Gönderen Konu: Ankara saç ekim önerisi  (Okunma sayısı 2581 defa)

aynen

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ankara saç ekim önerisi
« : 06 Aralık 2020, 09:24:43 »
herkese selam arkadaşlar. yeni üye oldum foruma. baya da inceledim gerçekten güzel bilgiler var. Ankara da ikamet ediyorum ve dökülme tipine göre sizce kime başvurmalıyım? yaş 31, 5 senedir falan dökülme mevcut. fotoğrafları ekliyorum. bilgi verirseniz çok memnun olurum 🙂🙂

Leonidas

• Hero Member
Ynt: Ankara saç ekim önerisi
« Yanıtla #1 : 06 Aralık 2020, 11:05:19 »
Bence Buna kendiniz karar vermelisiniz forum da bir çok konu mevcut hocam saç Ekimi ciddi bir konu, kimsenin lafı ile hareket etmeyin derim. Allah korusun oluşacak en küçük olumsuzlukta öneren kişi de zan altında kalır bence en doğrusu kendiniz araştırmanız.
Forum bu yüzden çok uygun bir platform.

aynen

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 06 Aralık 2020, 11:25:01 »
aynen hocam haklısın, aslında benim öğrenmek istediğim şey saçın alınacağı bölge iyi durumda mı? bir kaç isim var aklımda Ankara da olmazsa onlarla irtibata geçeceğim artık. teşekkür ederim cevap için.
Bence Buna kendiniz karar vermelisiniz forum da bir çok konu mevcut hocam saç Ekimi ciddi bir konu, kimsenin lafı ile hareket etmeyin derim. Allah korusun oluşacak en küçük olumsuzlukta öneren kişi de zan altında kalır bence en doğrusu kendiniz araştırmanız.
Forum bu yüzden çok uygun bir platform.
aynen hocam haklısın, aslında benim öğrenmek istediğim şey saçın alınacağı bölge iyi durumda mı? bir kaç isim var aklımda Ankara da olmazsa onlarla irtibata geçeceğim artık. teşekkür ederim cevap için.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 06 Aralık 2020, 12:25:32 »
 bu çok yanlış bir bakıs açısı ille şu şehirde olsun.baska sehirlere gidip ektirenler ölmedi sonucta.ankarada hlc var guzel ekiyor ama pahalı.serdar gokrem var açık alanlarda iyi ama bazen nakroz sorunu olabiliyor.şahin çelik forumunda güzel sonuclar çıkartıyor.ankaradan bunlar.sanırım sahin celikte ankaradan.donorun guzel.ama ekimde dandik yer ekerse aralara girdiği yerdeki butun saçların dokulur iyi yerde ekse aralara girdiği yerdeki saçların dokulur.saçlarını guclendirip gir ekime.dokulmenide kontrol altına al kalanlarda gidici duruyor.bazı ekimciler finasterid onerir.kullanabilirsin.var olan saçlarını guclendirip hareket et bence.6 ay guclendir oyle hareket et derim yada finasterid kullanmaya baslayınca ekimciye git.
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2020, 12:31:38 Gönderen: proscar »
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

aynen

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 06 Aralık 2020, 13:25:55 »
bu çok yanlış bir bakıs açısı ille şu şehirde olsun.baska sehirlere gidip ektirenler ölmedi sonucta.ankarada hlc var guzel ekiyor ama pahalı.serdar gokrem var açık alanlarda iyi ama bazen nakroz sorunu olabiliyor.şahin çelik forumunda güzel sonuclar çıkartıyor.ankaradan bunlar.sanırım sahin celikte ankaradan.donorun guzel.ama ekimde dandik yer ekerse aralara girdiği yerdeki butun saçların dokulur iyi yerde ekse aralara girdiği yerdeki saçların dokulur.saçlarını guclendirip gir ekime.dokulmenide kontrol altına al kalanlarda gidici duruyor.bazı ekimciler finasterid onerir.kullanabilirsin.var olan saçlarını guclendirip hareket et bence.6 ay guclendir oyle hareket et derim yada finasterid kullanmaya baslayınca ekimciye git.
çok teşekkür ederim bilgiler için. mutlaka dikkate alacağım, saç 2 senedir bu halinde aşırı dökülme yok gibi geliyor bana ama güçlendirme durumunu ilk defa duyuyorum araştıracağım.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 06 Aralık 2020, 13:49:14 »
 rica ederim.o cılızların ekimde ölmesini istemiyorsan guclendirip gir ve ekimden sonrada koru onları.ektirmiş yıllarca ilaç kullanmış arkadaslarda bakar konuya yazarlar
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

aynen

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 06 Aralık 2020, 14:42:45 »
rica ederim.o cılızların ekimde ölmesini istemiyorsan guclendirip gir ve ekimden sonrada koru onları.ektirmiş yıllarca ilaç kullanmış arkadaslarda bakar konuya yazarlar
umarım yazar arkadaşlar. merakla bekliyorum cevapları.

Hakan Çak?r

• Full Member
« Yanıtla #7 : 06 Aralık 2020, 15:45:10 »
suat cicek var instagramda 2 senden fazladir takip ediyorum cok basarili ve isini severek yapan birisi bence bir inceleyin suat hocayi ben hatta istanbuldan gelip ektirecektim fakat 2 sende asiri bir zama yapinca butcemi asti.
« Son Düzenleme: 07 Aralık 2020, 01:10:36 Gönderen: Hakan Çak?r »

aynen

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 06 Aralık 2020, 15:46:10 »
serkan cicek var instagramda 2 senden fazladir takip ediyorum cok basarili ve isini severek yapan birisi bence bir inceleyin serkan hocayi ben hatta istanbuldan gelip ektirecektim fakat 2 sende asiri bir zama yapinca butcemi asti.
çok teşekkürler hocam şimdi inceleyeceğim.

aynen

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 06 Aralık 2020, 21:27:50 »
 Bugün Şahin çelik hocayla görüştüm. En kısa zamanda gideceğim. Kendisi 4000 greft ekeceğini söyledi umarım istediğim gibi geçer ve kazasız bir şekilde atlatırım bu süreci. sürekli bu konuyu aktif tutmayı düşünüyorum. sizlerde yorumlarınızla destek olursanız çok mutlu olurum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 06 Aralık 2020, 21:34:31 »
şahin çelik ekimlerine bak forumda kardeşim
Global Moderator

aynen

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 06 Aralık 2020, 22:11:09 »
şahin çelik ekimlerine bak forumda kardeşim
hepsine bakıyorum hintell hatta az önce bir arkadaşınkine baktım süreci biraz geç başlamış fakat sonucu gayet iyi olmuş.

Hakan Çak?r

• Full Member
« Yanıtla #12 : 07 Aralık 2020, 01:10:57 »
çok teşekkürler hocam şimdi inceleyeceğim.
Duzeltiyorum suat cicek .

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 07 Aralık 2020, 03:30:39 »
Fin + sahin celik oneriyorum
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

aynen

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 07 Aralık 2020, 05:14:23 »
Fin + sahin celik oneriyorum
hocam bu Fine ekimden ne kadar önce başlamalıyım?

Facebook Twitter Instagram