Gönderen Konu: 1 yıl geçti aradan  (Okunma sayısı 716 defa)

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 1 yıl geçti aradan
« Yanıtla #1 : 07 Ekim 2022, 09:10:43 »
Tedavi ile toparlar bu sac suanlik ekim dusunme proscar ve minoxil kullanabilirsin
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

tcsuvari44

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 07 Ekim 2022, 09:12:37 »
Diyorum dökülen dökülsün biran önce sonra ekim yapıp kurtulmak istiyorum
👍😊

tcsuvari44

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 08 Ekim 2022, 22:15:56 »
Sakaklar böyle sol taraf bura
👍😊

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 08 Ekim 2022, 22:20:00 »
 oncesi resimler daha karanlıkta.ekimci yapmaz bu saçı.medikal uygula der.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

tcsuvari44

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 08 Ekim 2022, 22:22:46 »
Sen kullanıyormusun fin falan
👍😊

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 08 Ekim 2022, 23:15:00 »
 evet.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Roninn3

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 09 Ekim 2022, 01:41:32 »

çok yanlış düşünüyorsun , bu arada yaş kaç.

tcsuvari44

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 09 Ekim 2022, 07:30:16 »
25 yaş usta  zaten dökülme baya yavaşladı 1 yıldır takip ediyorum foto çekip şuan aynı gidiyor
👍😊

byflamingo

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 09 Ekim 2022, 13:48:18 »
saç masajı yap düzenli olarak ,ilk başta biraz dökülür saçların ama ilerisi için güzel olur ,finasterid aslında doktor kontrolünde kullanabilirsin her türlü saç ekimi yaptırmaktan daha iyi bir seçenek olur.

vidci1

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 09 Ekim 2022, 14:14:32 »

;D hahaha yok öyle bişey. Saç ekimi geri getiremediğin saçların yerine arkadaki ve yanlardaki dhtden en az etkilenen alanlardan alınan saçların aktarılması işlemidir.  25 yaşında saç dökülmenin durduğuna kanaati sen getiremezsin. 25 yaşında dökülme falan durmaz zaten. Eğer ilerliyorsa en mantıklı olan şu an hemen finasteride başlaman ve ömrünün sonuna kadar kullanman. Bu kadar basit başka da bişeye gerek yok. Eninde sonunda bu gerçekle karşılaşacaksın. Eğer dökülmen devam ederse yıllar sonra kafanı duvarlara vuracaksın o doğal hairlineını kaybettiğin için finasterit kullanmadığın için.

Saç ekimi mümkün olduğunca uzak durulması gereken bişey.

Dünyadaki hiçbir klinikte doğal saç çizgine yakın bir çizgi bile yapamazlar. Çünkü saç ekiminde yoğunluk sınırı vardır.
Bu sınır senin gerçek saçlarının yarısına falan denk gelir. Bu sınır aşılamaz aşılınca ekilen saçların damarlanması beslenmesi zorlaşır mortalite artar.  Ancak anandan doğma doğal olarak mümkün olan birşey bu sıklık.
Ayrıca 6 ay 1 sene eğer yakışmıyorsa hilkat garibesi gibi gezeceksin. Buna değmeyecek bir sonucun olursa otur ağla. Bak benim ikinci ayım ve çıldırmak üzereyim toppik kullanmaktan gına geldi.

Saç ektirince finasterit yine kullanmak zorundasın. Daha da ilerlememesi için. Ayrıca finasterit ekilen saçın daha hızlı ve sağlıklı çıkmasını sağladığı birçok güvenilir doktor tarafından söyleniyor.

Saç ekimi nedir bunu iyi bir öğrenmen lazım önce. O işler öyle olmuyor. Malesef kliniklerin çoğu senin gibi düşünen bilgisiz genç arkadaşları sömürüyor. Geçen spor salonunda bi eleman gördüm 24 yaşında hem diffüz hem hayvan gibi dökülüyor. çocukcaza ekim yapmışlar ama ekim yapılan yerin ilerisine doğru dökülme hızlıca ilerlemiş. Daha ekilenler çıktıkdan hemen sonra 1-2 cm daha ilerlemiş dökülme. Çocuğu orada saç çıkacak diye kandırmışlar. Finasterit önermediler mi dedim finasterit ne diyor bana. Çocuğu bi güzel dolandırmışlar sövüşlemişler yazık.

Normalde namuslu bir klinik sana finasterit kullan der. Etik olan hastayı gerçekler hakkında dürüstçe bilgilendirmektir.

tcsuvari44

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 09 Ekim 2022, 22:42:43 »
Dediğinizde haklısınız buna bişey demiyorum zaten askere gidicem o bitsin öyle 6 ay kullanıp ara vericem düzenli bir şekilde
👍😊

tcsuvari44

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 14 Ekim 2022, 09:17:57 »
Finisterid buraya etki edermi arkadaşlar
👍😊

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 14 Ekim 2022, 11:37:53 »
 zor ama dahada açılmasını yavaslatır.en basta agresif dokulme var ona denk gelirsen açılmasınıda engelleyemez.oraya çok az miktar dermollerle beraber minox kullanabilirsin ama oda onde zor.etkinliğini arttırmak için azelik ve retonik asitleri ekliyorlar onde ama gene şakakta ek fayda etmiyor.genede dene sansını çünki çok kotu değil.biraz geliştirse yeticek sanki.

Facebook Twitter Instagram