Gönderen Konu: ENGELLEME ÖZELLİĞİ  (Okunma sayısı 269 defa)

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
ENGELLEME ÖZELLİĞİ
« : 29 Eylül 2022, 01:02:58 »
Foruma kullanıcı - profil engelleme özelliği getirilmesi gerekiyor. Bazı low iq insanların mesajlarını çoğu kişi görmek istemiyor

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: ENGELLEME ÖZELLİĞİ
« Yanıtla #1 : 29 Eylül 2022, 01:39:04 »
Var zaten dostum ben gereksiz konuları gördüğüm üyeleri engelliyorum.

Profil > Profili Düzenle > Arkadaşlar ve Engellenenler Listesi > Engellenenler Listesini Düzenle > Yok Sayılanlara Ekle (üye nickini eklediğinizde üyenin mesajlarını görmüyorsunuz)

Ancak forum da mesaj atılsa dahi sadece "bu üyeyi engellediğiniz mesajı görmek istiyorsanız tıklayın" tarzında bir uyarı veriyor.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 29 Eylül 2022, 02:04:08 »

Profil > Profili Düzenle > Arkadaşlar ve Engellenenler Listesi > Engellenenler Listesini Düzenle > Yok Sayılanlara Ekle (üye nickini eklediğinizde üyenin mesajlarını görmüyorsunuz)

Ancak forum da mesaj atılsa dahi sadece "bu üyeyi engellediğiniz mesajı görmek istiyorsanız tıklayın" tarzında bir uyarı veriyor.
Aa sağol bunu bilmiyodum

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 29 Eylül 2022, 08:36:58 »

teşekkür ederim dostum
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #4 : 29 Eylül 2022, 15:29:23 »

Işte feraset, işte hizmet, işte haysiyet.

Teşekkür ederim başkanım çok işimize yarayacak.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 22 Eylül 2023, 15:48:08 »
güzel özellik yeni keşfediyorum. ihtiyacı olanlar için konunun üste çıkması iyi olur

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Facebook Twitter Instagram