Gönderen Konu: 18.01.2022 tarihinde the hair clinic ahmet tosun 4700 greft operasyonum  (Okunma sayısı 4487 defa)

Osmangüzel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar merhaba dün ahmet tosun the hair clinic te 4700 greftlik operasyonum gerçekleştirildi bu 2. Seansımdı ilk seansımı da 2019 da ahmet tosun gerçekleştirmişti ilk seansta ön hattım düzenlenmişti daha sonrasında tepe bölgemdeki açıklıktan rahatsız olduğum için 2. Seansımı yaptırmaya karar verdim tepe kısmını doldurduktan sonra öne doğru sıklaştırma yapıldı ahmet tosunun ilk seansımdaki başarılı operasyonu sayesinde ikinci seansım için hiç düşünmeden tekrar ahmet beyle iletişime geçtim kendisine çok teşekür ederim ilgi alakasından dolayı ekibini anlatmaya gerek yok zaten çok professiyonel çok sağlam bir ekibi var emeklerine sağlık diyorum ve herkese şiddettle tavsiye ederim tüm süreç fotoğraflarımı sizinle paylaşacağım.

Osmangüzel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
İlk sanstaki sonucum

Son.kel

• Jr. Member
  • **
Hayırlı olsun başarılı bi ekim olmuş ilk ekiminiz de gayet başarılı ve sık görünüyor ikinci ekim sonucunuz da tamamlanınca başarılı olacağına inanıyorum güzel ve sık olmuş güle güle kullanın gelişmeleri takip etmiyoruz bizi de bilgilendirirseniz memnun oluruz

Osmangüzel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkürler gelişmeleri yakında paylaşacağım

xshot

• Jr. Member
  • **
Hayırlı olsun bu ekiminizde başarılı sonuçlanır inş.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Hocam hiç ekim yaptırmadan önceki fotoyu da atabilir misiniz?
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Osmangüzel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
2019 daki ekimden önce

Anchar

• Sr. Member
ilk ekim başarılı olmuş özellikle tepeden attığınız fotoğrafta daha net belli oluyor.
bu arada merak ettiğim bir şey var 2019 dan sonra yani ilk ekimden sonra kendi saçlarında kayıplar oldumu.
  • Ekim Tarihi: 05.04.2001
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Xpecia,minoxil

Osmangüzel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Evet ekimden sonra üst bölgeledeki eski saçlarımda seyrelmeler oldu bunun olacağını ahmet tosun özrllikle belirtmişti ve ikinci ekimin oraya yapılacağını söylemişti süreci şeffaf bi şekilde aktardığından ikinci ekimi gönül rahatlığıyla yaptırdım

Mihei

• Yeni üye
  • *
Merhaba! Size iyi şanslar! ) Ben de ikinci bir saç nakli yapıldığında, kalınlaşma, nakledilen saçların ilk ameliyattan muzdarip olup olmadığı sorusuyla ilgileniyorum. İkinci nakilden sonra saçlar ne kadar iyi veya kötü büyür? Ve ikinci saç ekiminden sonra kalınlaşan herhangi birinin sonuçları var mı?

Osmangüzel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yani 5-6 ay sonraki sürecime göre yanıt verebilirim şu an için erken

ress

• Full Member
hayırlı olsun cok iyi olacak
  • Ekim Tarihi: 13.02.21
  • Ekim Merkezi ismi Serkan Aygın clinic
  • Greft Miktarı 4400 dhi
  • Yaşınız 39
serkan aygın 13.02.21  yas 39 4400 Dhi
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20003.0

Osmangüzel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkürler

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun güzel saç ekimi olmuş kendi saçlarını güçlendir bence finasterid vs ile güzel sonuç olur ekilenler sorunsuz çıkarsa inşallah.
Global Moderator

Osmangüzel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkürler
İlk ekimden sonrada finasterid kullanmamı söylediler ama çok araştırdım güvenemedim  o yüzden kullanmadım ileride bıraktın mı sıkıntı falan olur diye

Facebook Twitter Instagram