Gönderen Konu: 26.08.2022, Medpoint Global, 6400 Greft,Yaş 20-Aşırı yağlanma var çok korkuyorum  (Okunma sayısı 1077 defa)

Emre Er

• Yeni üye
  • *
26.08.2022 tarihinde saç ekimi yaptırdım. Donör alanın çok iyi olduğunu ve greftlerin çoklu olduğunu söylediler. Saçım bundan 2 yıl öncesine kadar inanılmaz gür ve kuvvetliydi. Ne zamanki stres yapmaya başladım egzamayla beraber saçlarımı kaybetmem 2 yılımı aldı. 2 senenin sonundaki saçım ek-1dedir. Şu an ekimim üzerinden 2 ay geçti. Pek bir farklılık göremiyorum sadece başlıktan da anlaşılacağı üzere Aşırı yağlanma problemi ve Hafif Seberoik Dermatit belirtileri var. Sebamed Yenidoğan şampuan kullanıyorum. Fin kullanıyorum. Lütfen yardımcı olun çok korkuyorum DHT'den dolayı yağlanıyorsa yeni ekilen saçlarım da dökülür mü? Yağlanmanın çözümü için ne önerirsiniz :'(

Emre Er

• Yeni üye
  • *
Operasyon günü ek-1,ek-2,ek-3tedir. Kabuk dökümünden sonra da ek-4teki gibiydi saçlarım ekimin güzel olduğunu düşünüyordum. Forumda biraz gezince hiçbir şey bilmediğimi farkettim. Yorumlarınız ve önerileriniz benim için çok değerli   :)

hellrise

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekiminiz hayırlı olsun. Eken kişinin işçiliğini beğendim. Planlamayı beğenmedim.  Aşırı yağlanma için dermotolog'a gidin cildinizi inceleyip size göre şampuan önerir. Zinc Pyrithione ve salisilik asit  içeren şampuan işinizi görür.  Sebamed Yenidoğan şampuan sana işe yaramaz.  Sana dm olarak bir şampuan yazıyorum. Sorunun çözülür. ( bilerek dm olarak yazıyorum, kafasına göre herkes benim de saçım yağlı diye ezbere kullanmasın.)

Emre Er

• Yeni üye
  • *
Saç ekiminiz hayırlı olsun. Eken kişinin işçiliğini beğendim. Planlamayı beğenmedim.  Aşırı yağlanma için dermotolog'a gidin cildinizi inceleyip size göre şampuan önerir. Zinc Pyrithione ve salisilik asit  içeren şampuan işinizi görür.  Sebamed Yenidoğan şampuan sana işe yaramaz.  Sana dm olarak bir şampuan yazıyorum. Sorunun çözülür. ( bilerek dm olarak yazıyorum, kafasına göre herkes benim de saçım yağlı diye ezbere kullanmasın.)

Planlama konusunda öne sık ekmeleri konusunda biraz ısrarcı oldum yaklaşık 4000 grefti ön bölgeye ektiklerini söylediler. Pek araştırmamıştım açıkçası bir tanıdığın olumlu sonuç aldığını görünce bu kliniğe yaptırdım.

Emre Er

• Yeni üye
  • *
Yardımcı olabilecek kimse yok mu?

Emre Er

• Yeni üye
  • *
81.gün durum bu şekilde, hala aşırı yağlanmam var vichy dercos sebo-correctéur kullanıyorum şu anda ama pek bir farkını göremedim. Çok ünlü merkezler dışındaki konulara kimsenin yazdığı da yok zaten. Kendi blogummuş gibi kullanıyorum ileride bakarım sürecim nasıl gidiyor diye  :D

Mert Kaan Can Karataş

• Sr. Member
Kardeşim merhaba benimde saçım çok yağlı.Sabah yıkasam akşama yağlanıyor.Bende önüne geçemiyorum.Enson otacının kükürt sabunu iyi gelmişti,ama çok kurutuyor korkuyorum.Przinc plus ı öneriyorlar onu deneyeceğim.Bence ekim şuanlık güzel gidiyor süreç için çok erken 120 lerde çıkışlar başlıyor.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Çok yağlanma varda haftada iki kere konozol jampuan kullan.

Saç ekiminde rutin seyrinde saç gelişimi için erken süredesin

Saç ekimine gelirsek plansız bu işten anlamayan sadece saç eken robotlara denk gelmişsin bu kafaya bu kadar yüksek greft sayısı çok gereksiz bir işlem olmuş yazık tamamen kel adama bile iki planlamak gerekir ken kaldıki gerek yokmuş geriye doğru ekim yapılmasına ileriye dönük saç ekim ihtiyacını elinden almışlar 3500 greft ile harika olurdu daha güzel bir ön çizgi ile
« Son Düzenleme: 14 Kasım 2022, 12:10:05 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Eksi sözlük

• Sr. Member
Bu kafaya 6400 ekmek nasıl bir kafa ne içtilerde böyle saç ekiyorlar ön ortaya 3400 ekseler 10 numara olur. Tepeye gerek yoktuki böyle bilinçsizce planlama yapanların bu meslekten uzaklaştırılması gerek

Ön çizginde 10 numara yapılabilirmiş kardeşim saç ekimine çok uygunsun sonuç seni mutlu etsede bu merkez yanlış seçim olmuş senin için.

monoblok

• Sr. Member
Tepeye girmelerine gerek yok ken bu kafaya 6500 greft eknin mantığını izah edecek biri yok mu o saç ekim merkezinde?
  • Ekim Merkezi ismi Asmed 5000 GREFT

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Tepeye girmelerine gerek yok ken bu kafaya 6500 greft eknin mantığını izah edecek biri yok mu o saç ekim merkezinde?

Arkadaşa yapılması gereken saç ekimi planlamasını kısa zamanda yapıp ekleyeceğim konusuna belki saç ekim merkezi görür öğrenir
Global Moderator

baldman

• Hero Member
aşırı yağlanma için haftada iki kere ketoral krem kullan işe yarama ihtimali yüksek.

Emre Er

• Yeni üye
  • *
Diğer saçlarımın da döküleceğini, diğer saçlarım hiç yokmus gibi ekim yapacaklarını söylemişlerdi. Sayının fazla olması ne gibi bir problem yaratıyor?

Karanlık Adam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kan akişi hepsini besleyemiyor,Herkesin demek istedigi bu aslinda ki o kadar grefte ihtiyacin yok 4000 bin yeterliydi sana  Bende ektirdim benimde yağlanma olmuştu ama icine enjekte ettikleri sivi cikiyordu sanirim anlim dahi yağlaniyordu 25 ci günden sonra düzelmisti suan 67 ci gündeyim  yaglanmam yok yaşinda baya gencmiş

Mert Kaan Can Karataş

• Sr. Member
Dostum bendede aşırı yağlanma var .Ama bence konazol kullanma ,saça zarar veriyor saçın rengi matlaşıyor ve saçı inceltiyor.Ben denedim etkisi bir süre sonra geçiyor bide.Onun yerine elma sirkesi saçına deneyebilirsin ,duştan çıkmadan son dökeceğin suya bir miktar elma sirkesi dök.Faydası oluyor.

Facebook Twitter Instagram