Gönderen Konu: 28 Ocak 2022 The Hair Clinic (Ahmet TOSUN) 4500 greft verteks ve ön sıklaştırma  (Okunma sayısı 3225 defa)

kelcivileng

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba arkadaşlar, ilk ekimimin (Aralık 2019) üzerinden 2 yılı aşkın süre geçti 28 ocak 2022 günü ikinci ekimim boş verteks bölgesi ve ilk ekim ön bölge sıklaştırma işlemimi yaptırdım. Ekim işlemim Ayşegül, Cansu, Buse, Gizem Hanım tarafından yapıldı ilk ekimimde Kanal açma işlemini yapan Ahmet TOSUN yine kanal açma işlemimi yaptı vertekse yaklaşık 3500, ön sıklaştırma yaklaşık 1000 olmak üzere 4500 greft ekildi. İlk ekim sonucumdan memnun olduğum için ve sürekli iletişimde olduğumdan ikinci ekimimi de yine Ahmet TOSUN ve ekibine yaptırmaya karar verdim ve şimdilik bi problem yaşamadım. Kendisine ve ekibine titizlikle yürüttükleri bu operasyon için teşekkür ediyorum.

İlk ekimimi ve sonucumu de bu linkten görebilirsiniz;

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=11717.0

kelcivileng

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
11.gün Kabuk döküm sonucum ve 20.günde durum bu

Leonidas

• Hero Member
Hocam hayırlı uğurlu olsun.
Çok güzel bir ekim olmuş.
İlk konunuzu bir kaç dakika önce görüp yorum yazmıştım şimdi bu konuya denk geldim.
Ama bi noktaya değinmek istiyorum maşallah sizde ne donor varmış öyle yahu?
Yaklaşık 10 bin kök ekilmiş 2 ekimde, ben donorunuzu baya merak ediyorum süreç sonunda.

Ayrıca ilk ekimin tam başarısını görmek açısından ve bu ekimin sonunda da farkı görmek açısından önceki halini paylaşırsanız daha iyi olur.
Özellikle kliniğin ekim öncesinde çektiği fotoları alabilirseniz çok daha bilgilendirici bi görüntü elde etmiş oluruz.

Umarım güzel bi sonuç alırsınız hayırlı olsun.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ahmet tosun saç ekimine hayırlı olsun planlama ön çizgi tasarımı saç ekimi sıklığı güzel duruyor kabuk sonrası görüntüde gayet güzel umarım güzel sonuç alırsınız medikal tedavi olarak neler kullanıyorsun?
Global Moderator

barbaross

• Sr. Member
ilk ekim çok başarılı sonuçlanmış umarım bu ekiminizde aynı şekilde sonuçlanır.

kelcivileng

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkürler arkadaşlar mossi vitamin günde iki defa ve saç bakım yağını kullanıyorum ayrıca coraspin de alıyorum her gün

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Anladım hayırlı olsun kardeşim tekrardan
Global Moderator

kelcivileng

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
İkinci ekimden önceki durumum bu

Leonidas

• Hero Member
Ek paylaşım icin ayrıca teşekkürler.
Bence kapanmaması icin bi sebep yok.
Eken klinik son zamanların en popüler kliniği desem yeridir, ekilen kök sayısı da epey fazla, bence bu ekim memnun edecek.

Son zamanlarda forum da vertex ekimleri bi hayli çoğaldı gibi, örnek açısından bir hayli olumlu durum.
Umarım hayal ettiğiniz saçlara kavuşursunuz.

kelcivileng

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Sizin ekimi de inceledim maşallah çok iyi durumdasınız umarım benim de öyle ya da size yakın olur :) verteks için öneriniz var mı masaj vitamin takviyesi dışında ve kaçıncı ayda çıkışlar başlar

Leonidas

• Hero Member
Sizin ekimi de inceledim maşallah çok iyi durumdasınız umarım benim de öyle ya da size yakın olur :) verteks için öneriniz var mı masaj vitamin takviyesi dışında ve kaçıncı ayda çıkışlar başlar

Çok teşekkür ederim , daha iyisi sizlerin ki olsun insallah.
Açıkcası ben ekstra bir şey yapmıyorum. Masaj da anda aklıma gelirse öyle bir dakika falan. Akışına bıraktım yani biraz.
3. Ay civarında başlıyor çıkışlar. Ön kısma göre saçlar biraz daha geç form bulduğu icin süreç genel anlamda biraz daha uzayabilir. Kimine göre vertex de gelişim 18 ay sürüyor ama ben düşünmüyorum o kadar sürdüğünü. Ama umarım ben yanılıyorumdur, gelişim devam ediyordur çünkü işimize gelir :)
Bekleyerek görcez artık.

kelcivileng

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları

Çok teşekkür ederim , daha iyisi sizlerin ki olsun insallah.
Açıkcası ben ekstra bir şey yapmıyorum. Masaj da anda aklıma gelirse öyle bir dakika falan. Akışına bıraktım yani biraz.
3. Ay civarında başlıyor çıkışlar. Ön kısma göre saçlar biraz daha geç form bulduğu icin süreç genel anlamda biraz daha uzayabilir. Kimine göre vertex de gelişim 18 ay sürüyor ama ben düşünmüyorum o kadar sürdüğünü. Ama umarım ben yanılıyorumdur, gelişim devam ediyordur çünkü işimize gelir :)
Bekleyerek görcez artık.
Teşekkür ederim bilgilendirme için ben de masajı çok yapıyorum verteks için özellikle önemli dediler

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
biraz fazla ve zor bölge tepe umarım güzel bir sonuç olur ekimin başarılı zaten ama ne kadarda başarılı olsa tepe bu malum bir sıklaştırma ister belki 12 ay sonunda
Global Moderator

mco52

• Full Member
saç sürecinde neredeyse aynı durumdayız bende ilk seansı bilgehan aydında yaptırıp vertexi senden bir gün önce ahmet tosunda yaptırdım ve 2.ekimde 4500 çıkması cidden baya iyi dönorun baya sağlammış demek ki. Sıklığı baya iyi duruyor vertex zor bölge denilse de umarım çıkışlarında aynı güzellikte olur gerisi sabır artık

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Güncel fotoğraf paylaşmanız mümkün mü acaba? Verteks ekimininizin durumu nasıl oldu ?

Facebook Twitter Instagram