Gönderen Konu: Saçları dolgun gösteren şampuan önerisi  (Okunma sayısı 10588 defa)

secret115

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saçları dolgun gösteren şampuan önerisi
« : 03 Haziran 2017, 23:58:55 »
Selam resimde görüldüğü üzere saçlarım ince telli seyrek.
Prozinc şampuan aldım dikkat etmeden almışım zaten ince telli aşırı yumuşatıyo saçımı.
Sprey sıkmak felan fayda sağlamıyor.
Böyle saçları sertleştirecek, dolgun göstericek şampuan önerisi bekliyorum.

Alpecin ve revita istediğimi verir mi bana?

Feridun

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saçları dolgun gösteren şampuan önerisi
« Yanıtla #1 : 04 Haziran 2017, 12:10:43 »
İçeriğinde biotin olan şampuan kullan revitada var. Revitanın içeriği: Apple Polyphenol (Procyanidin B2 & C1), Copper Peptides, Spin Traps, Ketoconazole, Rooibos, MSM, Caffeine %4, Carnitine Tartrate, Amino Acids, Emu Oil, Biotin. Dezavantajları fiyatı biraz pahalı ve içeriğinde SLS var ama saça dolgunluk vereceği muhtemel

secret115

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 04 Haziran 2017, 13:06:14 »
İçeriğinde biotin olan şampuan kullan revitada var. Revitanın içeriği: Apple Polyphenol (Procyanidin B2 & C1), Copper Peptides, Spin Traps, Ketoconazole, Rooibos, MSM, Caffeine %4, Carnitine Tartrate, Amino Acids, Emu Oil, Biotin. Dezavantajları fiyatı biraz pahalı ve içeriğinde SLS var ama saça dolgunluk vereceği muhtemel

Teşekkür ederim hocam
Suistimal edilmeye en musait yer insanın zaaflarıdır.

Feridun

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 04 Haziran 2017, 17:56:05 »

Teşekkür ederim hocam
Rica ederim kullanmaya baslayacaksanız bildirin süreci merak ettim bende  :D

smrr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 04 Haziran 2017, 18:15:48 »
Hocam yeşil sabun kullan saç tipimiz aynı muhtemelen sizin saçlarda yağlı güya saçı dolgunlastiriyor diye bioxcin kullaniyordum ertesi gün saçlar yine yıkanmamis gibi yagliydi  yeşil sabuna başladım hem saçlar daha dolgun gözüküyor hem daha az yağlı

Cenk49

• Full Member
« Yanıtla #5 : 06 Haziran 2017, 16:46:41 »
Bu nasıl;
Prospektüsüde çok iddialı.http://m.n11.com/organix-niacin-kafein-hizli-sac-uzatma-bakim-kremi-P188121968#Product/descriptions
Ürün bilgileri enterasan
« Son Düzenleme: 06 Haziran 2017, 16:50:03 Gönderen: Cenk49 »

gelirsenekime

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 12 Haziran 2017, 03:06:33 »
Prozinc şampuan aldım dikkat etmeden almışım zaten ince telli aşırı yumuşatıyo saçımı.

Ben aloecin kullanıyorum dolgun ve daha canlı oluyor yaklaşık bi 10 saat falan sonra yine aynı formuna dönüyor.

secret115

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 12 Haziran 2017, 20:17:04 »

Ben aloecin kullanıyorum dolgun ve daha canlı oluyor yaklaşık bi 10 saat falan sonra yine aynı formuna dönüyor.

Güzel, 10 saat yeter hocam zaten dışarda en fazla o kadar duruyoruz.

ReLaX

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 04 Temmuz 2017, 23:57:07 »
Bu sampuani siddetle tavsiye ederim. Kafein icerikli. Saclari koyu ve dolgun gösteriyor.

2 hafta kullan bana hak vereceksin.
« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2017, 00:00:22 Gönderen: ReLaX »

secret115

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 04 Temmuz 2017, 23:58:14 »
Bu sampuani siddetle tavsiye ederim. Kafein icerikli. Saclari koyu ve dolgun gösteriyor.

Teşekkür ederim hocam

Hardyboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 11 Mart 2019, 01:15:43 »

Bu şampuanları nerden buluyorsunuz anlamıyorum  :) ben baktın hiç bir yerde bu şampuanı bulamadım.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #11 : 11 Mart 2019, 01:51:45 »
Bu şampuanları nerden buluyorsunuz anlamıyorum  :) ben baktın hiç bir yerde bu şampuanı bulamadım.

İnternet üzerinden ya da alacağınız markayı satan eczaneler vardır mutlaka onu da hangi eczane satıyor internet üzerinden bilgi alabilirsiniz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 14 Mart 2019, 12:28:30 »

sana katılıyorum o kadar şampuan sabun denedim en güzeli head shoulders şampuanı hem güzel temizliyor hemde hafif dolgunluk kazandiriyor

sacekimibilgisi

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 25 Nisan 2019, 19:32:01 »
ince telli saçlar için  hacim veren ve dolgunlaştıran en iyi 5 şampuan ve saç kremi

1
Kerastase Densifique Şampuan ve  Saç Kremi

Bu salon seti kullanılmaya  değer! Kerastase takımın karşısında bir kazanandı. Hacim kattı, saçları herhangi bir ağırlık bırakmadan daha kalın hissettirdi, kolayca duruladı ve  temizhis bıraktı. kullananlar  “Gerçekten işe yaradı! Bu ürünleri kullandığımda saçlarımda çok fazla hacim ve dolgunluk var !
Kerastase Densifique Şampuan ve  Saç Kremi

2
SÜLFATSIZ
Frederic Fekkai  Şampuan ve Saç Kremi

Tüketici favorisi Frédéric Fekkai'nin seti, saçları yumuşak hissetmek ve tarz saçları daha hacimli yapmakta en iyisiydi . kulllananlar  “Ürünler saçlarımı yumuşak ve dokunaklı bir şekilde temiz kokuyordu” dedi. Doku “biraz akıntılı”, ancak iyi bir köpük için çok fazla ürüne ihtiyacınız yok.
Frederic Fekkai  Şampuan ve Saç Kremi
3
NEMLENDİRİCİ
Pantene Pro-V Şeffaf Hacim Şampuan ve Saç Kremi

Her birini  çok az bir ücret karşılığında alabilir ve  bu Pantene Pro-V güç santralleri ile saçınızı dönüştürebilirsiniz. Bir test cihazı çılgına döndü, “Bu şampuan ve saç kremi saçlarımı çok güzel ve dolgun hale getirdi ve kabarmayı önemli ölçüde azalttı.” Diğer kullananlar  “temiz”, “meyveli” kokusunu ve saçları ne kadar iyi gösterdiğini özellikle sevdiler.
Pantene Pro-V Şeffaf Hacim Şampuan ve Saç Kremi
4
KALINLAŞMA
Aveda pure abundance Şampuan ve Saç Kremi

Aveda'nın şampuan ve saç kremi çifti  saçlarını daha kalın hissettirdiği için kullananlardan  en iyi notları aldı. “Bu ürün saçlarımın hacmini ve kalınlığını verdi - ve aslında daha fazla saça sahip olma görünümü yarattı !” Kokuya duyarlıysanız, başka bir çifti tercih etmek isteyebilirsiniz, bunun "botanik" notları, test edicilerden karışık yorumlar aldı.
Aveda pure abundance Şampuan ve Saç Kremi
5
STİLİST SEÇİMİ
Matrix Biolage Volume bloom Şampuan

Ünlü stilist George Papanikolas bu Matrix Biolage şampuanını sevdiğini, çünkü "gerçekten sonuçları gösteriyor!" Dedi. İşte nedeni: "Dolgunluğu ve saç büyümesini önleyen şeylerden biri, tıkalı bir saç derisidir, bu kalınlaştırıcı şampuan, saç büyümesini teşvik etmek için doğal olmayan bileşenleri  gidermeye  yardımcı olur " dedi. "biotin formülü", çinko PCA ve gluko-omega.
Matrix Biolage Volume bloom Şampuan

Hürnuri

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 10 Nisan 2021, 22:13:34 »
başka saç dolgunlaştırıcı şampuan önerisi olan varmı arkadaşlar yada saça hacim veren ürün kullananlar varmı acaba aranızda.

Facebook Twitter Instagram