Gönderen Konu: Ekimden Önce Takviye  (Okunma sayısı 256 defa)

Yiğit Can

• Yeni üye
  • *
Ekimden Önce Takviye
« : 27 Eylül 2022, 19:47:27 »
Arkadaslar merhaba , Ben sac ektiricem 2 ay icerisinde , Yasım 23 2 yılda sacım dokuldu . Benim sacim zayif veyahut ince telli olabilir , bu 2 ay sonraki ekim icin  Takviye veyahut saci guclendiricek ne almam gerekir gercekten yorumlarinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum psikolojim bozuldu artik

Yiğit Can

• Yeni üye
  • *
Ynt: Ekimden Önce Takviye
« Yanıtla #1 : 27 Eylül 2022, 19:50:15 »
1.5 yıl onceki sac durumum

Roninn3

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 27 Eylül 2022, 20:59:04 »
xpecia başla istersen ,finasterid önerenler elbet olur ama ben şahsen tavsiye etmem ama dersenki uzun yıllar kullanacağım ve ilaç hakkında bilgim var o zaman olur.
bunların dışında çok fazla yapabileceğin bir şey yok ,saç masajı başlayabilirsin saç derinin esnekleiğini arttırıp ekime hazırlamak için ve birde kafa derinde sebore yada kepek gibi problemler varsa haftada iki olmak üzere konazol şampuan kullansan iyi olur.

Hair'lı Olsun

• Bu Alana Reklam Verilir.
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 27 Eylül 2022, 21:42:59 »
Saçınız çok kaliteli (sağlıklı) görünüyor  ekiminizden çok iyi sonuç alacağınızı düşünüyorum. Finasteride ve xpecia başlayabilirsiniz. Şimdiden hairli olsun ;)
Saç Sağlığı Discord : https://discord.gg/RJrwv4h7

Finansteride
Omega 3  -  Biotin 5000
Keçiboynuzu özü
Masaj - Magnezyum yağı  
D3 vitamin  -  B12 vitamin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 28 Eylül 2022, 00:18:17 »
Donör kaliteli kendi saçalrında sadece hafif incelme var
Güçlendirmek için finasterid en etkisi daha hafif xpecia.
Düşünebilirsin  ekime çok uygunsun.
Global Moderator

Yiğit Can

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 05 Ekim 2022, 21:16:04 »
Teşekkürler , Serkan aygın kafama yatmıştı çok fazla olumsuz sonuş nerdeyse görmedim lakin iletişime geçtiğimde ne yaşım ne döküntü ile ilgili hiç bir şey sormadan direkt operasyon ücretini söyledi , sizce normal mi ? İnsan bi bilgi vs alır direkt operasyon ücreti şu kadar şu tarihte diye yanıt verdiler

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 05 Ekim 2022, 23:22:06 »
Yaşın küçük ama dökülmen büyük ihtimalböylr kalacaktır . Saçların beyazlaşmaya başlamış . Dökülme de yavaşlar büyük ihtimal . Donör alanın çok güzel görünüyor . Sonucun da güzel olacaktır

Facebook Twitter Instagram