Gönderen Konu: Sevket Çoruh saçları  (Okunma sayısı 15040 defa)

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sevket Çoruh saçları
« : 15 Ekim 2017, 21:27:29 »
Sevket Çoruh un arenamed sayfalarindaki fotosundan sonra bu halini görünce şok oldum. Bu sektör gercekten kandirilmaya çok musait

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Sevket Çoruh saçları
« Yanıtla #1 : 15 Ekim 2017, 21:29:36 »
cuma maç bakıom dk 65 falandı cenk tosun şoyle yan döndü dnoroun orası kabak gibi goze carptı hatta dalmışım o ruh halinde bile bir parlaklık gozume carptı oydukları donor oyle duruo
saçları ekmeydi dersin

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 15 Ekim 2017, 21:33:23 »
Cenk Tosun zaten bir reklamda görmüştüm adamda sac namina birsey yok. Tuylere tutunuyo döktüğü topik yazik. Hayir benim anlamadigim hadi bizim bütçemiz yetmiyor. Adamlar gunluk harcligiyla Koray Erdogana gidecek paralara sahip. Hic mi arastirmazlar. Hadi sen arastirmadin menajerin falan var onlara sordurt.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 15 Ekim 2017, 23:49:41 »
Cenk Tosun zaten bir reklamda görmüştüm adamda sac namina birsey yok. Tuylere tutunuyo döktüğü topik yazik. Hayir benim anlamadigim hadi bizim bütçemiz yetmiyor. Adamlar gunluk harcligiyla Koray Erdogana gidecek paralara sahip. Hic mi arastirmazlar. Hadi sen arastirmadin menajerin falan var onlara sordurt.

Emin’im Koray hocaya gitmiştir, hoca da doğal olarak “donırun zayıf, zaten tv ekranlarındasın sürekli, sana bu kötülüğü yapamam cenk kardesim, ekimi unut , kel gezmen senin için daha uygun” demiştir.(doğru olan turum)
Sonra Arenamed e uğramıştır , ekeriz , 5000 alırız 6000 ekeriz demiştir. Dediklerini yapmıstırda..cenk İn eski haline her ekimci gel ekelim demez.

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 16 Ekim 2017, 14:27:48 »
ArenaMed Reklam İçin Ücret Almamışta Olabilir , Onlar Sayesinde Giden bence yüzlerce Kişi vardır , Kaz Tavuk Hesabı..

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 16 Ekim 2017, 23:19:14 »
Arkadaslar nihat altınkaya var söz dizisinde survivorda da birinci olmustu bir ara o dikkatimi cekti onun sacların önü seyrek dokulmustu simdi gayet guzel duruyor ekim yaptırmıs belliki protez falan degil biraz arastirdim bulamadım aceba nerde ektirdi cok guzel bence
« Son Düzenleme: 16 Ekim 2017, 23:30:38 Gönderen: 3838 »

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 16 Ekim 2017, 23:34:07 »
Arkadaslar nihat altınkaya var söz dizisinde survivorda da birinci olmustu bir ara o dikkatimi cekti onun sacların önü seyrek dokulmustu simdi gayet guzel duruyor ekim yaptırmıs belliki protez falan degil biraz arastirdim bulamadım aceba nerde ektirdi cok guzel bence

onun raportajını izlemiştim. saç ektirdiğini itiraf etmişti.saçlarımın doğallığı bozulmasın diye ön hatta hiç dokunmadım sadece arka taraflara ektirdim demişti. ama nerde yaptı nasıl yaptı söylemedi.

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 16 Ekim 2017, 23:38:57 »
Bunu diyodum ama bence ön saç cizgisinede ekim yapılmıs mesela cok dogal duruyor koray hoca mi yaptı eceba😀

Kovan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 17 Ekim 2017, 00:10:30 »
Ekim yaptıran çok oyuncu var sonuçta adamlar yüzünden kazanıyor parayı en doğru yere yaptırmaları gerekir

Ismail demirci,yiğit ozsener,serdar orçin,mehmet yılmaz ak,osman sonant
Bunların ekimleri gayet iyi duruyor

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 17 Ekim 2017, 00:20:25 »
valla ben kendisinin yalancısıyım.bizzat duydum ön hatta hiç dokunmadım demişti :) ama bu fotolardan ön bölgeye de ekim olduğu aşikar. sanat,siyaset ve spor alanında çok kişinin ekim yaptırdığını biliyorum.nedeni nedir bilinmez ama ekim merkezlerini çok gizli tutuyorlar.

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 17 Ekim 2017, 09:17:29 »
Ayrıca murat boz da sıklaştırma ekim yapılmış bunu sac ekim icin muaneye gittigim doktor demisti nerde yaptirmiş bilinmiyor ama yapıldı deniliyor.muratın sacina protez diyorlardı ekim olmuş

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 17 Ekim 2017, 10:35:06 »
murat boz pek tanımıom ama sarkıcı vardı o herhalde saçı az diye sanırım protez kullanıyordu çıkardı protezi ektirdi herhalde .eskiden ptortezliyke daha gurdu saç gecen tvde eğer o kişiyse saçları azalmış gibi geldi dedim protez tabi daha gur olur ekimden ama genede kotu değil saçları
saçları ekmeydi dersin

Kovan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 17 Ekim 2017, 13:50:00 »
Valla nihat altinkaya nin saci çok nizami ve yaşına uygun on çizgi belirlenmiş benim sac böyle  olsa öper başına koyarım

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 18 Ekim 2017, 21:12:35 »
Evet saclar guzel söz dizisinde goruyorum cok dogal duruyor sacları ekim yapılmamıs gibi hepimizin hayalindeki sac iste kardesim

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 18 Ekim 2017, 22:25:34 »
Ayrıca murat boz da sıklaştırma ekim yapılmış bunu sac ekim icin muaneye gittigim doktor demisti nerde yaptirmiş bilinmiyor ama yapıldı deniliyor.muratın sacina protez diyorlardı ekim olmuş

murat bozun protez olmadığı çok aşikar. şakaklardan doğal saçları olduğu çok net. onun tepesinde falan sorun vardı oraları halletmiştir. ama kankası oğuzhan koç kesin protez :)

Facebook Twitter Instagram