Gönderen Konu: MEDPOINT GLOBAL SAC EKIM MERKEZI 5.320 GREFT  (Okunma sayısı 7870 defa)

Exxen

• Yeni üye
  • *
MEDPOINT GLOBAL SAC EKIM MERKEZI 5.320 GREFT
« : 14 Ocak 2021, 19:10:07 »
Arkadaslar merhaba sac ekimimi medpoint global sac ekim merkezinde ibrahim hoca ve ekibi yapti  resimler 2 gune aittir ilk yikama sizin degerli gorus ve onerilerinizi alabilirmiyim tepe bolgesi 2.ci seansa kaldi.. simdiden tskrm...

social

• Sr. Member
Ynt: MEDPOINT GLOBAL SAC EKIM MERKEZI 5.320 GREFT
« Yanıtla #1 : 14 Ocak 2021, 21:34:32 »
hayırlı olsun ekım oncesı fotolarınız yokmu

Exxen

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 14 Ocak 2021, 21:49:19 »
Tskrm var atiyorum hemen
  • Ekim Tarihi: 2021
  • Yaşınız 34

Romanadam

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 15 Ocak 2021, 00:26:19 »
hayırlı olsun dostum medpoint saç ekim merkezinde bahsini ettiğiniz ibrahim bey kimdir acaba ?
birde donerde alım yapılan sınır ile ekim sınırının birbirine bu kadar yakın olması bana doğrusu biraz şaşırtıcı geldi bu konuda bilgili arkadaşlar bir yorum yapsa daha doğru olur belki ama mantığını anlamadım.
genel olarak açıklığın çok olduğu için işin zor ama umarım beklentinin üzerinde sonuç alırsın.

Exxen

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 15 Ocak 2021, 00:35:20 »
Insallah guzel olur temennimiz o yonde 13 saat gibi bir operasyon gecirdim ilgi alakalari cok iyiydi ekimden sonrada hergun arayip durumumu soruyorlar birde ozel watsap grubu kurdular direk ibrahim hocaninda gorebilcegi  10 gunde bir resim atmami en ufak bir olayda  aramami soylediler ekimden memnunun simdilik ama sonucu ilerleyen zamankarda gorucez hayirlisi artik...
  • Yaşınız 34

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #5 : 15 Ocak 2021, 00:42:29 »
Ekiminiz Hayırlı olsun, Ekim sıklığı iyi görünüyor, ön çizgide fana değil, sadece donörü kullanırken kulak üstü ve vertex bölgesinde riskli bölgelere girilmiş, onun dışında genel olarak iş görür bu Ekim, Bol şans Dilerim.. |-onayisareti-| (^_^)
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Exxen

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 15 Ocak 2021, 00:59:17 »
Tskrm üstadım birde donör bolgesi 10 gune kadar eski gibi olur dediler sureci hizlandirmak adina donör bolgrsini iyilestirecek krem varmi
  • Yaşınız 34

AdnanN

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 15 Ocak 2021, 01:05:21 »
Tskrm üstadım birde donör bolgesi 10 gune kadar eski gibi olur dediler sureci hizlandirmak adina donör bolgrsini iyilestirecek krem varmi

Fito krem öneriyorlar genelde ama sen genede sor ekim merkezine.

Exxen

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 15 Ocak 2021, 01:09:41 »
Tskrm sordugumda hic bir sey kullanmaniza gerek yok ekim sonrasinda verdikleri ilaclar yeterli oldugunu donör bolgesinde kabuk dokumunun bir kac sonrasina kadar eski halini alicagini soylediler..
  • Yaşınız 34

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 15 Ocak 2021, 01:16:39 »
Ekime ğekmıygun degil mişssiniz ama ekmişler.. birde çn çizgiyi gazla iddialı öne almışlarsa şakaklar geride golfler daha derin olmalı idi.. umarı güzel sonuç alırsınız ama açıkcası zor...
Merkeziniz on çizgiyi böyle tasarlarken nasıl bir planlama yaptı acaba? Donör rezerviniz kaç greft idi 2.ekime kaç greft bıraktılar?
Alımlardada emniyetli alanı in dısında çok greft almışlar.. tutsa bile çok uzun süre kalmaz ekilenlerin bir kısmı..

Umarım çok güzel bir sonuç alırsınız merakla takipteyiz

Exxen

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 15 Ocak 2021, 01:59:45 »
Tskrm dusunceleriniz icin on cizgiyi bilerek bir tik yukarda tuttuk  bizde bir olta attik ya nadip dedik artik hayirlisi donor bolgesine gelince 2000 greft daja cikar dedi sac alimini yapan ekim uzmani sakallarimda cok gür sureci beraber gorucez insallah klinikte saci ekilip memnun olmayan birine denk gelmefigim vede internette sikayet gormedigim vede ulasim olarak yakin gordugum bir yerdi doktorlarlada konusunca acikcadi bir kumar oynama riskine girfim ilgileri sac ekiminden sonrada yaptik bitti degil hergun ariyorlar benfe sizin gibi meraklaniyorum greftlerin ne kadar tutacagindan doktorum meraklanmami soyledi hayirlisi olur insallah...
  • Yaşınız 34

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #11 : 15 Ocak 2021, 04:39:03 »
Merkezler bazı konularda yeterince bilgiye sahip değil, forumda çoğu merkezden daha bilgili insanlar var,
Donörün erken iyileşmesini istiyorsan Fito krem kullan, başka kullananlarda var ve Bende aynısını kullandım.. |-onayisareti-|
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Semih2240

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 15 Ocak 2021, 12:01:23 »
Ekime ğekmıygun degil mişssiniz ama ekmişler.. birde çn çizgiyi gazla iddialı öne almışlarsa şakaklar geride golfler daha derin olmalı idi.. umarı güzel sonuç alırsınız ama açıkcası zor...
Merkeziniz on çizgiyi böyle tasarlarken nasıl bir planlama yaptı acaba? Donör rezerviniz kaç greft idi 2.ekime kaç greft bıraktılar?
Alımlardada emniyetli alanı in dısında çok greft almışlar.. tutsa bile çok uzun süre kalmaz ekilenlerin bir kısmı..

Umarım çok güzel bir sonuç alırsınız merakla takipteyiz
.

Sloocer arkadasa verdigin yaniti hic dogru ve etik bulmiyorum
Zaten arkadas zaten suan zor bi dönemden geciyor ve sen kalkmissin yerde yere vuruyorsun böyle olmaz
Madem herseyi cok iyi biliyorsun
Ac bi merkez sana yaptiralim

Semih2240

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 15 Ocak 2021, 12:03:02 »
Tskrm dusunceleriniz icin on cizgiyi bilerek bir tik yukarda tuttuk  bizde bir olta attik ya nadip dedik artik hayirlisi donor bolgesine gelince 2000 greft daja cikar dedi sac alimini yapan ekim uzmani sakallarimda cok gür sureci beraber gorucez insallah klinikte saci ekilip memnun olmayan birine denk gelmefigim vede internette sikayet gormedigim vede ulasim olarak yakin gordugum bir yerdi doktorlarlada konusunca acikcadi bir kumar oynama riskine girfim ilgileri sac ekiminden sonrada yaptik bitti degil hergun ariyorlar benfe sizin gibi meraklaniyorum greftlerin ne kadar tutacagindan doktorum meraklanmami soyledi hayirlisi olur insallah...

Takma kafana kardes güzel olmus
baskalarini pek begenmezler
« Son Düzenleme: 15 Ocak 2021, 12:12:13 Gönderen: Hintell »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 15 Ocak 2021, 12:10:18 »
.

Sloocer arkadasa verdigin yaniti hic dogru ve etik bulmiyorum
Zaten arkadas zaten suan zor bi dönemden geciyor ve sen kalkmissin yerde yere vuruyorsun böyle olmaz
Madem herseyi cok iyi biliyorsun
Ac bi merkez sana yaptiralim

yerden yere vurmak olarak algılaman enteresan  tamam morali bozulsun istemeyiz ama doğruyu söylemiş söylediklerinin nesi yanlış ya da neyini beğendin ?  planlama konusunda bunun beğenmekle alakası yok keşke planlama çok güzel yapılsaydı da beğenseydik kardeşim

umarım seni mutlu edecek bir sonuç alırsın
« Son Düzenleme: 15 Ocak 2021, 21:06:59 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram