Gönderen Konu: Ahmet Tosun - The Hair Clinic / 4500Greft / 29 Yaş  (Okunma sayısı 1077 defa)

ealead

• Yeni üye
  • *
  • Çöm
Ahmet Tosun - The Hair Clinic / 4500Greft / 29 Yaş
« : 29 Nisan 2022, 14:49:20 »
Merhaba forum,

Uzun zamandır aklımda olan saç ektirme düşüncemi 2022 Mart ayında karara bağladım. Toplam 27 adet saç ekim merkezini listeledim. Çoğunlukla merkezlere gidip yüzyüze ön görüşme yaptım. Bir kısmı ile sadece telefonda görüştüm. 3 veya 4 tanesini de kendi kendime eledim. Ahmet bey'in kliniğinde bir arkadaşım saç ektirmişti fakat o arada olmasa bile onu tercih edermişim. 27 merkez içinden Ahmet Beyi seçmem tamamen kendi kriterlerimdir :) Ekim öncesi endişelerim, merak ettiğim şeyler, kafamdaki sorular ve en en önemlisi paramla rezil olma korkusu... Tüm bunların cevabını bu forumda buldum. Minnettarım...

Fotoğrafları kolaj haline getirdim, umarım güzel bir örnek olur benden sonrakiler için.

Operasyon öncesi sürecimi anlatmaya gerek görmüyorum. Bol bol araştırın paranızla rezil olmayacağınız bir yere gidin ve tabiiki forumda gideceğiniz ekim merkezi ile ilgili mutlaka içerikler olsun.

Gelişmeleri paylaşıyor olacağım.

Daha önce ektiren arkadaşım Proscar, Avesin, Bepanthol Krem ve Sebamed Şampuan aldırmıştı. Ahmet bey Mosso yıkama öncesi köpük ve şampuan hediye etti. Mosso 2lisini kullanacağım. Proscar içinde maden aldın 20. günde başlayabilirsin dedi.

Yorumlarınızı beklerim. Kaybolan yıllar geri gelmiyor fakat aynı heyecanı geri getirir diye çok umutluyum :)

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: Ahmet Tosun - The Hair Clinic / 4500Greft / 29 Yaş
« Yanıtla #1 : 29 Nisan 2022, 14:52:26 »
Hoşgeldin dostum.
Araştırman gayet iyi olmuş.
Ön çizgi de güzel görünüyor.
Hayırlı olsun.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

The Cebelebettin

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 30 Nisan 2022, 03:42:41 »
Hayırlı olsun hocam on cizginiz harika olmuş planlama da çok güzel fakat kendi saçınız da dökülme devam edecektir medikal tedavilerde önlem alın derim
  • Medikal Tedavi Proscar (1/4)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 30 Nisan 2022, 03:55:19 »
27 ekim mekrezi iyi miş forumda 27 tane düzenli başarılı ekim merkezi yok ama parçalanmadan iyi bir tercih yapmanıza sevindim lakin paylaşımlarınızı

Tek bir resimde değil lütfen tane tane anlaşılır şekilde yapın bizde yorum yapabilelim
Global Moderator

ealead

• Yeni üye
  • *
  • Çöm
« Yanıtla #4 : 30 Nisan 2022, 19:52:34 »
Operasyondan hemen sonrası fotoğraflarını paylaşmamışım. Onları yakın görebileceğiniz gibi paylaşayım.

• Ekim Tarihi: 28.04.2022
  • Ekim Merkezi ismi Ahmet Tosun - The Hair Clinic
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 29
  • Medikal Tedavi Augmentin, Coraspirin, Prednol, Mosso köpük ve şampuan, Proscar, Bephantol, Avesin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 01 Mayıs 2022, 16:02:21 »
Hayırlı olsun saç ekimin planlaman ön çizgin gayet güzel ve ekimin temiz ve sık
Ekim sonrası da kafan çok güzel temizlenmiş bu merkezin titiz çalışmasının da bir eseri ve önemli bir durum ekimini beğendim umarım sonucunda güzel olur
Global Moderator

ealead

• Yeni üye
  • *
  • Çöm
« Yanıtla #6 : 01 Mayıs 2022, 21:15:13 »
Teşekkürler. |-nazarboncugu-|
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 29
  • Medikal Tedavi Augmentin, Coraspirin, Prednol, Mosso köpük ve şampuan, Proscar, Bephantol, Avesin

mertkaraman

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 04 Mayıs 2022, 13:28:28 »
Hayırlı olsun güzel bir operasyon olmuş. Ön çizginiz çok iyi. Ekim planlaması da güzel olmuş. Güzel bir sonuç alırsınız umarım 🖖🏼

ealead

• Yeni üye
  • *
  • Çöm
« Yanıtla #8 : 05 Mayıs 2022, 08:57:51 »
Teşekkürler. 10.güne az kaldı tekrar fotoğraf paylaşacağım.
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 29

ealead

• Yeni üye
  • *
  • Çöm
« Yanıtla #9 : 23 Haziran 2022, 12:14:36 »
50. günden selamlar
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 29

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 23 Haziran 2022, 12:28:52 »
Şok dökülmeniz biş donör maşallah hala çok güçlü çok güzel toparlamış
Yakında saç çıkışlarını görmeye başlarız sağlıklı süreç
Global Moderator

serdarytt

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 15 Ağustos 2022, 17:04:51 »
Merhaba forum,

Uzun zamandır aklımda olan saç ektirme düşüncemi 2022 Mart ayında karara bağladım. Toplam 27 adet saç ekim merkezini listeledim. Çoğunlukla merkezlere gidip yüzyüze ön görüşme yaptım. Bir kısmı ile sadece telefonda görüştüm. 3 veya 4 tanesini de kendi kendime eledim. Ahmet bey'in kliniğinde bir arkadaşım saç ektirmişti fakat o arada olmasa bile onu tercih edermişim. 27 merkez içinden Ahmet Beyi seçmem tamamen kendi kriterlerimdir :) Ekim öncesi endişelerim, merak ettiğim şeyler, kafamdaki sorular ve en en önemlisi paramla rezil olma korkusu... Tüm bunların cevabını bu forumda buldum. Minnettarım...

Fotoğrafları kolaj haline getirdim, umarım güzel bir örnek olur benden sonrakiler için.

Operasyon öncesi sürecimi anlatmaya gerek görmüyorum. Bol bol araştırın paranızla rezil olmayacağınız bir yere gidin ve tabiiki forumda gideceğiniz ekim merkezi ile ilgili mutlaka içerikler olsun.

Gelişmeleri paylaşıyor olacağım.

Daha önce ektiren arkadaşım Proscar, Avesin, Bepanthol Krem ve Sebamed Şampuan aldırmıştı. Ahmet bey Mosso yıkama öncesi köpük ve şampuan hediye etti. Mosso 2lisini kullanacağım. Proscar içinde maden aldın 20. günde başlayabilirsin dedi.

Yorumlarınızı beklerim. Kaybolan yıllar geri gelmiyor fakat aynı heyecanı geri getirir diye çok umutluyum :)
güzel gözüküyor hayırlısı olur inş bende burada ektim 2 ci ayım şampuan olarak ne kullanıyorsun acaba the mosso şampuan var birde avesin sen ikisini birmi kullanıyon yoksa sadece avesinemi geçtin eğer avesin kullanıyorsan nasıl acaba ince telli yağlı bir saç tipim var

Trevor

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 15 Ağustos 2022, 23:58:21 »
ahmet beyi bende beğenerek takip ediyorum hem ekim sonuçlarının doğal ve güzel sonuçlanmasından hemde donör bölgeyi çok iktisatlı ve temiz kullanmasından dolayı takip ettiğim ekimciler arasından ilk sıralarda geliyor .düzenli paylaşım yaparsanız sizinde ekiminizi takip etmek isterim ,ekim sonucunuzda umarım hayal ettiğiniz gibi olur.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 16 Ağustos 2022, 02:40:30 »
Son durumu da paylaşalım arkadaşım.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram