Gönderen Konu: Büşra Can Hair Transplant Batman 5400 greft 07.12.22  (Okunma sayısı 3978 defa)

Hannn

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Büşra Can Hair Transplant Batman 5400 greft 07.12.22
« : 14 Aralık 2022, 12:06:33 »
Merhaba  :) uzun zamandır saç ektirmek istiyordum birkaç yerle görüştükten sonra arkadaş tavsiyesiyle Büşra hanımla görüştüm forumu takip ediyordum burdada ekimlerini görmem kararımda etkili oldu ve bugün konu açmaya karar verdim. Bugün sekizinci günüm aşağıya öncesi ve gün gün fotoğraflarımı ekleyeceğim.
İşlemime sabah dokuzda başlandı akşam Altı buçukta bitti. Operasyon sırasında ağrım olmadı ancak çok üşüyordum kafaya verilen ilaçlardan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. İşlemin üçüncü ve dördüncü günü ensede kaşıntı ve iğne batma hissi oldu hala da devam ediyor. Uykuya gelecek olursam ilk iki gün uyuyamadım ancak şu an iyi.
Alım ve kanalı Büşra Hanım yaptı ekime Halit bey ve Osman bey girdi. İki seans planlaması yapıldı. Umarım ilk seanstan güzel sonuç alırımda ikinci seansa heyecanla giderim. Tüm forum üyelerinden yorum bekliyorum. Ayrıca Hintelle ayrıca teşekkür ederim o olmasaydı ekim konusunda yeteri kadar bilinçlenmezdik diye düşünüyorum. Hep var olsun🙏☺️

Hannn

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Büşra Can Hair Transplant Batman 5400 greft 07.12.22
« Yanıtla #1 : 14 Aralık 2022, 12:11:31 »
Merhaba  :) uzun zamandır saç ektirmek istiyordum birkaç yerle görüştükten sonra arkadaş tavsiyesiyle Büşra hanımla görüştüm forumu takip ediyordum burdada ekimlerini görmem kararımda etkili oldu ve bugün konu açmaya karar verdim. Bugün sekizinci günüm aşağıya öncesi ve gün gün fotoğraflarımı ekleyeceğim.
İşlemime sabah dokuzda başlandı akşam Altı buçukta bitti. Operasyon sırasında ağrım olmadı ancak çok üşüyordum kafaya verilen ilaçlardan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. İşlemin üçüncü ve dördüncü günü ensede kaşıntı ve iğne batma hissi oldu hala da devam ediyor. Uykuya gelecek olursam ilk iki gün uyuyamadım ancak şu an iyi.
Alım ve kanalı Büşra Hanım yaptı ekime Halit bey ve Osman bey girdi. İki seans planlaması yapıldı. Umarım ilk seanstan güzel sonuç alırımda ikinci seansa heyecanla giderim. Tüm forum üyelerinden yorum bekliyorum. Ayrıca Hintelle ayrıca teşekkür ederim o olmasaydı ekim konusunda yeteri kadar bilinçlenmezdik diye düşünüyorum. Hep var olsun🙏☺️

Tepe kısmını unutmuşum. İkinci seansta onura kapatırız inşallah
  • Ekim Tarihi: 07.12.22
  • Ekim Merkezi ismi Büşra Can Hair Transplant Batman
  • Greft Miktarı 5400
  • Yaşınız 26
  • Medikal Tedavi Prp, biotin, procapil sprey

Hannn

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 14 Aralık 2022, 12:30:34 »
Bugün 8. günüm ense ve ekim bölgesi bu şekilde yıkamaya her gün düzenli şekilde kliniğe gidiyorum şuan bir problem yok
  • Greft Miktarı 5400
  • Yaşınız 26

barontutus

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 14 Aralık 2022, 17:46:31 »
 Hayırlı olsun başarılı görünüyor gönül isterdi ki hepsi kapansın ama tek seansta mümkün olmuyor malesef benimde tepe açık şuan büşra hocama onuda halledin tek seansta kapatın demiştim beni terlikle kovalamadığı kalmıştı  ;D :D
  • Ekim Tarihi: 11.01.22
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi Biotin , Ense Serumu Prp ve Mezoterapi

Hannn

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 14 Aralık 2022, 23:12:16 »
Hayırlı olsun başarılı görünüyor gönül isterdi ki hepsi kapansın ama tek seansta mümkün olmuyor malesef benimde tepe açık şuan büşra hocama onuda halledin tek seansta kapatın demiştim beni terlikle kovalamadığı kalmıştı  ;D :D

Çok teşekkür ederim. İkinci seansa kapanır inşallah. Ben baya araştırdım o yüzden öyle bir ricada bulunmadım sağolsun hocamda aydınlattı 🙂🙂
  • Greft Miktarı 5400
  • Yaşınız 26

Hannn

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 15 Aralık 2022, 16:33:12 »
Bugün 9.günüm kafada çatlamalar oluştu krem sürüyorum sıkıntı olmadığını söylediler birkaç güne kabukları aldırırım diye düşünüyorum süreç şuan normal devam ediyor kaşıntı baya var ama sabrediyorum konum çok ilgi görmedi ama yorumlarınızı bekliyorum sizce nasıl olmuş??  ;) ;)
  • Greft Miktarı 5400
  • Yaşınız 26

taco_9

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 15 Aralık 2022, 23:36:24 »
çatlamalar için bol bol arada kafanı ıslatman lazım hatta bunun için çoğu kişi forumda ozon yağı kullanıyor kafa derisini nemlendirmek için
ekiminse gayet güzel görünüyor özellikle arada bu ekim merkezinin konularını
 bakan birisi olarak beğenerek takip ettiğimi söyleyebilirim yalnız anlamadığım tek şey batmanda böyle bir merkeze neden bu kadar çok talep var oraya giden çoğu kişi etraf şehirlerdenmi gidiyor?

Hannn

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 16 Aralık 2022, 12:32:54 »
çatlamalar için bol bol arada kafanı ıslatman lazım hatta bunun için çoğu kişi forumda ozon yağı kullanıyor kafa derisini nemlendirmek için
ekiminse gayet güzel görünüyor özellikle arada bu ekim merkezinin konularını
 bakan birisi olarak beğenerek takip ettiğimi söyleyebilirim yalnız anlamadığım tek şey batmanda böyle bir merkeze neden bu kadar çok talep var oraya giden çoğu kişi etraf şehirlerdenmi gidiyor?

Önerileriniz için teşekkür ederim ben batmanlıyım ama dışardan civar şehirlerden geliyor hastaları daha çok
  • Greft Miktarı 5400
  • Yaşınız 26

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 16 Aralık 2022, 16:55:03 »
Hayırlı olsun saç ekimin planlama doğru bir planlama tepeye girilmemesi zor bir alan iki ekim planladınız sanırım saç ekim merkezi ile doğru olanı yapmışsınız
Ekim sık duruyor ön çizgi de güzel olmuş inşallah güzel sonuç olur
Global Moderator

Hannn

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 17 Aralık 2022, 03:59:25 »
Hayırlı olsun saç ekimin planlama doğru bir planlama tepeye girilmemesi zor bir alan iki ekim planladınız sanırım saç ekim merkezi ile doğru olanı yapmışsınız
Ekim sık duruyor ön çizgi de güzel olmuş inşallah güzel sonuç olur

Sağolasın Hintell hocam öyle planladık tepeye Prp ve mezoterapi uygulanabilir çok açık kalırsa ikinci ekim planlaması yaptık merkezle
  • Greft Miktarı 5400
  • Yaşınız 26

Hannn

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 17 Aralık 2022, 16:12:52 »
Bugün on birinci günümdü kabuklar alındı ilk görüntü çok sevindirici ilk Prp de bugün yapıldı Prp biraz canımı yaktı ama gülü seven dikenine eyvallah diyor 🤣🤣 kabuklardan sonraki görüntü için yorum bekliyorum sizden
  • Greft Miktarı 5400
  • Yaşınız 26

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 17 Aralık 2022, 17:14:42 »
Mutlu olmana sevindim güzel sağlıklı ve kel olan slans göre greft dağılımı da güzel hayırlısı olsun
Global Moderator

Hannn

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 17 Aralık 2022, 22:34:42 »
Mutlu olmana sevindim güzel sağlıklı ve kel olan slans göre greft dağılımı da güzel hayırlısı olsun
Teşekkür ederim Hintell😊
  • Greft Miktarı 5400
  • Yaşınız 26

Eg4856

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 04 Ocak 2023, 02:48:14 »
Güncelleme yok mu son durum nedir :)

Hannn

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 06 Ocak 2023, 16:49:15 »
Ekim günüde dahil 31 günüm doldu ikinci Prp mi yaptım enseyede yaptık biraz acıdı ama yapacak birşey yok. Terleme oluyor arada problem yok dendi onun dışında normal ilerliyor
  • Greft Miktarı 5400
  • Yaşınız 26

Facebook Twitter Instagram