Gönderen Konu: 19.10.2022 The Hair Clicic Ahmet Tosun Saç Ekimi 5500 Kök - Yaş 33.  (Okunma sayısı 1933 defa)

aym

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese Merhabalar. Uzun bir kararsızlıktan sonra bir tanıdığımın referansıyla Ahmet Beyi tanıyıp saç ekimine karar verdim. Bu süreçte Hair Clinic çalışanı Malika Hanımdan ekim öncesi , ekim aşaması ve ekim sonrası bütün süreçlerin detaylı bilgisini aldım ve operasyon gününe kadar aklıma takılan her şeyi sordum , cevap aldım ( Cevaplayamadığı yerlerde Ahmet beye sordu ve beni bilgilendirdi.) . Hızlı bir şekilde yanıt almak benim için önemliydi. Bu operasyondan sonra da aynı şekilde devam etti. Ekimi yapan Ercan Bey, Buse Hanım ve Beyza Hanım gerçekten güleryüzlü ve anlayışlıydılar.Yıkama günlerinde de benimle ilgilenmeye , süreçle ilgili bilgiler ve tavsiyeler vermeye devam ettiler.

Operasyondan bir gün önce Ahmet beyle son detayları konuşup ön çizgiyi ve ekim açılarını netleştirdik.
*Sabah 08:30'da ekim başladı yaklaşık 6 - 6.5 saat sürdü. Ekilecek alan, Ön Çizgi , Kanallar , Açılan kanalların açıları Ahmet bey tarafından belirlendi.
Lokal anestezi sırasında ufak yanmalar haricinde ekim süreci boyunca hiçbir acı yaşamadım.( Bu kadar acısız olacağını hayal etmemiştim).
Ayrıca herkesin ilgili oluşu ve hoş sohbetleri dolayısıyla nasıl geçireceğimi düşündüğüm saatler çok çabuk geçti. 12'ye kadar donör alımı ve kanal açma işlemi bitti. Yaklaşık 10-15 dakika bir yemek molası verdik ve sonrasında ekim işlemine başlandı ve 14:50 gibi bitti.

2. günün sabahından itibaren antibiyotik, ödem ilacı, ağrı kesici ve coraspin kullanmaya başladım.

Şu an 4. gündeyiz. Bugüne kadar herhangi bir ağrı sızı olmadı. İnşallah da olmaz. Sadece bandana taktığımız günün gecesinde donör bölgesinde kaşıntı biraz yüksekti, sabaha bir şey kalmadı.

Şu ana kadar olan bütün aşamalardan memnunum. Bundan sonraki aşamaları da yayınlamaya devam edeceğim. İnşallah bundan sonraki süreçte ve sonuçlarda da memnun olarak yolumuza devam ederiz.

aym

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Operasyon sonrası İlk fotoğraf.
  • Ekim Tarihi: 19.10.2022
  • Ekim Merkezi ismi The Hair Clinic Ahmet Tosun
  • Greft Miktarı 5500
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi The Mossi London Vitamin ve Yağ

aym

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
20.10.2022 Perşembe - Sargılar çıkarıldı, İlk yıkama yapıldı. Sadece sargılar çıkarken çok hafif bir yanma hissettim donör bölgesinde. Çok fazla yatabilen bir insan değilim. O yüzden alnımda ödem oluşmuştu.
« Son Düzenleme: 23 Ekim 2022, 20:26:25 Gönderen: aym »
  • Greft Miktarı 5500
  • Yaşınız 33

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun saç ekimin kardeşim planlaman gayet güzel ön çizgin çok güzel ekim de baya sık ve temiz olmuş kendi saçlarınıda korursan güçlendirip güzel bir sonuç alırsın hayırlı olsun inşallah harika sonuç olur
Global Moderator

barbaross

• Sr. Member
Hayırlı olsun.
Ben planlamayı ve ekimi genel olarak şu aşamada çok beğendim umarım sonrasıda güzel olur kardeşim.

Eksi sözlük

• Sr. Member
Hayırlı olsun Ahmet tosun saç ekimin umarım güzel bir saç ekimi sonucuna ulaşırsın inşallah planlama ve saç ekimin gayet temiz güzeş öm çizgi tasarımında çok hoş duruyor saç ekimi de sık yapılmış geçmiş olsun

nisan22

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun, planlama çok güzel. sıklık harika, ön hat çizgisini de çok beğendim. hayırlı olsun. ilerleyen süreçlerde de resimlerini bekliyoruz.

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ön cizgi tasarimi ve sıklık cok iyi
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

aym

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun.
Ben planlamayı ve ekimi genel olarak şu aşamada çok beğendim umarım sonrasıda güzel olur kardeşim.
Çok teşekkürler hocam iyi dilekleriniz için , süreci paylaşmaya devam edeceğim. 6 Gün oldu süreç sıkıntısız devam ediyor çok şükür. Herkese teşekkürler.
  • Greft Miktarı 5500
  • Yaşınız 33

DenizGezgini

• Yeni üye
  • *
Hayırlı olsun. Benim de aynı yerde 16 Kasım'da planlanan. İnşallah herşey güzel gider. Burda tek ekip mi var Ekim yapan?

aym

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun. Benim de aynı yerde 16 Kasım'da planlanan. İnşallah herşey güzel gider. Burda tek ekip mi var Ekim yapan?

Hocam 2 ekip var diye biliyorum. ama  kesin diyemem sorarsanız daha iyi olur. Şimdiden geçmiş olsun , umarım gönlünüzce olur her şey.
« Son Düzenleme: 25 Ekim 2022, 16:05:06 Gönderen: aym »
  • Greft Miktarı 5500
  • Yaşınız 33

aym

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
6. Gün Yıkama Sonrası Son Durum. Beni rahatsız eden herhangi bir durum oluşmadı. Sadece hala tedirgin ve dikkatli uyumaya çalışıyorum.
Antibiyotik bitti , şu an sadece coraspin kullanıyorum.
20. Günden itibaren vitamin ve yağ takviyesine başlayacağım. Onun haricinde prp yaptırmayı düşünüyorum ilk aylar.
Vitamin ve yağ olarak Ahmet Tosunun tavsiye ettiği The Mossi London kullanacağım.
Bu konuda çok araştırma yapmamıştım , yeni yeni göz atıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
« Son Düzenleme: 25 Ekim 2022, 15:54:42 Gönderen: aym »
  • Greft Miktarı 5500
  • Yaşınız 33

leventoğlu

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
 |-nazarboncugu-| |-nazarboncugu-|
maşallah tertemiz
çok güzel görünüyor
bende aynı yerde yaptırdım güzel saçların olması dileğim ile
  • Ekim Tarihi: 29.03.2022
  • Ekim Merkezi ismi ahmet tosun (thehairclinic)
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi the mossi london

Alpha

• Hero Member
Donör bölge şimdiden maşallahı var  |-nazarboncugu-|

Karanlık Adam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayirli olsun bende yatirali 47 gün oldu aynı yerde donör bölgenin kabuklarini bekletmene gerek yok

Facebook Twitter Instagram