Gönderen Konu: The hair clinic Ahmet tosun 31.12.2021 tarihinde yapılan operasyonum  (Okunma sayısı 10950 defa)

ilhan.aydın

• Jr. Member
  • **
Merhaba arkadaşlar 31.12.2021 tarihinde uzun araştırmalarım ve tavsiyeler sonucunda the hair clinic ahmet tosun saç ekim merkezinde operasyonumu gerçekleştirdim. 5500 greft ekildi Ahmet bey ve ekibi çok işgili be işinde çok professiyonel insanlar ağrı sızı duymadım diyemiyemiyeceğim ama dayanılmayacak ağrılar değil özellikle ağrısız lokal cihazı kullanmaları beni çok rahatlattı operasyonun sadece 3 dakkası minimal ağrılar hissettim tüm sürecimi sizinle buradan paylaşıyor olacağım saç ekimi yaptırmayı düşünen arkadaşlar kendinizi hiç tereddüt etmeden düşünmeden ahmet beye ve ekibine kendinizi emanet edebilirsiniz

ilhan.aydın

• Jr. Member
  • **
10. Gün kabuk dökümü işlemi gerçekleştirildikten sonraki görüntüm gayet memnumun ilerliyen süreçlerde daha iyi olacağından şüphem yok

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun saç ekiniz güzel planlama sık bir saç ekimi ön çizgide güzel
Fiyat 10 dimi?

Umarım güzel bir saç ekimi sonucu alırsınız.
Global Moderator

ilhan.aydın

• Jr. Member
  • **
Tşk ederim isteyen herkeze nasip olsun planlama güzel evet güzel oldu fiyat biraz sıkı pazarlıklar sonucu evet 10 bin tl ama çok memnunum görenler herkez şaşırıyo hiç sıkıntı olmadan ağrısız bir ekim oldu emeği geçen AHMET TOSUN VE ekibine çok tşk ederim isteğen herkeze nasip etsin allah

Alpha

• Hero Member
Hayırlı olsun.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Hayırlı olsun güzel bir planma yapılmış. Umarım güzel bir sonuç alırsınız.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

ilhan.aydın

• Jr. Member
  • **
Hayırlı olsun.
Çok teşekkür ederim en iyileri sizin olsun

Yasir Harun

• Full Member
Umarım güzel sonuç alırsın. Tecrübeli arkadaşlar görüşlerini paylaşacaktır..

ress

• Full Member
hayirli olsun sac tiplerimiz benzer, insallah istediğin sonucu alırsın
  • Ekim Tarihi: 13.02.21
  • Ekim Merkezi ismi Serkan Aygın clinic
  • Greft Miktarı 4400 dhi
  • Yaşınız 39
serkan aygın 13.02.21  yas 39 4400 Dhi
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20003.0

ilhan.aydın

• Jr. Member
  • **
Umarım güzel sonuç alırsın. Tecrübeli arkadaşlar görüşlerini paylaşacaktır..
teşekkür ederim

ilhan.aydın

• Jr. Member
  • **
hayirli olsun sac tiplerimiz benzer, insallah istediğin sonucu alırsın
eğer aynıysa saç tipimiz ben size gelişmeleri atarım isterseniz benim 20 gün oldu oldukca memnunum şuan bende bukadar beklemiyordum ama beklentimin üstünde bir sonuç aldım eğer yaptırmadıysanız düşünüyorsanız tavsiye ederim AHMET TOSUN ve ekibi bu konuda çok çok iyi profösyönel araştırdım uzun zaman baktım ve karar verip ekimi gerçekleştirdim şuan çok memnunum gelişmeleri istersen foto olarakta atabilirim size

ilhan.aydın

• Jr. Member
  • **
Hayırlı olsun.
tşk ederim en iyisi sizlerin olsun

baldman

• Hero Member
eğer aynıysa saç tipimiz ben size gelişmeleri atarım isterseniz benim 20 gün oldu oldukca memnunum şuan bende bukadar beklemiyordum ama beklentimin üstünde bir sonuç aldım eğer yaptırmadıysanız düşünüyorsanız tavsiye ederim AHMET TOSUN ve ekibi bu konuda çok çok iyi profösyönel araştırdım uzun zaman baktım ve karar verip ekimi gerçekleştirdim şuan çok memnunum gelişmeleri istersen foto olarakta atabilirim size

Dostum önce bir sonuç alda sonra tavsiye et istersen böyle yaparak ekim merkezine zarar verirsin.ahmet tosun bilgehan aydının yanında güzel ekimlere imza armış birisi yani özetle tanınan ve bilinen birisi .bu tür övgüleri ekim sonucun güzel geldiği zaman inşallah yaparsın.
Bu arada kabuk dökümü sonrası görüntü gayet güzel umarım sonrasıda öyle olur.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
şok dökülme başladı mı ?
Global Moderator

ilhan.aydın

• Jr. Member
  • **
şok dökülme başladı mı ?
başladı ama şuan çok iyi 20 gün oldu şimdi vitaminlere başladım inşallah iyi bir sonuç alıcam

Facebook Twitter Instagram