Gönderen Konu: Ahmet Tosun - The Hair Clinic  (Okunma sayısı 169 defa)

Safa Celikba?

• Yeni üye
  • *
Ahmet Tosun - The Hair Clinic
« : 06 Kasım 2021, 00:56:20 »
Merhaba arkadaşlar , iki sene önce kardeşim ve iki arkadaşı Ahmet Bey e saç ektirdiler. Kendisini ordan tanıyorum.Onlardaki sonuç harikaydı , ekim ve sonrası 10 gün bende kaldılar.alin çizgisi hepsinde harikaydı.Kardesimin ekilen ufak bir bölgede kan pıhtısı oldu.Bu süreçte Ahmet bey ona oksijen tedavisi sağladı.Uzulmemesi gerektiğini ve bu sorunun halledeceğini belirtti.gercekten o bölgede ekilen saçlar döküldükten sonra tekrar çıkmadı .Kendisine o bölge iyileştikten sonra tekrar gelmesini ve o alana ekim yapilacagini söyledi.Ama kardeşim gayet memnundu.Cunku Ahmet Bey gerçekten çok ilgilendi bu süreçte.1 sene sonra o bölgeye ekim yapıldı tekrardan genel bir ekim yapıldı .şu an herhangi bir sorunu yok.hersey mükemmel.Sonuna kadar ilgilendi .Ben de ektirmeye karar verdiğimde kendisini aradım.surec hakkında bilgilendirme yapildi.klinige ziyaret e gelebileceğimi söyledi.ben de gerek olmadığını direk ekime gelecegimi belirttim. 26 Ekimde 8 saat süren bir operasyonla saç ekimi yapıldı .5200 greft ekildi. Alın çizgisi harika , tam istediğim gibi . Bugün 10. Gün yıkaması yapildi.herhangi bir sıkıntı yok.resimleri burdan paylaşacağım.Kesinlikle tavsiye ederim , memnun kalırsınız .

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Ahmet Tosun - The Hair Clinic
« Yanıtla #1 : 06 Kasım 2021, 02:40:32 »
Hayırlı olsun saç ekimin alan geniş kendi saçlarında dökülme devam edebilir medikal ilaçlarla korusan iyi edersin yoksa ileride 1 ekim daha gerekicektir

Planlaman güzel ön çizgi başarılı olmuş temiz sık bir ekim umarım mutlu olursun güzel bir sonuç alıp
Global Moderator
Saç Ekimi Sonuçları Ekibi.

Ali Kemal

• Full Member
« Yanıtla #2 : 06 Kasım 2021, 13:34:19 »
Hayırlı olsun kullandığınız medikal tedavilerde varsa belirtirseniz iyi olur.

Hasat

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 06 Kasım 2021, 19:14:38 »
Hayırlı olsun inşaallah. Gerçekten gerek Ahmet Bey olsun gerek ekibi olsun gayet ilgililer. Ahmet Bey ekim sonrasında da samimi konuşmasıyla soruları çok güzel yanıtlayıp aklına takılan ne varsa cevap veriyor. Konuşurken sanki aynı okul sırasından çıkmışız rahatlığı var. İşinde de Allah yüzünü kara çıkartmasın gayet başarılı. Bende kendisini seçtiğim içim gayet memnumun.

Size neler verdi ? Verdiklerini nasıl kullanıyorsunuz ?

Facebook Twitter Instagram