Gönderen Konu: THE HAİR CLİNİC AHMET TOSUN  (Okunma sayısı 10649 defa)

Muratdogan4671

• Full Member
THE HAİR CLİNİC AHMET TOSUN
« : 11 Eylül 2021, 23:57:07 »
Sevgili arkadaşlar 2019 Aralık ayında Bilgehan aydınin kliniğinde sac ekimi yaptırmistim. 2500 greft ekimi yapılmıştı ancak sadece ön hatlarda çıkış olduğu icin tatmin olmamıştım. Bilgehan aydın a yazdım revizyon icin kendisi beni ve benim gibi bir cok kişiyi engelleme gibi hir yöntemle uzaklaştırdı. Sağolsun Ahmet tosun yeni açtığı klinikte beni kabul etti ve ekimimi üstlendi.. bugün tam 7 saat uğraşarak güzel bir ekim gerçeklestirdi. Cok memnun kaldım. İletişimi gayet düzgün çözüm odaklı ve gercekten yardim etme gayretiyle özveriyle çalıştı. Kendisine ve ekibine cok teşekkür ediyorum süreci buradan paylaşacağım.

Muratdogan4671

• Full Member
Ynt: THE HAİR CLİNİC AHMET TOSUN
« Yanıtla #1 : 11 Eylül 2021, 23:59:34 »
Ekim öncesi merkezde cekilen fotoğraflar bunlar di
Ekim sonrasıni da bırakıyorum. Ve yorumlarınizi bekliyorum. Bu süreçte bana destek olan değerli kardeşim hintell e de cok teşekkür ederim.

Muratdogan4671

• Full Member
« Yanıtla #2 : 12 Eylül 2021, 00:00:56 »
İlk seansta 2500 greft
İkinci seans sakal destekli 2750 greft ( 2250+500)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 12 Eylül 2021, 00:24:55 »
Hayırlı olsun ikinci ekimin sanırım donör biraz yıpranmış görünüyor planlaman ve ekimin güzel duruyor umarım güzel sonuç alırsın
Global Moderator

Anchar

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 12 Eylül 2021, 01:10:21 »
Ahmet tosun takip ettiğim kadarıyla başarılı biri aslında ama şu ana kadar hep başkalarının gölgesinde ekim yapmış birisi .Şimdilerde daha yeni yeni tek başına ekim yaptığı kişilerin ekimleri güzel gidiyor umarım seninde güzel olur kardeşim.
  • Ekim Tarihi: 05.04.2001
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Xpecia,minoxil

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #5 : 12 Eylül 2021, 03:14:42 »
Hayırlı olsun ekiminiz. Umarım bu sefer problemsiz bir süreç geçirirsiniz. Ekim öncesi gerçekten donör yıpranmış görünüyor. Ben ilk ekimi ileriye yönelik dökülmeyi düşündükleri için az rakam ekmişlerdir diye düşünmüştüm ama muhtemelen donörden dolayı 2500 greft ekmişler. Çünkü genelde yüksek greft çalışıyorlardı. Umarım güzel bir sonuç alırsınız. Konunuzu takipteyim.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Muratdogan4671

• Full Member
« Yanıtla #6 : 12 Eylül 2021, 08:33:59 »
Cok teşekkür ederim değerli yorumlarınız icin süreci paylasmaya devam edeceğim . Allah'ın izniyle mutlu olucam inşallah bu sefer.

The Cebelebettin

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 12 Eylül 2021, 10:29:58 »
Bilgehan aydın gecenlerde haberlere çıkmıştı burnunu yaptırmak isteyen bir kadının, ondan habersiz çenesine de estetik yapmıştı kadında bundan memnun olmayıp dava açmıştı hatta haberciler bürosuna gittiğinde Bilgehan beyi bulamayıp kaçtığını söylemişlerdi (bahsi geçen kadının YouTube de videosu da var ) yani demem o ki son zamanlarda Bilgehan bey imajına çok büyük lekeler sürüyor
Ekim ise güzel olmuş Ahmet bey elinden geleni yapmış gerisi zamana kaldi artık hayırlı olsun
  • Medikal Tedavi Proscar (1/4)

Emre Günal

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 12 Eylül 2021, 12:05:02 »
Merhaba, bende Ahmet Beye saç ekimi yaptırdım. Şu an 30 gün oldu neredeyse. Ekiminiz güzel duruyor, güzel bir iş çıkarmış Ahmet Bey. Umarım sonucunuzda güzel olur.
  • Ekim Tarihi: 13 Ağustos 2021
  • Ekim Merkezi ismi The Hair Clinic
  • Greft Miktarı 4800
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi The Mossi London Bakım Seti

Muratdogan4671

• Full Member
« Yanıtla #9 : 12 Eylül 2021, 13:41:13 »
Evet arkadaşlar dün ekim yapıldı bugün ilk yıkama olucak , dahs önce ekim yaptırdım ama bu sefer heyecanım dahs fazla icime sindi çünkü yapilan işlem. Allah Razı olsun .
Ahmet bey yıkama ve bakım icin the mossi london önerdi. Biraz pahalı bir set ama kendisi yardımcı olacağını söyledi sağolsun.
Resimler yıkma öncesi.

AdnanN

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 12 Eylül 2021, 14:19:47 »
Hayırlı olsun sanırım ahmet bey çizginin bir kaç mm gerisinden başlamış ekime sanırım daha doğal bir görüntü elde etmeyi amaçlamış gayet akıllıca bir girişim olmuş.

Kamil21

• Full Member
« Yanıtla #11 : 12 Eylül 2021, 14:22:41 »
Hayırlı olsun. Benim ekimime de Ahmet bey girdi ve şu anki gidişattan memnunum. Umarım bu ekimle beraber ekim defterini kapatırsınız.
  • Ekim Tarihi: 17.03.2021
  • Ekim Merkezi ismi Bilgehan Aydın
  • Greft Miktarı 5994
  • Yaşınız 35

Muratdogan4671

• Full Member
« Yanıtla #12 : 12 Eylül 2021, 15:34:47 »
İnşallah teşekkür ederim. Evet ön çizgimden memnundum, sadece sol kısımda hafif seyreklik vardı çizgide orayi rötuş ladi. Onun. Dışında bir kac milim geriden başladı nakil işlemine doğal olsun diye hali hazırda da ekim olduğunu çoğu kisi anlamiyordu. Umarım bu sefer cikislart güzel olur ve memnun kalırım. Son ekim olsun istiyorum. Çünkü her açıdan insanı yipratiyor

Muratdogan4671

• Full Member
« Yanıtla #13 : 13 Eylül 2021, 12:05:00 »
İkinci gün yıkama sonrası. Bi an korktum greftler dışarıda mi diye .

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 13 Eylül 2021, 12:23:32 »
Yakın ve net çekim yaptığın için öyle gözüküyor heralde.

Facebook Twitter Instagram