Gönderen Konu: AHMET TOSUN -THE HAIR CLINIC 02.02.2022- 5000 greft- yaş 35  (Okunma sayısı 11038 defa)

theInstructor

• Yeni üye
  • *
Herkese merhaba, uzun araştırmalardan sonra forumda gördüğüm birkaç yer ile iletişime geçtim. Gelecek yıllarımda nasıl görüneceğimi belirleyecek bu operasyon öncesi Ahmet hocanın samimiyetine güvenerek the hair clinic'te karar kıldım. Öncelikle Ahmet hocaya ve hem profesyonellikleri ile hem de cana yakınlıkları ile çok keyifli zaman geçirdiğim ekip üyeleri; Sadettin Bey, Ayşegül Hanım ve Cansu Hanıma teşekkür ederim.

Dün gerçekleşen operasyonum 7-7,5 saat sürdü. Ahmet hoca ön çizgiyi bizzat kendisi çizdi, şakak bölgesinin ileride gerileyebileceğini düşünerek greftlerin bir kısmını orada kullanmaya birlikte karar verdik. Sonra Ayşegül hanım damar yolunu açtı, eli çok hafifti gerçekten hissetmedim diyebilirim. Sadettin bey saç derisini uyuşturdu. Her aşamayı anlatarak yaptığı için sayesinde sakin kaldım ve hiçbir acı çekmedim. Deri altına yapılan iğnelerde yanma olabileceğini de belirtti ama ben bir şey hissetmedim. Sonra Cansu hanım kökleri genişletirken bir yandan da Ayşegül hanım kökleri topladı. Gerçekten konsantrasyon ve sabır gerektiren bir iş, her birinin mükemmel iş çıkardıklarını söyleyebilirim.

Daha sonra yemek arası verdik ve Ahmet hoca kanalların her birini kendisi açtı. Sohbeti çok keyifli ve işinden çok iyi biri. Yaptığı farklı uygulamayı ekip arkadaşlarına anlatırken ki uslübunun bir akademisyen olarak çoğu öğretmenden daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Devamında ekim aşamasına geçildi. Verilen ara sonrasında uyuşturucunu etkisi azaldığı ya da benim toleransımın yüksek oluşundan bir süre acı hissettim ama normal olduğunu düşünüp söylemedim. Halbuki tekrar uyuşturulabiliyormuş, söylediğimde 3sn içinde beni o hafif sızıdan kurtardılar:)

Tüm ekip bitmek bilmeyen sorularıma, bir yandan işlerini yaparken bir yandan da güleryüzlü ve samimi bir şekilde cevap verdiler. Ben bu sorulara binlerce kez maruz kalmış olsam aynı kibarlığı gösteremezdim :) işlerini severek yaptıkları çok belli, benim gibi 5 dakika yerinde duramayan birini hoş sohbetleri ile 7,5 saat sedye üstünde tutabildiler.

Bugün ilk yıkama için gittim fotoğrafları becerebilirsem aşağıda yüklüyor olacağım. Tecrübeleriniz ile yorumlayabilirseniz sevinirim.

--------------------------------------------------

Hello everyone, I contacted a few places that I saw on the forum. Before this operation, which will determine how I will look in my future years, I decided on the hair clinic because of Ahmet Hoca's sincerity . First of all, I would like to thank Ahmet and the team members (Mr. Sadettin, Ms. Ayşegül and Ms. Cansu), with whom I had a great time thanks to their professionalism and friendliness.

The operation took 7-7,5 hours. Ahmet drew the front line himself, and we decided to use some of the grafts for the temporal sides, which might regress in the future. Then Ayşegül opened the vascular access, I can say that I didn't really feel it. Sadettin Bey anesthetized my scalp. He explained each step, and I remained calm and did not suffer any pain thanks to him. He also stated that I might have a feeling of burn during the injections, but I did not feel anything. Then, while Ms. Cansu was expanding the roots, Ms. Ayşegül gathered roots one by one. It's a job that really requires concentration and patience, I can say that each of them did an excellent job.

Then we took a lunch break. Ahmet opened each of the channels himself. He is very pleasant to talk to and very good at his job. As an academician, I can say that his style is better than most teachers while he is explaining a different practice to his teammates. Afterwards, the planting phase started. After the break, I felt a little pain for a while because the effect of the drug faded away or my tolerance was high, but I thought it was normal and did not let them know. However,  when I said it, they said that they could do injections again (which I didnt know) and they saved me from that slight pain in 3 seconds :)

The whole team answered my endless questions in a friendly and sincere manner while doing their job.

theInstructor

• Yeni üye
  • *
Ynt: AHMET TOSUN -THE HAIR CLINIC 02.02.2022- 5000 greft- yaş 35
« Yanıtla #1 : 03 Şubat 2022, 17:21:53 »
diğer fotoğraflar.

son foto bugün yıkama sonrasından.

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 03 Şubat 2022, 18:11:38 »
gayet güzel görünüyor hayırlı olsun hocam.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 04 Şubat 2022, 00:27:34 »
selamlar hayırlı olsun saç ekiminiz  açık alana göre güzel planlama olmuş ön çizgi güzel ekim sık umarım güzel sonuç alırsınız
Global Moderator

theInstructor

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 04 Şubat 2022, 12:23:21 »
teşekkür ederim yorumlarınız için, her şeyin yolunda gidiyor olduğunu duymak iyi oluyor.

2. yıkamadan sonra çektiğim fotoyu da paylaşıyorum.

yanlara da ekim olduğu için bant takamıyorum ve ödem kaşlarımın arası ve göz kapaklarıma kadar indi. buz uyguluyorum azalması için

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 04 Şubat 2022, 12:45:59 »
Hayırlı uğurlu olsun.
Son zamanlarda Ahmet Tosun ekimlerini sık görmeye başladık bu çok iyi bir durum çeşitlilik ve seçenek açısından , umarım hayal ettiğiniz sonuca kavuşursunuz güzel bir ekim olmuş umarım sonuç olarak da güzel olur.
Takipteyim.

theInstructor

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 04 Şubat 2022, 13:23:46 »
teşekkür ederim hocam. ben de forumdan adını duyup gittim. ödem konusunda buz kompres dışında yapabileceğim bir şey var mı? sizler bu süreçler hakkında çok daha tecrübelisiniz sonuçta

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 04 Şubat 2022, 16:31:18 »
Avuç içinle bastırabilirsin geriye doğru gözlerine inmemesi icin , bol su tüket hocam. Fazla telefona bakmamaya çalış Aşağı doğru, ama endişelenme bi zararı yok ödemin bunları yapmasan da olur

theInstructor

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 04 Şubat 2022, 17:11:20 »
sağolun hocam, biraz endişelenmiştim burun ve göz arası doldu çünkü. hafif dağıldı masajla |-onayisareti-|

Muratdogan4671

• Full Member
« Yanıtla #9 : 04 Şubat 2022, 23:15:30 »
Geçmiş olsun sac ekiminiz benim sıkılaştırma islemine çok benzemis gayet güzel olmuş. Ön çizgi vs bundan sonrası morali yüksek tutup sabretmek.

theInstructor

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 05 Şubat 2022, 22:10:18 »
teşekkür ederim hocam. saç derim geriliyor gibi hissediyorum, muhtemelen normal bir durum. ekstra bir şey kullanmasak olur herhalde değil mi?

3.günden 2 fotoğraf ekliyorum

theInstructor

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 06 Şubat 2022, 19:39:33 »
arkadaşlar ekim bölgesi ve etrafında ciltte sarılık normal midir? hani bu bir yerimiz morardıktan sonra iyileşmeye yakın önce yeşil sonra sarıya döner ya cilt, öyle bir sarılık bahsettiğim.

fatihulusoy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 06 Şubat 2022, 19:43:01 »
Bir sarılık göremedim ben eğer sivilce tarzı bir iltihaptan bahsediyorsanız onuda göremedim sağlıklı ve güzel duruyor saç ekiminiz

theInstructor

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 06 Şubat 2022, 19:47:26 »
Bir sarılık göremedim ben eğer sivilce tarzı bir iltihaptan bahsediyorsanız onuda göremedim sağlıklı ve güzel duruyor saç ekiminiz

teşekkürler hocam. fotoda çok belli olmasa da etrafını çizdiğim bölge

theInstructor

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 09 Şubat 2022, 18:00:16 »
7. gün

donör bölgedeki kabukları yavaş yavaş döktüm, ekim bölgesine hiç dokunmadım. Donör bölge geceleri kaşınma ve gerilme hissinden zaman zaman uykudan uyandırıyor. Bir de yüzüme inen ödem sonrası sarı sarı izler hala kaybolmadı. bu ufak tefek şeyler dışında, genel olarak gidişat iyi

Facebook Twitter Instagram