Gönderen Konu: Büşra Can Hair Transplant-Batman 5800 Kök 17.11.23  (Okunma sayısı 2999 defa)

recoba12

• Jr. Member
  • **
Merhaba forum üyeleri;
Saç kayıplarım 17-18 yaşlarımda başladı, şuan 38 yaşındayım ve halen devam etmekte ancak zaten kafamda pek te bir şey kalmadı. Özellikle üniversite yıllarımda müthiş bir agresif dökülme yaşamamla saçımı kaybetmemek için ürünler denemeye başladım hem piyasa ürünleri hem de bitkisel ürünler maalesef ki hepinizin bildiği gibi erkek tipi saç dökülmesinde hiçbir işe yaramadı. Bu ürünler işe yaramayınca 2013 yılından başladım saç ekimini araştırmaya 2015 yılında kök hücre tedavisi olduğunu iddia eden ve 2x12 seans olmak üzere 24 seans bir merkezde kafama kök hücre tedavisi yaptırdım bu işlem bir sıvıyı dermaroller eşliğinde kafama sürülen bir işlemdi saçımdaki mevcut incelen saçları biraz kalınlaştırdı sonra seanslar bittikten bir kaç ay sonra  tekrar eski haline geldi hiç bir işe yaramamıştı o zaman ki paraya göre ekim parasından daha fazla bir para vermiştim. Artık bu işin saç ekimi dışında bir çözümünün olmadığına kanaat getirmiştim. Forumdan ve çevremde saç ekim yapan insanlardan araştırmalara başladım istanbul ve ankara bir çok yerle yüz yüze görüştüm 2018 yılından itibaren araştırmalarım arttı görüştüğüm merkezlerden bir çoğundan o samimiyeti alamadım bir çoğu ticari olarak bu işe yaklaştığını düşündüm bazıları ise tedavilerinde finanserid istiyordu ben de zaten saç ekeceğim için finanserid kullanılmasını anlamlı bulmadım. 2022 sonunda ankarada iki merkezle yine yüz yüze görüştüm orada bana açıklığımın ancak 2 ekimle kapanabileceğini söylediler tek seferde açıklığımın kapanmasının zor olacağını söylediler ve bu bana da mantıklı gelmişti. 2 ekim yapacaktım ve araştırmalarıma devam ederken mart 2023 te forumda Büşra Can ı ilk defa gördüm ve sonuçlarına baktım hem buradaki hem de instagramdaki sonuçları hiç te fena değildi. bu merkeze whatsapptan fotograf gönderdim nereden ulaştıklarımı sorduklarında forumdan olduğunu belirttim nereden ulaştığımı sormalarını başta biraz garipsemiştim. Sonra telefon ile Cansu hanım dönüş yaptı ve onlar da ekimimin 2 etapta olacağını tek seansta kapatamayacaklarını belirttiler ve fiyat verdiler ben de araştırmaya devam edeceğimi söyledim ve öyle konu kapandı mart 23 ten sonra sonuçları takip etmeye devam ettim bu süreçte Büşra Canın sonuçları tatmin edici olduğundan dolayı Ekim 23 te Batmana gidip yüz yüze görüşmeye karar verdim saç ekimi düşünen başka bir arkadaşım ile beraber merkeze gittik daha önce telefonla konuştuğumuz Cansu hanım ve Büşra Can hoca ile yüz yüze tanıştık. Orada saçımı ve ense bölgemi Büşra hanım inceledikten sonra iki sefer de kapatabileceğini tekrardan söyledi ve bana olabilecek neyse onu söyledi enseden alımı ve kanalların açılmasını kendisi bizzat yaptığını söyledi açıkçası işine hakim olması, işini ciddiye alması ve ticari olarak bakmaması, operasyonun büyük çoğunluğunu kendisinin bizzat yapması kafamdaki soru işaretlerini giderdi ve saç ekimimi kendisinden yapacağıma o an kesin karar vermeme etkili oldu. Ekim tarihi olarak 17 kasım tarihini belirledik ve 17 kasımda saat sabah 7 de bana saat verildi. 3 gün Batmanda kalmam istendi çünkü ilk yıkamayı merkez kendisi yapıyor bulunduğum şehir ile Batman arasındaki mesafe 2 saat olmasına rağmen operasyon öncesi bir gün ve operasyon sonrası 2 gün olmak üzere 3 gün Batmanda kaldım. Operasyon sabahı 7 de merkezde kimse olmayacağını düşündüğümden biraz rahat davrandım kahvaltıdan sonra merkeze 7.25 te gittim ve tüm ekibin hazır kıta beni beklediğini görünce biraz mahcup oldum gerçekten çok profesyonellerdi. Hemen beni tıraşa aldılar ve sedyeye uzandım Osman Bey anestezi iğnelerine başladı ilk 3 adet iğne batmasını hissettim daha sonrası uyuşma başladığı için hiç bir şey hissetmedim. Uyuşturma bittikten sonra Büşra Hanım ense bölgemden alımlara başladı hiçbir şey hissetmiyordum sadece alım yapılan robotun sesini duyuyordum 1,5-2 saatte alım bitti bu sefer Osman Bey kafamın üstünü uyuşturduktan sonra Büşra Hanım kanalları açmaya başladı kanal açılması da 2-2,5 saat arası sürdü saat 12 ye doğru alım ve kanal açma bitmişti yemek yedikten sonra alınan köklerin 5800 adet olduğu söylendi ve ekim işlemine başlandı. Ekim işleminde Osman Bey, Emine Hanım ağırlıklı olarak 2 kişi çalıştı zaman zaman Büşra Hanım ve Bünyamin Bey de katıldı bu süreçte ekip ile gayet keyifli bir sohbet ortamı oluyor onlar işini yaparken benimle konuşuyorlardı şakalaşıyorlardı bu açıdan operasyondan korkan varsa kesinlikle korkmasın kendini ekibe bıraksın saat 17:30 gibi sonunda yıllarca araştırdığım kafamda nasıl yapacam nasıl yapacam diye düşündüğüm saç ekim işlemini harika bir ekiple yapıp bitirmiştim. Saç ekim operasyonu ile ilgili beni zorlayan şey saatlerce uzanmak çok fazla pozisyon değiştirmemek oldu bundan da kaçılmıyor maalesef. Operasyondan sonra otele geçtim ve ilk yıkama için dinlenmeye geçtim burada da uyurken sadece sırt üstü yatabildiğimizden dolayı gece uyurken 2 saatte bir uyanıyordum ama operasyondan dolayı bir ağrı hissetmedim. 3. gün ekim merkezine gittim burada ilk yıkamamı yaptılar ve beni eve gönderdiler. şu an 8. günümdeyim Cansu Hanım her gün ilgileniyor günlük fotoğraf istiyor operasyon sonrası da çok ilgililer. Şimdi operasyon öncesi ve sonrası fotoğrafları bırakıyorum bundan sonra her ay fotoğrafları güncelleyeceğim. İnşallah benim saçım da tatmin edici bir şekilde çıkar ve ikinci ekimi yaparım. Bana ekim merkezini bulmamda yardımcı olduğu için foruma da teşekkür ederim.

recoba12

• Jr. Member
  • **
Ynt: Büşra Can Hair Transplant-Batman 5800 Kök 17.11.23
« Yanıtla #1 : 25 Kasım 2023, 15:05:39 »
Arka ense ve ilk gece saç ekim fotoğraflarım
« Son Düzenleme: 25 Kasım 2023, 15:11:54 Gönderen: recoba12 »

Cenk6235

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 25 Kasım 2023, 20:17:57 »
Çok başarılı bi ekim olmuş sıklık ve ön hat tasarımı güzel olmuş 👏

Narkozcu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 27 Kasım 2023, 13:15:23 »
Sayı çok iyi firesiz çıkar inşallah hayırlı olsun  |-onayisareti-|
  • Ekim Tarihi: 15.07.23
  • Ekim Merkezi ismi Büşra Can Saç Ekim Kliniği
  • Greft Miktarı 6000
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi Mezo, Prp

recoba12

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 27 Kasım 2023, 21:46:44 »
Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için

recoba12

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 28 Kasım 2023, 14:27:11 »
Ekimden sonra kafamda bir iki bölgede yara gibi bir şey oldu merkez hemen Batmana çağırdı enfeksiyon dediler, sorun olmadığını söylediler ve oradaki iltihabı temizlediler ekimin 6. günü. Daha sonra kabuk alımından sonra o bölgeye krem tedavisine devam etmemi söylediler haftaya kontrol için tekrar gideceğim merkeze sizce bu yaralar nedir umuyorum nekroz değildir.

recoba12

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 28 Kasım 2023, 14:30:22 »
Bu da kabuk alımından sonra yaranın durumu. Şu an krem tedavisi uyguluyorum o bölgeye

recoba12

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 30 Kasım 2023, 11:44:36 »
Ekimin 12. ve 13. günü yaranın durumunu paylaşıyorum. Yorumu olan varsa sevinirim
« Son Düzenleme: 30 Kasım 2023, 12:46:18 Gönderen: recoba12 »

Narkozcu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 30 Kasım 2023, 12:54:48 »
Selam kardeş sanırım sen enfeksiyon kaptın ama sonradan iyileşmiş gibi görünüyor o kısımlar biraz hassas kızarık kalmış ama kötü durumda da değil bu konuyla alakalı büşra hocam ne bilgi verdi
« Son Düzenleme: 30 Kasım 2023, 13:27:25 Gönderen: Narkozcu »
  • Ekim Tarihi: 15.07.23
  • Ekim Merkezi ismi Büşra Can Saç Ekim Kliniği
  • Greft Miktarı 6000
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi Mezo, Prp

recoba12

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 30 Kasım 2023, 13:04:59 »
Merhaba, yüzeyel enfeksiyon dedi Büşra Hanım, umarım o bölgede saç kaybım olmaz kendisi sorun görmedi fito krem sürmemi söyledi ben de fito krem uyguluyorum şu anda
« Son Düzenleme: 30 Kasım 2023, 13:16:09 Gönderen: recoba12 »

Walter whitee

• Full Member
« Yanıtla #10 : 30 Kasım 2023, 20:12:04 »
Açıkcası banada yüzeysel enfeksiyon gibi geldi, içiniz rahat olsun hocam , nekroz olsa oralar simsiyah kalırdı deri ölürdü, nekroz la alakası yok bence

recoba12

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 30 Kasım 2023, 22:24:54 »
Umarım oradaki saçlar çıkar merkezle hergün görüşüyorum fotoğraf istiyorlar gönderiyorum sorun yok diyorlar

Walter whitee

• Full Member
« Yanıtla #12 : 30 Kasım 2023, 23:44:13 »
Hocam aynı durum bende de var inanın benimki sizinkinden daha kötü, içiniz rahat olsun

Cenk6235

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 30 Kasım 2023, 23:59:48 »
İçiniz rahat olsum hocam büşra hoca senelerini bu işe vermiş bi tecrübesi  bi sorun yoksa bildiği vardır.

recoba12

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 01 Aralık 2023, 13:42:59 »
Her gün yaranın durumunu görmek için fotoğraf istiyorlar merkezin alakasından memnunum hastalarının durumunu takip ediyorlar her gün Fito krem uyguluyorum düzeliyor gibi

Facebook Twitter Instagram