Gönderen Konu: İzmirMedicalhair Zafer ULUSAN ekibi | 06.10.2022 tarihli saç ekimi | 4160 greft  (Okunma sayısı 9469 defa)

Loner

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Selamlar herkese ,
Kısa bir süre önce forumu takip etmeye başladım ve kısa sürede bir çok şey öğrendim. O yüzden kendi ekimimin aşamalarını da sizlerle paylaşmak istiyorum belki bir başkasına örnek olur. Tüm süreci belirli zamanlarda sizinle paylaşacağım.

Loner

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Operasyon günü

Loner

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
operasyon günü 2

Loner

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim sonrası 1.gün

The Cebelebettin

• Hero Member
Gayirli olsun gayet başarılı ve güzel bir planlama yapılmış sıklık güzel kendi saçlarınızda dökülme devam edebilir ama önlem almanız iyi olur son olarak yaş kaçtı acaba ?
  • Medikal Tedavi Proscar (1/4)

Loner

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
yaşım 29. çok teşekkür ederim. Umarım sonuç güzel olur. Kendi saçlarımı korumak ve güçlendirmek adına Zafer hoca 1/4 proscar başladı.Yan etkiler korkutsa da bir süre kullanacak gibiyim.  Ayrıca biotin kullanıyorum.  :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun saç ekimin çok güzel planlanmış maşallah
Çok temiz güzel sağlıklı duruyor saç ekilen alan ön orta çok sık güzel olmuş
Ön çizgide harika olmuş  geriye doğru zaten saçın iyi durumda
Ekilenler çıkarsa sorunsuz inşallah harika sonuç olur.
Global Moderator

Loner

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun saç ekimin çok güzel planlanmış maşallah
Çok temiz güzel sağlıklı duruyor saç ekilen alan ön orta çok sık güzel olmuş
Ön çizgide harika olmuş  geriye doğru zaten saçın iyi durumda
Ekilenler çıkarsa sorunsuz inşallah harika sonuç olur.

Teşekkür ederim inşallah güzel bir sonuç alır isteyen herkes  :)

mk1313

• Full Member
hayırlısı olsun loner, aynı yerde ektirmişiz yaş da aynı ama senin açıklığın tabi başarılı bir sonuca çok müsait. gayet güzel ve temiz görünüyor. şimdiden bol sabır diliyorum 5 ay sonra canavar gibi olacak inşallah saçların

Anchar

• Sr. Member
hayırlı olsun ,takviye ve desteklere özellikle dikkat gösterelim ,kafanızda gelecekte dökülmeye maruz kalacak çok sayıda saç var.
  • Ekim Tarihi: 05.04.2001
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Xpecia,minoxil

Loner

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlısı olsun loner, aynı yerde ektirmişiz yaş da aynı ama senin açıklığın tabi başarılı bir sonuca çok müsait. gayet güzel ve temiz görünüyor. şimdiden bol sabır diliyorum 5 ay sonra canavar gibi olacak inşallah saçların

Teşekkür ederim sizin ekiminize de baktım bence  açık alan fazla olmasına rağmen baya iyi olmuş maşallah çok anlamıyorum ama zamanla daha da sağlam olacak gibi duruyor. Bundan sonrası artık nasip Zafer Bey’in söylediği takviyeleri kullanıp devam :)

Loner

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun ,takviye ve desteklere özellikle dikkat gösterelim ,kafanızda gelecekte dökülmeye maruz kalacak çok sayıda saç var.

Teşekkür ederim. Proscar ve biotin kullanıyorum şimdilik ilerleyen süreçte Zafer Bey neyi önerecek yoksa aynı ilaçlarla mı devam edeceğiz bilmiyorum ama dikkatli kullanacağım sağolun

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Donor kaliten harika ultra bir donör geriyr doğru saçlarının olmadı güzel bir avantaj saç ekiminde hari bir sıklıkta harika bir ön çizgi ile tasarlanmış saç ekimin çok kaliteli umarım çok iyi sonuç alırsın

Loner

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Donor kaliten harika ultra bir donör geriyr doğru saçlarının olmadı güzel bir avantaj saç ekiminde hari bir sıklıkta harika bir ön çizgi ile tasarlanmış saç ekimin çok kaliteli umarım çok iyi sonuç alırsın

Teşekkür ederim düşünceleriniz için bundan sonrası zaman bekleyip göreceğiz sık sık güncelleyeceğim burayı

kelceko

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
çizgiyi güzel yapmışlar ordaki saçlar güzelce çıkarsa sonuç estetik ve doğal olur.

Facebook Twitter Instagram