Gönderen Konu: yaş 30 ankara saç ekim önerisi  (Okunma sayısı 328 defa)

M O?uzhan Kurt

• Yeni üye
  • *
yaş 30 ankara saç ekim önerisi
« : 01 Ekim 2022, 20:16:48 »
yaşım 30 sigara alkol vs. obezite vs yok. baba tarafım saçlar maşallah anne tarafı kötü :) arkadaşlar kanıma girdiler ektir diye ama kararsızım saç tellerim çok ince . bu halime gerek var mı veya daha ilerleyen yaşlarımı beklesem bilemedim. cesaret arıyorum saç ekimi için ankara ili için.
sakal bölgemde bir garip bölgesel kellik yok ama yanaklar boş onu kafaya takmıyorum zaten hergün traş oluyorum

alibaba

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: yaş 30 ankara saç ekim önerisi
« Yanıtla #1 : 02 Ekim 2022, 14:08:03 »
Sakalı boş ver zaten ektirsende kolay kolay doğal bir sonuç çıkmıyor ortaya.
Saçına gelince ön kısım hariç ekim gerekecek bir durumun yok .sadece ön kısma doğal bir çizgi oluşturacak şekilde 1500,2000 greftlik bir ekim yapılabilir fakat bu tarz bir ekimi çoğu ekim merkezi beceremiyor .muttalip keser ekimlerini incele onun tarzına yakın bir ekim gerekiyor sana.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 02 Ekim 2022, 21:44:05 »
Saçlar incelmiş dostum dökülmen devam edecek
O yüzden saçlarını güçlendir ve aşamalı ekim yaptır yani dökülmen devam edeceği için ilk ekimin sonucuna göre ikin ekim düşün tepeyi bırak kısaca
Global Moderator

Maximus

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 02 Ekim 2022, 22:23:23 »
Hintell dostum benim konuya da yorumunu rica ediyorum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 02 Ekim 2022, 23:56:01 »
 6 ay finasterid dermoller kullan sonra ektir tedaviye devam et.finasterid igf veya prp falan kaparmı dedim ekimsiz zor.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram