Gönderen Konu: Saç ekim merkezi öneriniz  (Okunma sayısı 347 defa)

Ulubatlı

• Yeni üye
  • *
Saç ekim merkezi öneriniz
« : 28 Ekim 2022, 15:43:31 »
Herkese merhaba siteyi yaklaşık  1 aydır takip ediyorum ve sayenizde yüzlerce olan merkezler arasından 5 merkeze indirebilirim.

Arenamed : 2 arkadaşım ektirdi olumluda sonuc aldı fakat donor bölgeleri çirkin kaldı. Ve burada çok sayıda olumsuz yorumlar okuyorum.

Medeks : donor ve ön çizgileri genelde güzel fakat benim saç seklime uygun başarılı bir hikayeye tek tük rastalayabildim.

Şahin çelik : harika bi donor alımı var. Fakat on çizgide risk almadığını düşünüyorum. Saçın başladığı yerden kısa bir mesafe daha ekiyor. Onun dışında çok başarılı buluyorum.

Ahmet tosun ve akl klinikte diğer seçeneklerim. Sitede genel anlamda iyi yorumlar olmasına rağmen sac ekim sonuçlarında sonuçlara çok rastlamadım.

34 yaşındayım ve dökülmem yok.

Sizlerin önerisi benim için değerli.

Birde Ekim istenilen sonuca ulaşmazsa ücretsiz revize etmesi benim için önemli. Bütçem bu klinikler ayarında.

Birde Hintell hocam bi ön çizgi ayarlarsan sevinirim :)

İlk mesajım umarım eksik ya da yanlış yaptığım birşey olmamıştır.

Ulubatlı

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saç ekim merkezi öneriniz
« Yanıtla #1 : 28 Ekim 2022, 22:23:53 »
.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 29 Ekim 2022, 13:20:00 »
Açıklık ve donör saç ekimine uyhun iyi merkez seçerseniz  iyi bir sonuç alıp saç sorununuzu tarihe gömer hayatınıza devam edersiniz

Ön çizginize gelince ön çizgi yapabileceğim bir açıda resminiz yok baştan sağma da tasarlamak istemem çünkü uğraşmayı severim

Bu örnek resimdeki aynı açıcıyla bir resim olursa yaparım
Global Moderator

Ulubatlı

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 30 Ekim 2022, 12:05:04 »
Açıklık ve donör saç ekimine uyhun iyi merkez seçerseniz  iyi bir sonuç alıp saç sorununuzu tarihe gömer hayatınıza devam edersiniz

Ön çizginize gelince ön çizgi yapabileceğim bir açıda resminiz yok baştan sağma da tasarlamak istemem çünkü uğraşmayı severim

Bu örnek resimdeki aynı açıcıyla bir resim olursa yaparım
Teşekkür ederim şimdiden 🙏

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 31 Ekim 2022, 01:36:15 »
hocam yüzünüzü kople kapatmışsınız ne kaşınızı görüyorum ne anlınız nerede başlıyor onu anlaya bildim
o yüzden tahminen bir ön çizgi çizebildim yani emin olmayarak
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram