Gönderen Konu: Saç Analizi - Saç Ektirmeli miyim?  (Okunma sayısı 556 defa)

Atechtag

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç Analizi - Saç Ektirmeli miyim?
« : 19 Ekim 2022, 20:14:14 »
Bundan çok uzun yıllar da değil 2 sene önce saç dökülme nüksetti buyurunuz şekil A da görüldüğü üzere  ilk resimde nasıl bir saça sahip olduğum görünüyor eski zamanlar diyecek kıvama geldim derken saç ekimi ni son Bi senedir düşünmeye başladım artık gençleşmek benimde hakkımdı eski yıllarıma o haşin bakışlarımın üzerinde dalgalanan saçlarımı tekrar görmek istiyordum başladım araştırma vır vır vır bu siteyi buldum ve bu konuyu açtım şimdi size yazıyorum ve soruyorum bu kafaya nasıl Batman da Ekim için tercih edilecek yer ve ne zaman Ekim yapılması gerek siz değerli konu hakimi profesyonel arkadaşlarım sizi dinliyorum teşekkürler...

vidci1

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saç Analizi - Saç Ektirmeli miyim?
« Yanıtla #1 : 19 Ekim 2022, 21:11:08 »
Malesef finasterit için geç kalmışsın. Gül gibi doğal orjinal saç çizgisi uçmuş gitmiş. Saç ekimi sana doğal saç çizgini asla vermeyecek. Ama seyrek seyrek, benzer bişeyler verir o da finasterit kullanırsan.
Finasterit kullanmazsan saç ekiminin sıkıntılı olma ihitmali var böyle agresif dökülmelerde.

2 senede bu çok agresif. Kesinlikle bir an önce ektir ve hemen finasteritle hayatına devam et. Daha da geç kalırsan daha da kafanı duvarlara vurma.

Finasterit kullanmayacaksan ektirme JUST SHAVE IT BRO takımına katılırsın. Baldcafe youtube kanalına kendini traş ederken ve kelliğimle mutluyum mesajını verdiğin videonu gönder direk finasterit kullanmayacaksan boşa kürek çekme derim eğer 2 senede olduysa bu.
« Son Düzenleme: 19 Ekim 2022, 21:41:00 Gönderen: vidci1 »

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 19 Ekim 2022, 21:20:27 »
Onceki fotoda da gidici oldugu belliymis. Benimde boyle 1,5-2 sene icinde uctu. Resimlere bakiyorum bi anda kel kaldim. Yasin 35 varsa ektir. Yoksa toppik va idare et

Atechtag

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 19 Ekim 2022, 21:47:56 »
Yaşım 26 daha çok gencim 🥹

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 19 Ekim 2022, 22:18:32 »
Ektir o zaman dostum. En guzel yillarin kel gecmesin

Musa Turcan

• Full Member
« Yanıtla #5 : 19 Ekim 2022, 22:41:06 »
2 yılda bu neyin dökülmesi ya geçmiş olsun
Finansteride denemelisin bence 6 ay 1 sene sonra ekim düşünürsün

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #6 : 19 Ekim 2022, 23:47:40 »
agresif dökülme olmus , resim tam net degil ama donör bölgeside saglikli durmuyor .
bu isin sakasi yok onun icin öyle batmanda ekim tercihi diye bakma .

en kaliteli yerlerle görüs gerekirse canli konsültasyon icin mesela istanbulada git .

Atechtag

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 20 Ekim 2022, 11:54:05 »
Değerli yorumlarınız için teşekkürler Ekim yaptıktan sonra Finasterit kullanmayı tercih edeceğim yapmam gereken başka bir şey var mı?

Beygirbey

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 12 Mart 2023, 21:18:00 »
İki senede gerçekten çok agresif bir dökülme olmuş. Bence varsa bu kadar hızlı dökülmenin nedenleri üzerinde ve olası bir ekim operasyonunun gidişatı hususunda doktorlarınla görüş. Bu süreçte yapabileceğin takviyeler, sana ekim sürecine kadar olabilecek faydaları vs. önemli olabilir bu süreçte. Sonrasında da burada benzer açıklıklara sahip kişilerin iyi sonuçlar aldığı merkezler arasında 2-3 merkez belirleyip bunlarla bizzat görüş. Ne istediğini en iyi şekilde anlayıp ilgili merkezin sana neler verebileceğini anlamanı naçizane öneririm. Aceleyle tanıdığı birinin iyi sonuç aldığı x kliniğine ekim yaptırıp mutlu olan insanlar da var mutsuz olanlarda. Sayıca kendini ispatlamış ekipler üzerine odaklanmakta fayda olabilir.
Serkan Aygın Saç Ekimim:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=30196.0

Ersin Bey'in ekibi
4.300 Greft (DHI & Sapphire FUE) ilk ekim
2.000 Greft (DHI) ücretsiz revizyon

Takviyeler: Minox., Topikal Fin, Priorin Intense, Biotin, Omega-3, PRP (4 seans), Mezo (10 seans)

kelveötesi35

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 13 Mart 2023, 14:44:28 »
Kardeşim ektirsen de yaş kaynaklı dökülme devam edebilir. Arkadaşlara katılıyor ve ekim yaptırma durumun da saçlarını +35 e kadar koruman gerekiyor. Acele etme bi bakın bakalım foruma, bir çok soruna cevap bulacaksın. Dilerim herşey gönlünce olsun.

OnNumero

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 13 Mart 2023, 21:51:20 »
Kardeşim ektirsen de yaş kaynaklı dökülme devam edebilir. Arkadaşlara katılıyor ve ekim yaptırma durumun da saçlarını +35 e kadar koruman gerekiyor. Acele etme bi bakın bakalım foruma, bir çok soruna cevap bulacaksın. Dilerim herşey gönlünce olsun.

|-onayisareti-|

Facebook Twitter Instagram