Gönderen Konu: Saç ekimi sonrası ek takviyeler  (Okunma sayısı 552 defa)

Berke Aslan

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi sonrası ek takviyeler
« : 03 Ekim 2022, 13:17:48 »
Merhabalar, yaklaşık birkaç gün önce saç ekimi gerçekleşti şu anlık her şey iyi gidiyor ancak yine de mükemmel sonuç elde etmek için elimden geleni yapmak istiyorum. Bu nedenle ek takviye almak istiyorum. Bu sürece vitaminlerin ve diyetin önemli katkı yaptığını öğrendim bu nedenle diyetimi bu yönde düzeltmek ve ek vitamin takviyeleri almak istiyorum.

Doktorum 10. Günden sonra kullanmam için Hair Style Qenzym Q10 Saç Besleyici Tablet verdi. Ancak ben kalıtsal olarak b12 vitamini eksiği yaşayan biri olarak yeterli olduğundan emin değilim. Birkaç site bu ve b7, b12 gibi vitaminlerin yararı olduğuna değinmiş. Bu konuda sizin tavsiyeleriniz nelerdir ?

biotin21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi sonrası ek takviyeler
« Yanıtla #1 : 03 Ekim 2022, 18:28:05 »
bende merak ediyorum bu konuda. hangi vitamimleri ve takviyeleri kullanmak lazım saç için. forumda cogu kişi xpecia dan şikayetci. benzeri aga e var fakat o da 2 kat fiyatında.

almak gereken tüm vitaminleri ve takviyeleri hangi multivitamin vs paket yapıp en uygun halde alıyorsunuz acaba. çünkü malum bunlar pahalı şeyler

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 03 Ekim 2022, 20:43:39 »
Proscar ve priorin tablet kendi kullandiklarim
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 03 Ekim 2022, 22:13:24 »
  aga xpecia priorin revigen folixir tablet falan bunları onerirler pahalı.saçı damardaki kan besler kara üzüm cekirdeği alın cekirdeklerini dişlerinizin arasında çiğneyerek yeyin.damarları açar.hatta bazı vitaminlerde var.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

kelbabangida

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 04 Ekim 2022, 00:01:59 »
çinko ve b6 en önemlileri. bunları ayrı ayrı almak lazım.tabi eksiklik varmı orası ayrı konu ama saç için hayati önemi olan vitaminler bunlar.

Facebook Twitter Instagram