Gönderen Konu: Ahmet TOSUN The Hair Clinic-4000 Greft-Yaş 33-30.10.2021  (Okunma sayısı 5888 defa)

Hasat

• Yeni üye
  • *
Merhabalar. 30 Ekim 2021tarihinde The Hair saç ekim merkezinde Ahmet TOSUN ve ekibi; Buse Hanım, Cansu Hanım ve Ercan Bey 4000 greft ile saç ekim işlemini gerçekleştirdi. Daha önce 3 arkadaşım da burada saç ekimlerini yaptırmıştı. Yaptıranların önceki halllerini bilmesem ektirmiş demezdim. O kadar müthiş bir sonuç aldılar. İnşaallah bende de böyle sonuçlanır. İnsanı memnun etmek zordur. Heleki estetik açıdan daha da zordur.Şimdiye kadar herşeyden memnun kaldım. Ön çizgim olsun , ekim olsun gayet memnunum.Ekip, benimle operasyonun başından sonuna kadar çok güzel ilgilendiler. Ne sorduysam hepsini nazikçe açıkladılar. Düşünün yüzlerce kişi sizlere farklı cümlelerle hep aynı soruları soruyor ve cevap veriyorsunuz. Bir süre sonra bıkkınlık olur yada robotlaşır insan  aynı cümleleri kurmaktan. Böyle bir durumla hiç karşılaşmadım. Gayet samimi ve açıklayıcı oldular , güzel bir süreç yaşadım.

Operasyon sırasında neredeyse hiç ağrı,acı hissetmedim. Uzun ve sabır isteyen bir uğraş. Bunu kendilerinede söyledim tebrik ediyorum.Sonrasında kullanmam gereken ilâçlar,şampuan, vitamin verildi. Yıkamanın nasıl yapılacağı anlatıldı.

1. Resim berberden yeni çıkmıştım. Ekim öncesi kısa hali.Donör alanı.
2. Resim ekim yapılan alan.
3.Resim ilk yıkama sonrası.
4. Resim donör alanı
Telefondan girdiğim için konu ve fotografları bilgisayara geçince güncelleyeceğim. Aylık olarak konuya yeni resimler atıp hep beraber aşamaları görüp bilgi alışverşinde bulunuruz.  İnşallah Allah verilen emeği de gösterilen sabrıda istediğimiz gibi sonuçlandırır. Herkes istediği sonucu alır.

Hasat

• Yeni üye
  • *
Ynt: Ahmet TOSUN The Hair Clinic-4000 Greft-Yaş 33-30.10.2021
« Yanıtla #1 : 01 Kasım 2021, 18:57:48 »
3. Gün yıkama sonrası. İlk kez yıkadığım için bayağı korktum. Çok fazla dokunamadım. Çok şükür bir sorun yok. Donör alan göründüğü gibi soyuluyor. Kabuk dökme safhasında ne yapacağım bilmiyorum. Alışırım inşaallah :) sırtımda da sadece görünen yer tüylü maşallah beni de çek beni de çek diye boy göstermişler.

« Son Düzenleme: 01 Kasım 2021, 19:04:51 Gönderen: Hasat »

Anchar

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 01 Kasım 2021, 19:03:25 »
hayırlı olsun ,döner alan fena değil açıklıkta ekime uygun umarım güzel sonuç alırsınız,bu arada şişlik çok olmuş sanırım bunun için ilaç başlasanız iyi olur.
  • Ekim Tarihi: 05.04.2001
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Xpecia,minoxil

Hasat

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 01 Kasım 2021, 19:07:32 »
hayırlı olsun ,döner alan fena değil açıklıkta ekime uygun umarım güzel sonuç alırsınız,bu arada şişlik çok olmuş sanırım bunun için ilaç başlasanız iyi olur.

Şişlik konusunda kafa bandını takıyorum o topladı galiba diye düşünüyorum. Okuduğum diğer konularda da şişlik geçer, sorun etme gibi yorumlar olunca pek önemsedim. Ne yapayım bu konuda peki.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 01 Kasım 2021, 20:38:36 »
Alan geniş 1 ekimle iyi bir sonuç almak zor ekimim güzel umarım iyi bir sonuç alırsınız ve 2 ekimle taçlandırırsın ön çizgin güzel olmuş Hayırlı olsun
Global Moderator

Hasat

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 02 Kasım 2021, 10:05:27 »
Alan geniş 1 ekimle iyi bir sonuç almak zor ekimim güzel umarım iyi bir sonuç alırsınız ve 2 ekimle taçlandırırsın ön çizgin güzel olmuş Hayırlı olsun

Teşekkür ederim. İnşaallah herkesin düşündüğü iyi olur güzel sonuçlarla karşılaşır.Olabildiğince sık fotoğraf atmaya çalışacağım süreci hep beraber görürüz inşaallah.

Hasat

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 02 Kasım 2021, 16:56:59 »
4. Gün yikama. Biraz daha alıştım gibi dokunurken çok korkmuyorum artık. Şu kalan şampuan beyazlıkları var sorun değil dedi Ahmet Bey gerçi de onları iyice çıkana kadar yıkasam diye düşünüyorum bazen.

Hasat

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 04 Kasım 2021, 15:01:33 »
Yarın bir haftayı dolduruyorum inşallah. İlk günler durumun farkına varma , yıkarken korkma , forumda ki kabuk dökme konularına bakmakla geçti. Acaba yapabilecek miyim ? Kabuk dökme nasıl olacak ? Yıkarken zarar verir miyim ? Diye düşündüm. Sırt üstü yatmak hala zor geliyor. Bazen kafam yukarı bakarken vücudum yan yatıyorum. Çok şükür bir sorun yok. Kabuk dökme zamanını bekliyorum. Bunu yazmamdaki amaç okuyanlar, ilk süreçte hayat rutinimizin dışında bir olay olduğu için zor ama rahat olsunlar , yıkamaktan , kurulamaktan korkmasınlar. Sabırla verilen emekleri de düşünerek rahatlamaya çalışsınlar.

Hasat

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 07 Kasım 2021, 11:43:08 »
Herkese merhaba. Sürecin maşallah bu kadar dakik gitmesine saşırmadım desem yeridir. Bugün 9. Gün. Yarın inşaallah kabuk dökme safahasına geçecem. Fotoğrafları atıyorum. Sizce 1-2 daha bekleyeyim mi? Yoksa 10. Güne geldiğim için kabukları temizleyeyim mi ?

Muratdogan4671

• Full Member
« Yanıtla #9 : 07 Kasım 2021, 19:26:48 »
Merhaba dostum bende ahmet beyle 2. Ekimi gerçeklestirdim 2 ay oldu benim umarım süreçlerimiz iyi gider. Benim şok dökülme cok erken başladı ilk yikamada %50 civarı döküldü. Sonra 1 hafta içinde tamami döküldü , bakıyorum 1 aylıkken sok dökülmesi baslamayanlar var garip. Hangisi iyi durum bilmiyorum. Ahmet bey guvenilir birisi tavrı işiyle ilgilenisi çok iyi. Bilgehan cakalindan sonra ayrılması cok iyi oldu. Çoğu ekim uzmanından başarılı olduğunu düşünüyorum ancak hala diğer ekim merkezleri kadar rehavet görmüyor ama fazlasını hakediyor. 1 aydan itibaren prp yaptır. Ama kaliteli bir prp kiti kullan , ve mutlaka takviyeleri kullan finasterid başla. Benim saçları yıkarken önceden elim sim siyah köklü sac oluyordu. Çok şükür suan 1 tane bile dökülme olmuyor sert masaj da yapsam. Tek hatamin ekim öncesi bu takviyleleri kullansaydim keske de saclari güçlendirip ekim yaptırsaydim diyorum .sende bu süreçte sabırlı ol stress yapma , birak rahat rahat hepsi dökülsün sonra yeniden hepsi çıksın inşallah. Sürecini takipteyim kolay gelsin

Hasat

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 07 Kasım 2021, 20:33:31 »
Merhaba dostum bende ahmet beyle 2. Ekimi gerçeklestirdim 2 ay oldu benim umarım süreçlerimiz iyi gider. Benim şok dökülme cok erken başladı ilk yikamada %50 civarı döküldü. Sonra 1 hafta içinde tamami döküldü , bakıyorum 1 aylıkken sok dökülmesi baslamayanlar var garip. Hangisi iyi durum bilmiyorum. Ahmet bey guvenilir birisi tavrı işiyle ilgilenisi çok iyi. Bilgehan cakalindan sonra ayrılması cok iyi oldu. Çoğu ekim uzmanından başarılı olduğunu düşünüyorum ancak hala diğer ekim merkezleri kadar rehavet görmüyor ama fazlasını hakediyor. 1 aydan itibaren prp yaptır. Ama kaliteli bir prp kiti kullan , ve mutlaka takviyeleri kullan finasterid başla. Benim saçları yıkarken önceden elim sim siyah köklü sac oluyordu. Çok şükür suan 1 tane bile dökülme olmuyor sert masaj da yapsam. Tek hatamin ekim öncesi bu takviyleleri kullansaydim keske de saclari güçlendirip ekim yaptırsaydim diyorum .sende bu süreçte sabırlı ol stress yapma , birak rahat rahat hepsi dökülsün sonra yeniden hepsi çıksın inşallah. Sürecini takipteyim kolay gelsin

Teşekkür ederim. İnşallah istediğimiz gibi olur.Yan etkileri sebebiyle finasterid, minoxil vb.  takviyelerde kararsız kaldım. Ahmet Bey gerçekten kaliteli biri. Önceki durumunu bilmiyorum ama işi yapan kişi olarak ipleri eline alması güzel bir karar olmuş. Rağbet görmesi yavaş yavaş artacaktır diye düşünüyorum. Bence ekim yapan kişinin doktor olması değilde bu işle ne kadar uğraştığı , becerisi önemli. Estetik bir olay sonuçta kafasında hayali bir şeyi şekillendirip gerçekleştirmeye çalışıyor. Prp yaptıracağım inşaallah.

eller günahkar keller günahkar

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 07 Kasım 2021, 20:38:44 »
saç dökülmeniz devam ediyor gibi geldi var mı böyle bir durum? var olan saçlarınızı güçlendirmeniz gerektiğini düşünüyorum. ekilenler zaten çıkacaktır. gereken takviyeleri hintel hocam daha iyi belirtir.
  • Ekim Tarihi: 04.10.2021
  • Ekim Merkezi ismi Eskişehir Ümit Hastanesi Mehmet Sezgin
  • Greft Miktarı 3800
  • Yaşınız 39
  • Medikal Tedavi nature's bounty biotin 5000 (6 ay) - solgar saw palmetto (100 gün)

Hasat

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 08 Kasım 2021, 00:36:05 »
saç dökülmeniz devam ediyor gibi geldi var mı böyle bir durum? var olan saçlarınızı güçlendirmeniz gerektiğini düşünüyorum. ekilenler zaten çıkacaktır. gereken takviyeleri hintel hocam daha iyi belirtir.

Yok çok şükür dökülmem durdu. Uzun zaman önce durdu hemde. Hintell'e o zaman gelirse şöyle bir soruda yönelteyim. Prp ve mezoterapi hakkında pek bilgim yok. Ben sağlıkçıyım prp ve mezoterapiyi ne zaman istersem kendim de yaparım. Şimdi takviye kullanmak mı ? Yoksa bunları yapmak mı?

Muratdogan4671

• Full Member
« Yanıtla #13 : 08 Kasım 2021, 10:40:17 »
Dostum bende sağlıkcigim prp hakkında bilgin var mi bilmiyorum kit cok önemli , koagülasyon , biyokimya tüpüne  felan yapma aman diym

Hasat

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 08 Kasım 2021, 12:24:07 »
Dostum bende sağlıkcigim prp hakkında bilgin var mi bilmiyorum kit cok önemli , koagülasyon , biyokimya tüpüne  felan yapma aman diym

Haklısın kit önemli. Kendi tüpünü bulur,yaparım. Sağolasın. Takviye kadar etkiliyse bunları yaparım zaten. Diğerlerine uzak kalırım.

Facebook Twitter Instagram