Gönderen Konu: Kolajen takviyesi kullanan var mı ?  (Okunma sayısı 429 defa)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Kolajen takviyesi kullanan var mı ?
« Yanıtla #1 : 15 Ekim 2022, 23:42:10 »
Kolajen takviyesi kullanıp cilt ve saç üzerinde olumlu etki alan varmı ? Özellikle saç derisi daha nemli olan var mı?

Ben kullanıyorum.. tip 1-3 saç tırnak cilt için tip 2 eklem kıkırdak İçin etkili.
Ben 1-2-3 içeren toz versiyonunu kullanıyorum. Cilt için gerçekten gözle görülür fark yaratıyor. Sac İçin bilemedim ben hissetmedim fayda.
Ben eklem agrılarım için aldım ,çok faydasını gördüm.

dejavuu86

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 16 Ekim 2022, 00:16:39 »
Ben kullanıyorum.. tip 1-3 saç tırnak cilt için tip 2 eklem kıkırdak İçin etkili.
Ben 1-2-3 içeren toz versiyonunu kullanıyorum. Cilt için gerçekten gözle görülür fark yaratıyor. Sac İçin bilemedim ben hissetmedim fayda.
Ben eklem agrılarım için aldım ,çok faydasını gördüm.
  sivilce yaptımi peki bazı yorumlarda sivilce yapti diye yazmışlar birde ben suda kolajeni almayı düşünüyorum fiyat ve içerik olarak uygun geldi bana bu voonkada iyi galiba memnun kalmışin sende hep bu markayı mi kullandin ?

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 16 Ekim 2022, 00:32:50 »
  sivilce yaptımi peki bazı yorumlarda sivilce yapti diye yazmışlar birde ben suda kolajeni almayı düşünüyorum fiyat ve içerik olarak uygun geldi bana bu voonkada iyi galiba memnun kalmışin sende hep bu markayı mi kullandin ?
Sivilce yapmadı. Ben kampanyadan yakalamıştım 7 kutu aldım. 1 kutu bitirdim 1 ay ara verdim yine başladım.
Eşe dosta hediye ettim birkaçını.
Saç için bilemem ama cild ve eklem için güzel ürün .

Voonkanın ürünü aromasız busebeple tadı baya kötü.. oyle damak zevkin hassas ise Suda daha mantıklı olabilir portakal aromalı içimi rahat olabilir

dejavuu86

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 21 Ekim 2022, 22:45:57 »
Sivilce yapmadı. Ben kampanyadan yakalamıştım 7 kutu aldım. 1 kutu bitirdim 1 ay ara verdim yine başladım.
Eşe dosta hediye ettim birkaçını.
Saç için bilemem ama cild ve eklem için güzel ürün .

Voonkanın ürünü aromasız busebeple tadı baya kötü.. oyle damak zevkin hassas ise Suda daha mantıklı olabilir portakal aromalı içimi rahat olabilir
instagramda bir doktor paylaşım yapmış kolajen haplarının  ve tozlarının hiçbir faydasının olmadığını yazmış kendisi gastohepatologmuş  kolajeni içtikten sonra karaciğerden geçtikten sonra etki etme imkanı kalmıyormuş bu kolajen tam bir soru işareti bazı doktorlar öneriyor bazıları hiç bir işe yaramıyor diyor ve boşuna para diyor  kime inanıcaz bilmiyorum :)

ronaldo96

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 22 Ekim 2022, 10:01:29 »
Haa instagramda bir doktor paylaşım yapmışsa tmm ozaman hemen bırakıyoruz kolajen takviyesini

Sonuçta boru değil yani instagramda bir doktor paylaşmış :)

şakamısınız kanka yav

dejavuu86

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 22 Ekim 2022, 10:43:34 »
Haa instagramda bir doktor paylaşım yapmışsa tmm ozaman hemen bırakıyoruz kolajen takviyesini

Sonuçta boru değil yani instagramda bir doktor paylaşmış :)

şakamısınız kanka yav
yok tabiki  sadece bazı doktorlar bu kolajen takviyesine inanmıyor  en iyisi kullanıp görmek  o zaman emin olur insan  etkisi var mı cilde diye

Facebook Twitter Instagram