Gönderen Konu: Batman Büşra Can Saç Ekim Merkezi 5000 greft / 03.11.2023 / yaş 28  (Okunma sayısı 3023 defa)

Legolass

• Full Member
  • Allah 5-Alfa Reduktaz'ın belasını versin :D
-Victoria ad illos qui credunt (zafer sadece inananlarındır)

Merhabaaaa Forum Ahalisi...

Uzun bir sürecin ve araştırmanın sonunda Batman'da Büşra Can Saç Ekim Merkezi'nde ekim yapmaya karar kıldım. Bu konu altında sizlere sürecin öncesini, ekim gününü ve sonrasını paylaşmaya çalışacağım. Millet olarak uzun yazıları okumayı çok sevmediğimiz için detayları oldukça kısa şekilde aktarmaya çalışacam. Ancak öncesinde bu forumun kurulmasında emeği geçen başta @Hintell olmak üzere herkese teşekkür ederim zira forum olmasaydı ne Büşra Hanım'a ulaşabilirdim ne de şuan bildiğim şeyleri bilebilirdim...

Ekimden önce forumda adı geçen neredeyse tüm ekim merkezleriyle görüştüm. Ankara, İstanbul, İzmir... Ancak Büşra hocamın forumdaki başarılı ve güzel sonuçlarını gördükçe konularını daha da irdelemeye başladım. En sonunda kesin kararımı vererek iletişime geçtim. Aşağıda fotoları paylaşacağım, siz de görünce anlayacaksınız gerek saçlarımın ince oluşu gerek açıklığın fazla oluşu gibi nedenlerle ekim için kolay bir aday değildim. Ancak Büşra Hanımın yönlendirmesiyle ekim öncesi prp + mezoterapiler ile dönör bölgeyi biraz daha hazır hale getirdik. Süreç öncesinde sürekli irtibatta olan Cansu hanım sayesinde tüm gerekli hazırlıkları tamamlayarak Elazığ'dan Batman'a geldim. 3 Kasım sabahı saat 9 gibi merkeze gelerek sürece başladık. Buraya bir parantez açarak şunu söylemeliyim ki ticari kaygıları ikinci plana atan bir merkez ve bu benim için son derece önemli bir kriter.

Fotoğraf çekimi, saç kesimi ve anestezi derken resmen işleme başladık. Emine Hanım ekim öncesinde ilk başta donör bölgeye anestezi uyguladı bu noktada korkulacak hiçbir şey yok hiçbir acı vs yaşanmadı. Ardından Büşra Hanım greft alımına başladı. Greft toplama işlemi bittikten sonra saç çizgisini belirleyip safir uç ile kanal açımına başladı yine Büşra Hanım. Kendisi son derece titiz ve dikkatli birisi olduğu için çizgi konusunda bayağı bir çalıştık. Beni bu merkeze getiren belki de en önemli şey, forumdaki birçok kişinin de bildiği üzere: Büşra Hanım'ın kendisine has kanal açış ve ekim yöntemi. Diğer tüm merkezlerden farklı olarak son derece nizami ve sık açılan kanallar çok güzel bir estetik görüntü sunuyor. Büşra Hocanın forumdaki diğer ekim sonuçlarına bakarsanız ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. Kanal açımından sonra yemek molası verdik daha sonra ise Bünyamin Bey ve Emine Hanım önceden toplanmış olan kökleri kanallara yerleştirdi. Bu kısım en uzun ve yorucu kısımdı. Sabah saat 10 gibi başladığımız süreç saat 19 gibi en sonda pansuman ve kan sulandırıcı iğne yapımıyla tamamlandı. Ne anestezi, ne kanal açımı ne de ekim sürecinde pek bir ağrı yada acı olmadı ancak uzun süre uzanıyor olmak sonlara doğru biraz sırt ağrısı yaptı sadece ama ayağa kalkar kalkmaz o da geçiyor zaten.

Büşra Hanım da Emine Hanım da Bünyamin Bey de son derece cana yakın insanlar ve süreç boyunca çok ama çok destek oldular. Gün nasıl bitti anlamadım bile.  Gerek ekim öncesi gerek ekim sırasında gerekse sonrasında son derece ilgili ve dikkatli insanlar. Sürekli iletişimde kaldılar. Bugün ise merkeze giderek ilk yıkamamızı yaptık. Şimdi size aşağıda bazı fotolar paylaşacam. Yorum ve düşünceleriniz benim için çok önemli. Ben kendi adıma Büşra Hanımdan ve ekibinden, yaptıkları işten son derece memnun kaldım. Herkese de öneriyorum, gözü kapalı bir şekilde gönül rahatlığı ile gidebileceğiniz bir yer. Büşra Hocamın işini severek yaptığı çok belli, özverisi ve dikkatine hayran kaldım. Oraya gidince başarılı sonuçların nedenini yakından görerek anlamış oldum. Sadece Batman değil aynı zamanda Muğla'da da ekim yapıyorlar düşünen olursa iletişime geçmelerini son derece tavsiye ederim. Umarım herkes istediği saçlara karışır... LÜTFEN YORUMLARINIZI ESİRGEMEYİNİZ :)

Legolass

• Full Member
Ynt: Batman Büşra Can Saç Ekim Merkezi 5000 greft (03.11.2023)
« Yanıtla #1 : 05 Kasım 2023, 14:48:04 »
EKİM SONRASI İSE ŞU ŞEKİLE:

• Ekim Tarihi: 3.11.2023
  • Ekim Merkezi ismi Büşra Can Saç Ekim Merkezi
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Prp + Mezoterapi + Biotin + Saw Palmetto

Edgar X

• Hero Member
hayırlı olsun .planlama ve çizgi dizaynı açıklığınız için uygun olmuş umarım sonuçta aynı şekilde güzel olur .bu merkezi bende takip ediyorum yalnız bazı başlıklarda muğla diye belirtilirken bazılarında batman denmesi biraz kafa karıştırıcı .doğrusu nedir? batman'damı bu merkez muğla'damı?

Legolass

• Full Member
Yorumunuz için teşekkür ederim, açıklamada da belirttim normalde Batman'dalar ancak bazı dönemlerde Muğla'ya giderek orda da ekim yapıyorlar.
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 28

grandelite

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Maşallah güzel sık ekim olmuş. İnşallah mutlu edecek sonucu elde edersiniz.

Legolass

• Full Member
Teşekkür ederim yorumunuz için, geriye sabır kısmı kaldı artık gerekli takviyeleri alıp bakımlara dikkat edip beklemek kaldı.
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 28

Legolass

• Full Member
Fotolar foruma yüklenirken kalitesi değişmiş sanırım, çözebilirsem ilerleyen günlerde kabuk alımı ile birlikte güncelleyecem fotoları
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 28

Legolass

• Full Member
Bugün tam 1 hafta oldu, şuana kadar süreçten çok memnunum güncel görselleri paylaşıyorum. Yıkamayı her gün klinikte yapıyoruz. Çatlakları sordum normal denildi.Cansu hanım sağolsun her konuda bilgilendiriyor. Donör bölge çok çabuk toparlandı. Görüş ve sorularınızı bekliyorum.
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 28

aydınn

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun saç ekiminiz. Ek takviye kullanacak mısınız ya da önerdiler mi size

Tolgax1288

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
2.ekimde mi olacak

Legolass

• Full Member
Hayırlı olsun saç ekiminiz. Ek takviye kullanacak mısınız ya da önerdiler mi size

Kabuk alımı yapılacağı gün takviyeleri konuşup temin edeceğiz. O zamana kadar hicbisey almıyorum. Sonrasında biotin ve çeşitli vitamin takviyelerini alıp prp yaptırırım büyük ihtimalle devam eden süreçte
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 28

Legolass

• Full Member
2.ekimde mi olacak

Eğer ilk ekimden güzel bir sonuç alırsak ve o zamana kadar donör de uygun olursa tepe için ikinci bir ekim planlıyoruz
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 28

Legolass

• Full Member
13 Kasım tarihinde yani 10.gün kabuk alımı ve ilk prp yapıldı. Çatlaklardan dolayı geniş açıklıklar vardı ancak zamanla onlar da kayboldu. Yavaş yavaş şok dökülmeler de oluyor. Şuan için böyle devam ediyor süreç...
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 28

Legolass

• Full Member
13.gün ense ve yanlar bu şekilde. Hiçbir iz, kızarıklık ve rahatsız edici bir kaşıntı olmadı şuana dek. İyi toparlandıgını düşünüyorum. Donör bölge için merkezin önerdiği Procapil spreyi kullanıyorum.
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 28

Recepix

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun ekimin kardeşim. Planlama ve ekim güzel görünüyor. Benim de 5000 greft Ekim yapıldı ama senin yine kafanda baya saç varmış:) benim konuyu takip ettiğin için Ekim öncesi halimi biliyorsun. İnşallah senin sonucun daha güzel olacak. Ben de aynı şekilde duruma göre ikinci ekimi düşünebilirim ama benim tepe bölgesi de baya gidik.

Facebook Twitter Instagram