm aşagıdamı acaba diye kaygı duyacak kadar saç takıntılı bir kardeşimiz olarak az yormadın ilk ekimde basımızın etini yedin. Allahtan süper sonuç aldın bide kötü sonuç geleydi vay halimize…

Planlama çok yerinde , ekim satışı çok makul zaten kaliteli güzel bşr sonuç almıştın eminim yine güzel bir sonuç gelecektir.

Lütfen dert edip kendini hasta etme bu saçlar çıkar sonuç güzel olur takıntı yapıp kendini üzdüğün yanına kar kalır..

Saçsız kardesim hayırlı olsun Allah minim güzel olacak.. zaten yakışıklıda adamsın

Facebook Twitter Instagram