Gönderen Konu: Batman Can Saç Ekim Merkezi (Büşra CAN) 4800 Greft Yaş 31  (Okunma sayısı 1868 defa)

Eg4856

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar selamlar. Önceden saç ekimi düşündüğümle ilgili görseller paylaşıp klinikle görüştüğümü paylaşmıştım. Batmandaki başka bir hastane ve bu klinik arasında kalmıştım. Burayı seçmemde Cansu hanımın beni en ayırıntılı şekilde hiç sıkılmadan bilgilendirmesi, sorularıma net ve açık cevaplar vermesi  çok etkili oldu. Kendisine tekrardan teşekkür ediyorum :) Sonunda o kutlu gün geldi ve saç ekimini yaptırdım. :) uzun saç- traşlı- ekim gecesi ve bir gün sonrasının fotoğraflarını ekliyorum. sonucu ve ekimi değerlendirirseniz çok sevinirim. Ayrıntılara gelecek olursak.

Sabah 08.00 da klinikteydim. Osman hoca önce uzun saçlı çekim yaptı sonra saçları tıraş etti kısa saçlı çekimleri yaptık. Sonra 08.30 gibi greft alımına başladık. Büşra hocanın kendisi greftleri mikro motor cihazla alırken Halit hoca da greftleri toplayıp ayırıyordu. yaklaşık 4 saat sürdü bu işlem. saat 12.30 gibi çizim işlemine başladı Büşra hoca. Elle çizim yapıyordu. Cihaz falan kullanmadı. Doğal bir çizgi olmasını özellikle M olmamasını istedim ve gerisini ona bıraktım. Önler çok sık, ve arkaya doğru gittikçe kendi saçlarıma da zarar gelmeyecek şekilde sıkılaştırma yapılarak ekimi planladık. Önlerde ince ve tek gruplu saçlar kullanılınca daha doğal görüneceği için planlamaya onu da ekledik. Çizimden sonra hemen Safir uç ile kanal açma işlemi başlandı. Yaklaşık 2 saat sürdü bu işlem. 14.30 gibi yemek molası verdik ve sonradan sürecin en uzun kısmı olan greft ekimi başladı. Yaklaşık 4 buçuk saat sürdü. Sonlara doğru boynum artık acayip derece ağrımaya başladı. Ekim işini Halit ve Osman hoca (ilk 20 dakika Reyhan hoca) yaptı. Kafam biraz zor uyuştuğu için belli bazı bölgelerde acılar hissediyordum. Uyuşturmanın ilk iğneleri haricinde sonradan çok bir ağrı hissetmemiştim ama bazı bölgeler direnç gösteriyordu ısrarla :)

Çok şükür ekimi kazasız belasız bitirdik ve kafamı arabay çarpmadan (bu olacak diye çok korkuyordum:)) eve geldik. Günde birkez antibiyotik ve ağrım olursa diye ağrı kesicim var. Kan sulandırıcı iğne yapıldı (enox 6000) ekimden hemen sonra koldan ve sonraki gün  yapılması için. Tepedeki kan akışını hızlandırmak için. Şimdilik bir sorun görünmüyor. Ya da oradan bakınca görünüyor mu ? Yorumlarınızı merakla bekliyorum...

Eg4856

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Batman Can Saç Ekim Merkezi (Büşra CAN) 4800 Greft
« Yanıtla #1 : 04 Şubat 2023, 12:49:11 »
Kalan 5 Fotoğraf

Eg4856

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Batman Can Saç Ekim Merkezi (Büşra CAN) 4800 Greft Yaş 31
« Yanıtla #2 : 04 Şubat 2023, 13:10:22 »
bunlar da normal traşımdan sonra 3. gün resimleri

Serobaba

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 04 Şubat 2023, 13:28:36 »
Ekimin hayırlı olsun. Görüntü Çok güzel maşallah.sana yakışacak şekilde ön çizgi güzel çizilmiş bence.önler yeterli sıklıkta ekilmiş ki zaten kendi saçlarında baya bir var açıklık az.ekim açısıda düzgünse geriye sabırla çıkışları beklemek kalıyor.
Ekim merkezinin zaman kalite ilerlemesi çok iyiymiş.

Eg4856

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 16 Mart 2023, 18:25:46 »
Kabuk alımından önceki gün ve kabuk alım hemen sonrası fotoğraflar ektedir arkadaşlar. Ek olarak 1. Ay fotosu ekledim. Ense resmini de bırakıyorum. Ense 15 günlük. Araya deprem girince kopmuşum sayfadan. Yorum yaparsanız sevinirim.

kelbabangida

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 17 Mart 2023, 18:13:15 »
çok iyi görünüyor dostum hızlı bir sonuç gelme ihtimali yüksek gibi bence .bu merkezin sonuçları genelde güzel oluyor  umarım senin sonucunda güzel olur.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 20 Mart 2023, 20:05:52 »
planlama ve saç ekimi çok kaliteli olmuş maşallah  son durum nedir
Global Moderator

Eg4856

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 20 Mart 2023, 21:26:13 »
49. Gün fotolarını bırakıyorum dostlar. tüm geri dönüş yapılan yorumlara teşekkür ederim. Biotin desteği kullanıyorum markası mie, ense için de aynı markanın procapil spreyi kullanıyorum. Hap 6 ay, sprey 2 ay kullanılacak… şu ensedeki beyazlar çok ortaya çıktı ekimden sonra. Ne yapılır onlara yok etmek için 😂 2 gün önce donör bölge ve yanlar traş edildi arkadaşlar. Kalın 3 müydü tam hatırlamıyorum numarayı makineyle traş yapıldı ekim bölgesine dokunulmadı
« Son Düzenleme: 20 Mart 2023, 21:56:04 Gönderen: Eg4856 »

Hietzsche

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 21 Mart 2023, 00:08:22 »
şimdiden tüylenmeler başlamış iyi gidiyor hocam . ensedeki beyazlıklar bazı kişilerde anestezi sonucu oluştuğu söyleniyor ne kadar doğru bilmiyorum fakat saç rengini tekarar döndürmek için biotin öneriliyor genelde ama komplex bir şekilde değilde örneğin solgar markasının biotinini kullansan daha iyi edersinç.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 21 Mart 2023, 06:37:40 »
süreç sağlıklı şekilde ilerliyor ekiminde temiz
istanbul'dan bir çok merkezi batmana gönderip Büşra hanımdan eğitim vermek gerek :)
kendini çok iyi yetiştirmiş

bu arada çok kaliteli bir donörün var iyi sonuç alacağını düşünüyorum
Global Moderator

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 21 Mart 2023, 11:21:45 »
Saç ekimin güzel olmuş KALİTELİ BİR SAÇ ekimi
süreçte sağlıklı şok dökülme sonlanmış umarım saç çıkışlarınızda güzel başlar

Eg4856

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 09 Temmuz 2023, 12:49:20 »
dostlar selamlar. çeşitli sebepler dolayı giremedim foruma, son durumu paylaşıyorum. 5 buçuk ay oldu saç ektireli. son durum nasıl sizce. hem ense hem de ekim bölgesini yorumlayabilir misiniz? traşın üçüncü günüden fotoğraflar.

Eg4856

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 09 Temmuz 2023, 12:58:13 »
bunlar da 3. ay sonuçları. sağ taraf biraz geriden geliyordu. başlarda can sıkıcıydı ama süreç ilerledikçe toparlama başladı. benzer durum sizde de olursa eğer canınız sıkılmasın. tabi eğer o bölgeye bir darbe falan almamışsa kafanız.

Eg4856

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 05 Eylül 2023, 00:07:30 »
arkadaşlar selamlar 7 ay 2 haftayı geride bıraktım. sonuçları paylaşıyorum. asansörde olan çok fazla ışığa maruz kalan fotoğraflar, diğeleri evde oda ışığında. ense resmi de attım. ekimden bu yana 5. traşımdan hemen sonra çektim fotoları

Eg4856

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 05 Eylül 2023, 00:13:47 »
bu da ense

Facebook Twitter Instagram