Gönderen Konu: Saç ekim sonucu nasıl olur, yorum ve ekim merkezi tavsiyesi  (Okunma sayısı 901 defa)

Northerner61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar merhaba,

Saç ektirmeyi düşünüyorum. İlk etapta clinic expert, esteword, emphair ve arenamed gibi reklam gücü yüksek heryerde karşıma çıkan yerlerden fiyat aldım detay görüştüm ama forumda okuduklarımdan sonra buralardan vazgeçtim. Mevcut durumda da olayı çözebilmiş değilim. Şu an için Asuman, Serkan Aygın, Medeks, İbrahim Erayhan gibi yerlerle görüşüyorum. Şu ana kadar sadece asuman ile görüştüm. Yorumları iyi duruyor ama çalışanlarının müşteri ile iletişim vasat. Asuman hanımın kendisi ilgili biriymiş. Diğerleri hakkında yorumlarınız nedir ve farklı bir tavsiyeniz varmıdır.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekim sonucu nasıl olur, yorum ve ekim merkezi tavsiyesi
« Yanıtla #1 : 25 Ekim 2022, 20:31:58 »
selamlar saç ekimine çok uygunsunuz donör saçlarınızda harika kaliteli planlamanız bu şekilde olmalı ön çizgi vs

ve tabi böyle bir kafayı çok kaliteli ve doğru bir saç ekim merkezine emanet etmelisiniz yoksa rezil ederler

seçim çok önemli
Global Moderator

Northerner61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 26 Ekim 2022, 07:52:53 »
selamlar saç ekimine çok uygunsunuz donör saçlarınızda harika kaliteli planlamanız bu şekilde olmalı ön çizgi vs

ve tabi böyle bir kafayı çok kaliteli ve doğru bir saç ekim merkezine emanet etmelisiniz yoksa rezil ederler

seçim çok önemli

Üstad yorumların için çok teşekkür ederim. Belirttiğin gibi bende düzgün bir yer bulma çabasındayım. Bu işte gerçekten işçilik kalitesi çok önemliymiş.

Northerner61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 26 Ekim 2022, 11:04:51 »
Sonuç olarak görüştüğüm firmalar ve yorumlarımı yazmak istiyorum. Hem bilgisi olan arkadaşların yönlendirmesi hemde bilgi edinmek isteyenler için.

Serkan Aygın: Şirket kurumsal ve kaliteli duruyor. İletişim iyi. Fiyat orta üstü fakat doluluk oranı çok yüksek 2023 marta randevu verebiliyorlar.
Asuman: Yorumlara göre çok iyi bir yer gibi duruyor. Fiyat gene orta üstü. İletişimleri çok iyi değil fakat önemli olan işçilik tabi (asuman hanım ilgiliymiş). İhtimaller dahilinde.
Medeks: Yorumlar fene değil fiyat ortalama.
İbrahim Erayhan: Bireysel olarak çok ilgili ve açıklayıcı. Fiyatları orta düzey. Bursa da yapıyor bu işi. Sonuçları iyi duruyor.

Sizin tavsiyeleriniz nedir. Bu araştırma yeterli mi yoksa farklı mutlaka bunuda inceleyin dediğiniz yerler var mıdır.

Sonuçta bir kere yaptırılan ve yüzümüzde ömür boyu taşıyacağımız bir şey. Allah korusun ihmal yüzünden olumsuz bi durum olmasın kimse için. Elinden geleni yaparsın sonuçlara katlanırsın tamam. Ama gelişi güzel işi savsaklayan yerleride anlamıyorum. Bu kadar basite indirgenmemeli bu iş.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 28 Ekim 2022, 03:35:15 »
Serkan aygın
Asuman hanım
Medeks

Üzerinde durabilirsiniz
Global Moderator

Beygirbey

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 03 Kasım 2022, 14:44:50 »
Ben de bir araştırma sürecindeyim ve Asuman Hair'dan bir teklif bile alamadım bir haftadır. ASMED mesela o kadar rağbet görmesine rağmen iletişim hızı konusunda çok iyi. Asuman benim için Serkan Aygınla kafa kafayayken buradan biraz kaybetti benim için. Yine de görüşmek isterim bana ulaşırlarsa. Ben kendi adıma Serkan Aygın ve Asuman arasında gidip geliyordum fakat Serkan Aygın'a daha yükseğim. ASMED B Grubu maalesef yaklaşık üç misli para talep ediyorlar ama üç misli kalite vaat ediyorlar mı emin olamıyorum.
Serkan Aygın Saç Ekimim:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=30196.0

Ersin Bey'in ekibi
4.300 Greft (DHI & Sapphire FUE) ilk ekim
2.000 Greft (DHI) ücretsiz revizyon

Takviyeler: Minox., Topikal Fin, Priorin Intense, Biotin, Omega-3, PRP (4 seans), Mezo (10 seans)

Northerner61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 03 Kasım 2022, 15:13:27 »
Ben de bir araştırma sürecindeyim ve Asuman Hair'dan bir teklif bile alamadım bir haftadır. ASMED mesela o kadar rağbet görmesine rağmen iletişim hızı konusunda çok iyi. Asuman benim için Serkan Aygınla kafa kafayayken buradan biraz kaybetti benim için. Yine de görüşmek isterim bana ulaşırlarsa. Ben kendi adıma Serkan Aygın ve Asuman arasında gidip geliyordum fakat Serkan Aygın'a daha yükseğim. ASMED B Grubu maalesef yaklaşık üç misli para talep ediyorlar ama üç misli kalite vaat ediyorlar mı emin olamıyorum.

Üstad bende aynı şekilde düşünüyorum. Asuman ın iletişim hiç profesyonel değil. yazılı bir teklifleri bile yok. 35k fiyat olur deyip geçiyor whatsapp üzerinden. ne yapacan ne dahil hiç birşey belli değil. işleri baya ii sanırım birazda o yüzden ama dediğin gibi asmed müthiş açıklayıcı ve profesyonel. ütopik bir rakam istemeseler direkt olarak giderim. Bursa daki ibrahim erayhan da çok büyük bir yer değil ama inanılmaz ilgili adam ve şahsen göüşüp dinliyor seni telefonda. Benimde şu ana kadar en çok yükseldiğim yer senin de dediğin gibi Serkan Aygın ama mart ayına sıra veriyor. Bir ay içinde yer bulabilsem orayı tercih ederdim. Şu ana kadar en iisi orası gibi geldi bana.

Beygirbey

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 03 Kasım 2022, 15:16:39 »
Şu an ben de teklif alma sürecindeyken teklif verme ve bu işi yapma yönünde en istekli kliniğin Serkan Aygınınki olduğunu deneyimledim. Operasyon sonrası süreçte bu kadar hastayı nasıl takip edebiliyorlar kontroller vs. onu bilmiyorum. Yaptık oldu bittiye getirmiyor olmalarını beklerim. Az sayıdaki yorum biraz ürünü satana kadar destek oldukları yönünde ama insanlar ekseriyetle memnunlar Serkan Aygın'dan ve sonuçlardan. Evet maalesef Mart ayına veriyorlar hatta umarım biz karar verene kadar daha da ileriye atmaz. Belki iptal eden kişiler olur ve öne çekilir vs.
Serkan Aygın Saç Ekimim:

Ersin Bey'in ekibi

Takviyeler: Minox., Topikal Fin, Priorin Intense, Biotin, Omega-3, PRP (4 seans), Mezo (10 seans)

Northerner61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 03 Kasım 2022, 15:25:10 »
Şu an ben de teklif alma sürecindeyken teklif verme ve bu işi yapma yönünde en istekli kliniğin Serkan Aygınınki olduğunu deneyimledim. Operasyon sonrası süreçte bu kadar hastayı nasıl takip edebiliyorlar kontroller vs. onu bilmiyorum. Yaptık oldu bittiye getirmiyor olmalarını beklerim. Az sayıdaki yorum biraz ürünü satana kadar destek oldukları yönünde ama insanlar ekseriyetle memnunlar Serkan Aygın'dan ve sonuçlardan. Evet maalesef Mart ayına veriyorlar hatta umarım biz karar verene kadar daha da ileriye atmaz. Belki iptal eden kişiler olur ve öne çekilir vs.

Şun ana kadar operasyon yapılabilir olarak tespit ettiğim yerler aşağıda listeledim. Sizin buna ilaveniz varmıdır burası da ii mutlaka değerlendir dediğiniz. Bu arada medeks in fiyat düşük forumda da yorumları ii gibi ama tam emin olamıyorum orası içinde işte.

Asuman
Asmed
Serkan Aygın
Medeks

Beygirbey

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 03 Kasım 2022, 15:34:34 »
Benim de sizinle aynı, bir tek benim radarımda Medeks yok. Çok bilinçli bir tercih değil benim adıma Medeks'in olmaması. Ben ek olarak tavsiye üzerine Kayıhan Şahinoğluyla görüşmüştüm, olumlu bir görüşmeydi ama diğer merkezler (Asuman ve Serkan Aygın) fiyat performans perspektifinde daha ağır basıyorlar şu an.
Serkan Aygın Saç Ekimim:

Ersin Bey'in ekibi

Northerner61

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 14 Kasım 2022, 10:55:17 »
Benim de sizinle aynı, bir tek benim radarımda Medeks yok. Çok bilinçli bir tercih değil benim adıma Medeks'in olmaması. Ben ek olarak tavsiye üzerine Kayıhan Şahinoğluyla görüşmüştüm, olumlu bir görüşmeydi ama diğer merkezler (Asuman ve Serkan Aygın) fiyat performans perspektifinde daha ağır basıyorlar şu an.

Üstad son durum nedir. Bizde 3 kuzen asuman da karar verdik gibi :) sonuçlarını inceleyince baya ikna oluyorum. temiz işçilik yapıyor gerçekten.

Facebook Twitter Instagram