Gönderen Konu: Ahmet Tosun - The Hair Clinic  (Okunma sayısı 3445 defa)

Safa Celikba?

• Yeni üye
  • *
Ahmet Tosun - The Hair Clinic
« : 06 Kasım 2021, 00:56:20 »
Merhaba arkadaşlar , iki sene önce kardeşim ve iki arkadaşı Ahmet Bey e saç ektirdiler. Kendisini ordan tanıyorum.Onlardaki sonuç harikaydı , ekim ve sonrası 10 gün bende kaldılar.alin çizgisi hepsinde harikaydı.Kardesimin ekilen ufak bir bölgede kan pıhtısı oldu.Bu süreçte Ahmet bey ona oksijen tedavisi sağladı.Uzulmemesi gerektiğini ve bu sorunun halledeceğini belirtti.gercekten o bölgede ekilen saçlar döküldükten sonra tekrar çıkmadı .Kendisine o bölge iyileştikten sonra tekrar gelmesini ve o alana ekim yapilacagini söyledi.Ama kardeşim gayet memnundu.Cunku Ahmet Bey gerçekten çok ilgilendi bu süreçte.1 sene sonra o bölgeye ekim yapıldı tekrardan genel bir ekim yapıldı .şu an herhangi bir sorunu yok.hersey mükemmel.Sonuna kadar ilgilendi .Ben de ektirmeye karar verdiğimde kendisini aradım.surec hakkında bilgilendirme yapildi.klinige ziyaret e gelebileceğimi söyledi.ben de gerek olmadığını direk ekime gelecegimi belirttim. 26 Ekimde 8 saat süren bir operasyonla saç ekimi yapıldı .5200 greft ekildi. Alın çizgisi harika , tam istediğim gibi . Bugün 10. Gün yıkaması yapildi.herhangi bir sıkıntı yok.resimleri burdan paylaşacağım.Kesinlikle tavsiye ederim , memnun kalırsınız .

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Ahmet Tosun - The Hair Clinic
« Yanıtla #1 : 06 Kasım 2021, 02:40:32 »
Hayırlı olsun saç ekimin alan geniş kendi saçlarında dökülme devam edebilir medikal ilaçlarla korusan iyi edersin yoksa ileride 1 ekim daha gerekicektir

Planlaman güzel ön çizgi başarılı olmuş temiz sık bir ekim umarım mutlu olursun güzel bir sonuç alıp
Global Moderator

Ali Kemal

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 06 Kasım 2021, 13:34:19 »
Hayırlı olsun kullandığınız medikal tedavilerde varsa belirtirseniz iyi olur.

Hasat

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 06 Kasım 2021, 19:14:38 »
Hayırlı olsun inşaallah. Gerçekten gerek Ahmet Bey olsun gerek ekibi olsun gayet ilgililer. Ahmet Bey ekim sonrasında da samimi konuşmasıyla soruları çok güzel yanıtlayıp aklına takılan ne varsa cevap veriyor. Konuşurken sanki aynı okul sırasından çıkmışız rahatlığı var. İşinde de Allah yüzünü kara çıkartmasın gayet başarılı. Bende kendisini seçtiğim içim gayet memnumun.

Size neler verdi ? Verdiklerini nasıl kullanıyorsunuz ?

Safa Celikba?

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 15 Ocak 2022, 20:35:22 »
Çok teşekkür ederim .mossi vitamin verdi günde iki defa alıyorum .yine mossi saç yağı var onu da günde bir defa masaj yaparak sürüyorum.

Safa Celikba?

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 15 Ocak 2022, 20:40:52 »
Ekim uzerinden neredeyse 3 ay geçti.aralik da prp yapıldı.son halı bu şekilde .şok dokulmeden sonra çıkan saçlar bu şekilde .

Münir

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 16 Ocak 2022, 15:23:21 »
saç tellerin çok ince ufak ufak çıkışlar başlamış yakın zamanda konunu tekrar güncellersen takip etmek isterim ekimini.
bu arada ahmet tosun beyin ekim fiyatı nedir acaba sakıncası yoksa bilgi verebilirmisin dostum.

Safa Celikba?

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 16 Ocak 2022, 15:34:17 »
Ekim yaparken de saç tellerimin çok ince olduğunu soylemislerdi  :) tabiki buradan bir sonraki ay yine foto atarım.9000 e ektirmistim o zaman .şimdi fiyatlar ne oldu pek bilgim yok. the hair clinic diye Instagram da bakabilirsiniz .Ahmet bey çok ilgili zaten . sonuclar mükemmel.

Marusic

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 07 Şubat 2022, 23:32:10 »
Hocam merhaba son durum nedir acaba saçlarınızla ilgili?

Safa Celikba?

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 08 Şubat 2022, 20:13:28 »
Merhaba , geçtiğimiz  haftasonu kontrole gittim. Prp yapıldı . Son hali bu şekilde .2 ay sonra gideceğim tekrar.

Marusic

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 08 Şubat 2022, 20:15:46 »
İlerleme başlamış baya hocam iyi gidiyor gibi. Takviye olarak bir şey kullanıyor musunuz?

Safa Celikba?

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 08 Şubat 2022, 20:20:17 »
 Evet Ahmet hoca da söyledi ilerleme gayet guzel.mossi vitamin hapı kullanıyorum.sac yağı ile masaj yapıyorum hergun .

Marusic

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 08 Şubat 2022, 20:39:29 »
Anladım hocam mossiyi ek olarak tavsiye ediyolar galiba full seti. Ne kadar fiyatı mossi setinin acaba?

mertkaraman

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 01 Mart 2022, 19:23:03 »
Gayet güzel gözüküyor saçların ince telli olmasına rağmen . Daha da güzel olacak gibi. Hayırlı olsun diyelim.

Trevor

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 01 Mart 2022, 21:09:14 »
erken bir sonuç alacakmışsınız gibi görünüyor maşallah diyelim şimdiden.

Facebook Twitter Instagram