Gönderen Konu: Kayseri Can Hair | 4653 Gref Yaş : 26 - 10.10.2022 - DHI YÖNTEMI  (Okunma sayısı 1040 defa)

sam81

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 10 yıldır dökülmeden yakındığım için yıllarca araştırma içerisinde oldum, 3 yıldır da saç ekimi için araştırmalar yapıyorum. Çok araştırdım ama kafama yatan hiçbir yer bulamamıştım. Sonra Kayseri'den Can Hair'i buldum, çok yoğun olduğu için 6 ay önce yakın arkadaşım ile sıramızı aldık 10.10.2022'de ekimi gerçekleştirdik. Tüm sürecimi Düzenli olarak arkadaşım da ben de bu siteden paylaşacağız, ayrıca Youtube'den de video şeklinde paylaşacağız, ilerleyen zamanlarda video linkini de aşağıya bırakacağım.

Öncelikle şuna deyinmeyi borç biliyorum, gerçekten ekip olarak bizimle kendi çocuklarını tedavi ederler gibi ilgi ve özen gösterdiler.  Çekince yaşadığım kısımlarda birisi buydu fakat gerçekten bu konuda hakkını vermem gerektiğini düşünüyorum. İnşallah sonuç da bu kadar iyi olur.

Saç dökülmem önlerden çok fazla belli olmasa da, homojen şekilde yayılmış fotoğraflarda da anlayabileceğiniz gibi.

sam81

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim günü

Furious_Mia

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun ben de ektirdim konuma beklerim
  • Yaşınız 25
  • Medikal Tedavi Finasteride
Tedaviler:

Finasteride 1.25 mg

Konu Başlığım:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=28837.0

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Kendi saçların çok cansız incelmiş dökülme devam edecek böyle bir açıkla böyle bir saç tipine dökülecek olduğu için saçlarım 2 Ekim planlaması gerekiyordu merkezi planlamayı doğru bulmadım 1 Ekim de tamamen bu kafayı kapatmak doğru bir adım değil sonuç başarılı olsa da değil çünkü riske gerek yok ön çizgini anlayamadım bandaj olduğu için zaten bir tane resim paylaşmışsın saç ekimine anlayacağınız acılarla bandajı çıkarttıktan sonra paylaşırsan ön çizgi ve 2000 diğer alanlarda ne çekilen resimlerde gösterirsen ona göre yorum yaparız kardeşim hayırlı olsun geçmiş olsun inşallah çok güzel sonuç alırsın
Global Moderator

sam81

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Şu şekilde paylaşayım elimde böyle bir fotoğraf var ekim günü ekim öncesi

sam81

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun ben de ektirdim konuma beklerim
Teşekkür ederim

ImPaLa

• Hero Member
Kendi saçlarım çok incelmiş yani dökülecek hiç sağlıklı durmuyor saçlarım çok geniş bir alanı ikim yapılmış bence de böyle geniş bir alan için 2 Ekim planlamaları senin için daha az riskli olurdu bandana çıkınca bandaj çıkınca daha net fotoğraflar eklersen saç ekimi daha iyi görürüz geçmiş olsun kardeşim

sam81

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Kendi saçlarım çok incelmiş yani dökülecek hiç sağlıklı durmuyor saçlarım çok geniş bir alanı ikim yapılmış bence de böyle geniş bir alan için 2 Ekim planlamaları senin için daha az riskli olurdu bandana çıkınca bandaj çıkınca daha net fotoğraflar eklersen saç ekimi daha iyi görürüz geçmiş olsun kardeşim
Teşekkür ederim bakalım sonuç neyi gösterecek, yarın  daha detaylı fotoğraflar ekleyeceğim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ekim fotografları detaylı paylaşırsan daha iyi olur şimdilik dinlenmene bak dostum
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram