Gönderen Konu: EKİM SONRASI TAKVİYELER HK.  (Okunma sayısı 1014 defa)

Telgrafin Kelleri

• Full Member
EKİM SONRASI TAKVİYELER HK.
« : 30 Mart 2022, 17:04:04 »
Arkadaşlar ekimden sonra tavsiye edilen fin ve xpectia'yı kullanmasak ne gibi bir sonuç ortaya çıkar ?

- Ekilen kökler kalitesiz mi olur

- Mevcut saçlarda dökülme zaten durmuştu bende buna yanması nasıl olur ?

Ali Kemal

• Sr. Member
Ynt: EKİM SONRASI TAKVİYELER HK.
« Yanıtla #1 : 30 Mart 2022, 20:25:28 »
Donör bölgedeki telogen safhasında olan saçların sayısını azaltmak için ekimden önce tavsiye ediliyor yoksa öyle direkt ekilen saça faydası olacak diye değil.
Fin yada xpecia kullan yada kullanma ekimden sonra saç çıkışlarını etkilemiyor sadece ekim öncesi kullanılmasının faydası var ekim sonrası içinse var olan saçlarını korumak için tavsiye ediliyor.

Whatever 282

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 30 Mart 2022, 20:46:35 »
Donör bölgedeki telogen safhasında olan saçların sayısını azaltmak için ekimden önce tavsiye ediliyor yoksa öyle direkt ekilen saça faydası olacak diye değil.
Fin yada xpecia kullan yada kullanma ekimden sonra saç çıkışlarını etkilemiyor sadece ekim öncesi kullanılmasının faydası var ekim sonrası içinse var olan saçlarını korumak için tavsiye ediliyor.
Bu konuda emin olmamakla birlikte ekilen saçlar için de gerekli olduğunu düşünüyorum. Sonuçta ekilen saçlar da DHT 'den etkilenmeyecek mi?
Kullandıklarını:
Biotin 5000mg
Her gün 1 Dutasteride 0,5mg
Haftada 3 kez dermaroller
Günde 2 Minoksil +bemiks + bephanten+ evigen
Günde 2 defa masaj
Folik asit ve D vitamini takviyesi

Telgrafin Kelleri

• Full Member
« Yanıtla #3 : 31 Mart 2022, 13:50:00 »
bende çok ikililemde kaldım hintell hocam ekilen saçlar için sizce gerekli mi yoksa Ali Kemal arkadaşımızın dediği gibi ekilmeden önce kök ve kaliteyi arttırmak için mi gerekli @hintell

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 31 Mart 2022, 13:55:50 »
Ekim sonrası ekilenlerin dhtden etkilenmemesi,fire oranının azaltılması çıkan saçların kalınlaşması gibi iyi etkileri var ancak Fin dut minox kullanıp verim almayani da gördüm hiçbir şey kullanmayıp saçı fırça gibi olanı da .Kimde nasıl etki bırakacağı da muamma sonuçta kullanıp verim almamakta var

Whatever 282

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 31 Mart 2022, 14:05:51 »
Ekim sonrası ekilenlerin dhtden etkilenmemesi,fire oranının azaltılması çıkan saçların kalınlaşması gibi iyi etkileri var ancak Fin dut minox kullanıp verim almayani da gördüm hiçbir şey kullanmayıp saçı fırça gibi olanı da .Kimde nasıl etki bırakacağı da muamma sonuçta kullanıp verim almamakta var
Ekimden sonraki saçlar neden DHT'den etkilenmiyor?
Kullandıklarını:
Biotin 5000mg
Günde 2 defa masaj

Telgrafin Kelleri

• Full Member
« Yanıtla #6 : 31 Mart 2022, 14:12:31 »

ya hocam xpecia kullanayım diyorum bir sürü yan etkiyi görünce ondan da ürküyorum zira bazıları kalıcı yan etkiler. Birde döngü var bırakınca bir espirisi olmayacaksa neden girelim diyrum aynen bazıları hiç bir takviye kullanmadan oldukça güzel verimlerde almış . Ekim yapan hoca şayet takviye kullanmam dersen 1 sene sonra sıklaştırıcı 1000 greft daha ekersek harika olur dedi.

Whatever 282

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 31 Mart 2022, 14:17:58 »
ya hocam xpecia kullanayım diyorum bir sürü yan etkiyi görünce ondan da ürküyorum zira bazıları kalıcı yan etkiler. Birde döngü var bırakınca bir espirisi olmayacaksa neden girelim diyrum aynen bazıları hiç bir takviye kullanmadan oldukça güzel verimlerde almış . Ekim yapan hoca şayet takviye kullanmam dersen 1 sene sonra sıklaştırıcı 1000 greft daha ekersek harika olur dedi.
Xpecia yerine Kerozan veya Aga e Tablet deneyebilirsin.  Bunlardan yan etki gören yok
Kullandıklarını:
Biotin 5000mg
Günde 2 defa masaj

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 31 Mart 2022, 14:50:21 »
Ekimden sonraki saçlar neden DHT'den etkilenmiyor?
Etkilenmiyor demedim ki finasterid DHT baskılayıcı olduğundan fire oranının azaltılmasında yardımcı oluyor bence

Telgrafin Kelleri

• Full Member
« Yanıtla #9 : 31 Mart 2022, 15:07:33 »
Xpecia yerine Kerozan veya Aga e Tablet deneyebilirsin.  Bunlardan yan etki gören yok

xpecia yerine kerozan geçer mi hocam açıkcası çok kararsızım takviye noktasında bileşenleri aynı mı

Whatever 282

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 31 Mart 2022, 15:11:35 »
Etkilenmiyor demedim ki finasterid DHT baskılayıcı olduğundan fire oranının azaltılmasında yardımcı oluyor bence
Ben finasteridesiz etkilenmediğini söylediğini sandım. Meraktan sordum.  Sana katılıyorum bu konuda |-onayisareti-|
Kullandıklarını:
Biotin 5000mg
Günde 2 defa masaj

desastre

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 31 Mart 2022, 15:25:54 »
Kerozan xpecia kadar yararlı olurmu güçlümü sence?

Telgrafin Kelleri

• Full Member
« Yanıtla #12 : 31 Mart 2022, 15:33:49 »

bende aynı soruyu çok merak ediyorum yani xpecia'yı kullanan yakın arkadaşlarım hemen hemen hepsi aynı dertten müzadrip kesinliklle cinsel isteksizlik ve meni sıvılaştırması yapıyor 4 arkadaşım kullandı 4'ü de aynı şeyi söyledi aldığım halde mecburen kullanamadım duruyor . Kerozan ya da aga e tablet mebcuren yerini tutar dersek başlayacağım

Telgrafin Kelleri

• Full Member
« Yanıtla #13 : 31 Mart 2022, 18:24:52 »

bende aynı soruyu çok merak ediyorum yani xpecia'yı kullanan yakın arkadaşlarım hemen hemen hepsi aynı dertten müzadrip kesinliklle cinsel isteksizlik ve meni sıvılaştırması yapıyor 4 arkadaşım kullandı 4'ü de aynı şeyi söyledi aldığım halde mecburen kullanamadım duruyor . Kerozan ya da aga e tablet mebcuren yerini tutar dersek başlayacağım

Whatever 282

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 31 Mart 2022, 18:33:11 »
Xpecia 'da 8mg soya olduğu için yan etki yapma oranı daha yüksek oluyor. Tabii aynı zamanda saça etkisi de daha çok.
Aga E'nin içeriği aslında daha zengin. Özellikle bal kabağı tohumu DHT konusunda fena iş çıkarmıyor. Yine de Soyası olmadığı için Xpecia kadar etkili olacağını düşünmüyorum. Yan etki olarak daha avantajlı.
Kerozansa içerik olarak en fakiri olabilir. Yan etkilerden aşırı çekiniyorsanız Aga E tablet kullanın. Xpecia kadar etkili olur mu emin değilim. Kullanmaya başlayın, mutlaka az çok etkisi olacaktır. Yeterli bulursanız devam edersiniz.
Kullandıklarını:
Biotin 5000mg
Günde 2 defa masaj

Facebook Twitter Instagram