Gönderen Konu: The hair ahmet tosun 21.01.2022 tarihindeki 5200 greftlik operasyonum  (Okunma sayısı 1432 defa)

Erhan yuksek

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar merhaba,
Adım erhan 27 yaşındayım, uzun zamandır saç dökülmesi yaşıyorum ve çok rahatsızdım bu durumdan ve saç ektirmeye karar verdim. Uzun araştırma sonucu bulduğum the hair ahmet tosun ve ekibine gitmeye karar verdim ve girdiğim ilk dakikadan beri herşeyden çok memnun kaldım çok iyi sonuçlar alacağımdan şüphem yok the hair ahmet tosun ve ekibine profesyonelliğinden ve dostça yaklaşımından dolayı kendisine ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Tüm süreci sizinle paylaşıyor olacağım, teşekkürler

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
5200 bu açıklığa çok geldi bana ama tecrübeli biri değilim yanlış yorum da yapmış olma ihtimalim var.

Forumda bu ekim merkezinin sonuçları varsa bakabilirsiniz.

Inşallah en güzel sonuçlara kavuşursunuz.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Korkusuz Korkak

• Hero Member
Ekiminiz hayırlı olsun. Genel bir seyrekleşme olduğu için aralara girilerek ekim yapılmış. Dökülme süreciniz devam ediyor, ekilenler çıkarken mevcut saçlarınızda kayıp yaşamamak için dht etkisini baskılayacak bir takviye almanızı öneririm.
  • Ekim Tarihi: 04.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 4.541
  • Yaşınız 45
  • Medikal Tedavi Ekim gününden itibaren Finasterid. 15. aydan itibaren 3 günde bir Avodart'a başladım, iki ay sonra haftada 2'ye düşürdüm. 15. aydan itibaren ayda bir defa toplam 15 seans prp yaptırdım. Ekim 2023 den itibaren haftada 5 gün Alpecin losyon kullanıyorum.

Kerimm34

• Hero Member
hayırlı olsun greft sayısı biraz banada fazla geldi ama ekim planlaması ve sıklığı gayet yerinde olmuş umarım güzel sonuç alırsınız.

Grandealtay

• Full Member
süreç nasıl gidiyor?
  • Ekim Tarihi: 15.02.2022
  • Ekim Merkezi ismi Ahmet Tosun - The Hair Clinic
  • Greft Miktarı 6000
  • Yaşınız 29
  • Medikal Tedavi Proscar Finasteride günde 1/4, Nature's Bounty Biotin 5000

Facebook Twitter Instagram