Gönderen Konu: Ekimden 200 gün geçti hiç memnun değilim  (Okunma sayısı 1657 defa)

hacegan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekimden 200 gün geçti hiç memnun değilim
« : 17 Ekim 2023, 01:00:44 »
Merhaba bugün ekimin tam 200.günü ve profilim resimlerdeki gibi. 3000 greft ekim yapılmıştı . İlk foto ekim gününe ait diğerleri ise bugüne ( 200. güne ait ) . Direk başarısız bir ekim mi ? Kısa gözüken uzamayan kıllar uzar mı sizce ? 1 yıla kadar az biraz daha uzayıp kapatır mı yoksa hiç mi umut yok ne diyorsunuz ? Bu saça ne yapabilirim ? Minoxidil , prp işe yarar mı yoksa illa ikinci ekim felan mı düşünmek gerek ? 2.ci ekim derseniz arka yani ense bölgem azcık kestirdiğimde bile çok sırıtıyor. İkinci ekime girersem arkam çok kötü olacak. Hem paramdan hem saçlarımdan oldum :(

hacegan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ekimden 200 gün geçti hiç memnun değilim
« Yanıtla #1 : 18 Ekim 2023, 00:25:32 »
Ekim Öncesi Fotoğraflarım.

OnNumero

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 18 Ekim 2023, 13:24:50 »
ikinci ekim şart dostum şu durumda minoxil,prp hatta finasterid bile seni kurtaramaz .donör bölgeninde resmini at bakalım ikinci bir ekimi kaldırırmı görelim.

lacon07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 21 Ekim 2023, 11:46:29 »
bazen anlamak zor oluyor sıkıntı kılinikler de mi yoksa bizde ki genetiğe mi bağlı kimisi çok güzel oluyor kimisi çok kötü

Edgar X

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 21 Ekim 2023, 14:06:11 »
bazen anlamak zor oluyor sıkıntı kılinikler de mi yoksa bizde ki genetiğe mi bağlı kimisi çok güzel oluyor kimisi çok kötü

Tamamen kliniklere bağlı dostum bu durum. forumda çok iyi ekim yapan klinikler var o zaman neden çok  çıkmıyor böyle durumlar belki yüzde 1 falan ama tabi bu dediğim çok iyi işler çıkaran klinikler .Demekki  çok iyi işler çıkaran yerlerde bu durum yüzde 1 ortaya çıkıyorsa kötü sonuçları kişinin genetiğine ,dokusuna vs bağlamanın  çokta tutarlı bir yanı yok.Bu mitin ispatı bu.

lacon07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 21 Ekim 2023, 14:38:15 »
Peki arkadaş nerde ettirdiğini yazsın

nisan22

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 25 Ekim 2023, 19:50:23 »
hocam donör bölge resmini de göndersen. bu arada ekim yaptırdığın klinik ile görüştün mü? ne diyorlar? mutlaka araştırıp gitmişsindir tabii de, iyi bir klinik ise bir öneride bulunurlar belki. sen yine de donör bölge resmini göndersen. moralini bozmak istemem ama ekim haricinde bir tedavi kurtaramaz gibi geliyor.

hacegan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 25 Ekim 2023, 20:33:32 »
hocam donör bölge resmini de göndersen. bu arada ekim yaptırdığın klinik ile görüştün mü? ne diyorlar? mutlaka araştırıp gitmişsindir tabii de, iyi bir klinik ise bir öneride bulunurlar belki. sen yine de donör bölge resmini göndersen. moralini bozmak istemem ama ekim haricinde bir tedavi kurtaramaz gibi geliyor.
Klinikle görüşmedim tahmin edeceğin üzere hiç moralim yok.  1 sene bekle kesin sonuç için gibi salak salak konuşurlar diye hiç görüşmedim. Şuan donör bölgem böyle ama bu halinde bile sırıtıyor bence. 2.ci ekim yaptırsam arkam ne hala gelir hiç düşünemiyorum. Başka nam almış bir klinikten 6 seans prp paketi aldım. Onunla ne kadar faydası olursa olacak artık

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 25 Ekim 2023, 20:54:50 »
 sürecte sıkıntı yok
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

hacegan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 25 Ekim 2023, 21:02:20 »
sürecte sıkıntı yok
hocam şuanki halim normal mi yani ?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 25 Ekim 2023, 21:08:14 »
 bence normal
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Mithosh

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 27 Ekim 2023, 17:22:25 »
hocam sac ekimi bunyeden bunyeye degisir ve kisinin kan degerleri, vitamin minarel degerleri, dus alidigi su bile etki eder sac ekim sonrasi sonuclari 6 ile 12 ay sonunda alirsiniz. 8. ay gibi gormeye baslarsiniz sonuclari

yapmaniz gereken kan tahlili yaptirmak varsa eksik,  biotin, demir, D vitamini gibi vitaminlerin takviyesini almak gerekir.

saci ektireli daha 200 kusur gun olmus diyelim 240 hala bir filizlenme yoksa bir gittiginiz yere danisin derim.

saygilar

sonuctan ve gelismeden haberdar edin

hacegan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 27 Ekim 2023, 17:35:25 »
hocam sac ekimi bunyeden bunyeye degisir ve kisinin kan degerleri, vitamin minarel degerleri, dus alidigi su bile etki eder sac ekim sonrasi sonuclari 6 ile 12 ay sonunda alirsiniz. 8. ay gibi gormeye baslarsiniz sonuclari

yapmaniz gereken kan tahlili yaptirmak varsa eksik,  biotin, demir, D vitamini gibi vitaminlerin takviyesini almak gerekir.

saci ektireli daha 200 kusur gun olmus diyelim 240 hala bir filizlenme yoksa bir gittiginiz yere danisin derim.

saygilar

sonuctan ve gelismeden haberdar edin
Ektirdiğim yerle konuştum 1 seneye kadar vakti var daha uzama döneminde dediler. Prp önerdiler. 2.ci ekime gerek yok dediler. Şuan başka bir yerden 6 seanslık prp satın aldım.Onlardan umarım bir atak bir şey olur moralim yerine gelir. Olur da düzelme olursa foto atacağım.

Mithosh

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 27 Ekim 2023, 21:17:16 »
Dert etmeyin moralde onemli bu isin icerisinde, telasa kapilip yanlis syeler yapmayin bunyeden bunyeye degisir bu durum

borella01

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 28 Ekim 2023, 16:05:51 »
Bu sonuca normal demek hiç normal değil  :)

Facebook Twitter Instagram