Gönderen Konu: Batman Can Saç ekim Merkezi (Busra Can ) 2.seans 08.04.2022  (Okunma sayısı 5053 defa)

ihsndmrr

• Jr. Member
  • **
Iyi günler ben daha önce ön ve orta bölgeye ekim yapmıştım. İsterseniz o sürece de şu linkten bakabilirsiniz.

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18752.0

Yaklaşık 16 ay sonra vertexe ekim yapmaya karar verdim. İlk saç ekimimi yapan Buşra hoca ile görüşüp detayları belirledik. Normalde ön çizgiye de ekim yapmayı düşünüyordum ama Buşra hoca ile yaptığımız görüşmede ense kötü hale getirilmeden alınabilecek max grefte göre karar verelim dedik. Enseden 3000 greft daha çıktı. Buşra hoca çıkan greftlerin bir kısmının ön çizgi için kullanılması durumunda geriye kalan greftlerin orta alanın sıklığı için yeterli olamıyabileceğini söyledi. Bu durumda kalanların hepsinin vertexe kullanılmasına karar verdim. Ekimi ilk ekime göre daha kısa sürdü ve daha rahat geçti. 2. Ekim öncesi ve sonrası ait fotoları da bu başlık altında paylaşacam.

ihsndmrr

• Jr. Member
  • **
Öncelikle 2.ekimden önce farklı dönemlerde çektiğim bir kaç foto atayım.

ihsndmrr

• Jr. Member
  • **
Ekimden 1.gün önce daha önce ekilen saçı makasla iyice kısaltıp gittim. Donör bölgeyi onların traş etmesi gerektiği için oraya karışmadım

ihsndmrr

• Jr. Member
  • **
Ekimden hemen sonraya ait fotolar

Kerimm34

• Hero Member
ilk ekimin sonucu efsane olmuş bu ekimde aynı beklentide olma bence çünkü vertex alan çok geniş olduğu için bu greft sayıları ile yeterli sıklık elde etmek çok zor.
yalnız saç traşın olmamış dostum bence 3 numara full kestir saçlarını.

ihsndmrr

• Jr. Member
  • **
ilk ekimin sonucu efsane olmuş bu ekimde aynı beklentide olma bence çünkü vertex alan çok geniş olduğu için bu greft sayıları ile yeterli sıklık elde etmek çok zor.

Biliyorum hocam bir de vertex diğer alanlara göre daha az tutuyor. Ekilen saç iyi tutunca tepe bölgesi penaltı noktası gibi kalmıştı kafamda baya sırıtıyordu. Ön ve orta bölge gibi tutmasını beklemiyorum zaten sadece sırıtmasın yeter.

ihsndmrr

• Jr. Member
  • **

Saç traşını bilerek böyle kestirdim 20 gün sonrasını planlayarak. Ne de olsa 15 gün boyunca evden çıkmıyacam o sürede geri kalan bölgeler biraz toparlar. Zamanla uyumlu olur. Çok kısa kessem uzaması zaman alır diye çok da kısaltmadım

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Batman Can Saç ekim Merkezi (Busra Can ) 2.seans 08.04.2022
« Yanıtla #7 : 11 Nisan 2022, 22:25:00 »
Hayırlı olsun tepe sık ekim olmuş görünüyor ve zor bölge çok açık tepe bölgen geniş umarım iyi sonuç olur
Global Moderator

ihsndmrr

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 12 Nisan 2022, 17:02:01 »
Hayırlı olsun tepe sık ekim olmuş görünüyor ve zor bölge çok açık tepe bölgen geniş umarım iyi sonuç olur

Teşekkür ederim dezavantajların farkındayım umarım iyi sonuç olur

ihsndmrr

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 19 Nisan 2022, 18:45:31 »
Dün(11.gün) kabuk alındı, ilk prp yapıldı. Resimler bugüne ait

Edgar X

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 19 Nisan 2022, 20:49:42 »
vertex ekimlerine etkili spreyler kullanılırsa bence çok etkili olur minoxil yada procapil içeren bir sprey bu konuda nasıl düşünürsün hocam varmı bu tarz kullandığın bir şey.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 19 Nisan 2022, 21:38:13 »
Ekim alanı sağlıklı ama bu alan bir zor kapanır gibi dostum inşallah güzel olur
Global Moderator

ihsndmrr

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 20 Nisan 2022, 09:01:21 »
vertex ekimlerine etkili spreyler kullanılırsa bence çok etkili olur minoxil yada procapil içeren bir sprey bu konuda nasıl düşünürsün hocam varmı bu tarz kullandığın bir şey.

Yok hocam sadece ilk ekimden sonra kullandığım biotin ve ense serumu takviyelerini alıyorum. Benim kafanın minoxile çok uygun olduğunu düşünmüyorum çünkü hafif egzama var kafamda. Diğer ürünleri de pek bilmiyorum. Açıkçası korkuyorum dht hormonunu baskılar diye pek fazla ürün kullanmıyorum.

ihsndmrr

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 20 Nisan 2022, 11:08:55 »
Ekim alanı sağlıklı ama bu alan bir zor kapanır gibi dostum inşallah güzel olur

Biliyorum hocam gerçekçi beklentilerle bu ekimi yaptım zaten. Maalesef açık alan fazla bende. İlk ekim gibi sık görünmesini beklemiyorum. Çok seyrek olmasın yeter.

ihsndmrr

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 23 Temmuz 2022, 18:42:20 »
18 Nisanda kabuk alımı yapılmıştı. Kabuk alımının üzerinden 3 ay geçti. Şok dökülmeden kurtulanlar uzadı. Bundan sonra çıkmasını bekleyeceğiz artık

Facebook Twitter Instagram