Gönderen Konu: Op.Dr. Mehmet Sezgin saç ekimi Bu da Benim Tecrübelerim...  (Okunma sayısı 5206 defa)

qwer77

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba…dün ilk gün kanaması nedeniyle panik olmuştum bugün fotodaki pıhtılaşma şeklinde bi kaç saatlik uyku ile güne uyanıyorum inşallah ilk yıkamadan sonra geçer…
Bu vesile ile forumdaki bilgilerin ne kadar değerli olduğunu yaşayarak öğrendiğim için tecrübelerimi ben de aktararak destek olmak istedim.
Forumda da konusu geçmişti hastane içi mi yoksa bağımsız ekim merkezi mi diye ben ekim sonrası ev rahatlığı olsun kaygısıyla yaşadığım şehirdeki hastaneyi seçtim. 4000 gref ekim yapılacaktı.

Sabah öğleye kadar iki hemşire ve son ses Müge Anlı eşliğinde gref alımı gerçekleşti ilk hayal kırıklığı 3000 grefe ulaşabildik demeleriyle yaşadım fotolarımı gönderdiğim tanınmış merkezler 5000 grefe tek seferde hallederiz demişti vertex geçilecekti planlar tutmadı tabi para iadesini hemen yaptılar falan ama malum bu yola çıkanların belki de son kaygısı para olmalı önce sonuç tatmin etmeli

Neyse nasip o kadarmış dedim dert etmedim süreç başladı paravanın öbür tarafında doktorum normal hastalarını almaya devam etti tabi paravan kapısı açık giren çıkan bi ara alçı kesim işlemi bile gerçekleştirdi acaba tozlar greflere zarar verir mi kaygısı bile taşıdım ama işte hem panik yapıyor gibi olmayayım hem de operasyondakilerin canını sıkmayayım kaygısı ile sabah Müge Anlıya öğleden sonra ekimde aynı format başka bir programa sabırla katlandım
Belki de ben beklettiği yüksek tutmuşumdur bilemem ama masaj salonlarındaki gibi nefes almaya izin veren sedyeli merkezler gördüm ama hastanede kafayı düz tut diyorlar ama soluk alamıyorsun ne bileyim daha giren çıkan olmayan şöyle dinlendirici müziklerin olduğu bi ortam hazırlanmıştır diye hayal etmiştim zaten iğnelerden kafan kütük gibi oluyor üstüne kaynım bana atladı programlarıyla 9 da başladığımız süreci 4 de bitirdik

Yeter ki süreç başarılı geçsin umutlarıyla eve attım kendimi doktorun dediği gibi kafamı geriye atıp istirahate geçtim ama öncesinde verilen kağıtta yazdığı gibi ilaçlarımı aldım yüz şişliği ilacından sonra alnıma kan yürüdüğünü hissettim gerçi ilaçla alakası yok çünkü forumdan öğrendiğim kadarıyla kanal açmayla alakalı bi durum bu
Forumdaki bilgiler aktarılan tecrübeler hakkaten çok değerli mesela Hintell hocamın sabitlediği ekimden sonra greflerin yaşaması için can suyu konusunu doktora sordum hiç bilgisi olmadığı gibi gerek yok dedi ama forum artık gözümde daha çok büyüdüğü için valla ben sıkıyorum geceden beri nemlendiriyorum.

Bir değer konu ilk yıkama doktor bana ekim günü hariç 4. Gün kabuk dökme ise 15. Gün dedi ama forumda genelde 3. Gün ve 10. Gün şeklinde bilmiyorum sanırım hastane kendini yenileyememiş hadi ilk yıkamaya uyacam da kabuk 10. Günde yapacam.

Çok uzattım arkadaşlar dertleşmek kabilinden alın lütfen elbette bu benim yaşadıklarım aynı ortamlardan memnum çıkan arkadaşlarımızda olmuştur bilemem
Bu vesileyle başta Hintell hocama tecrübelerini aktaran arkadaşlara teşekkürler…herkesin gölünce olsun…

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Bu da Benim Tecrübelerim...
« Yanıtla #1 : 08 Kasım 2022, 14:54:58 »
Konu yanlış bölümde
Konuda öncesi resimlerin yok
Başlıkta merkez adı greft sayısı yok

Ekim resimlerinde bir kaç açıdan fotograf yok

Lütfen konu açmadan önce saç ekim süreci paylaşanların konularını incele
Ve öyle konuyu o hale getir ve doğru bölüme alalım

Bunların dışında tecrübe ettiğin an bizim buradaki uyarılarımızın ne kadar doğru olduğunu anladığını umuyorum.

Evine yakın diye merkez seçilmez
2 kuruş daha ucuz diye saç ekimi seçilmez ektirme kardeşim imkan yoksa ( sana değil genel bir yorum bu kardeşim)
Buradaki tecrübeleri hiçe sayıp ya hepsi aynı işi yapmıyormu sonuçta şeklinde yorumlar.

Saç ekimi konunu düzenle ondan sonra saçlarınla ilgili yorum yapalım
« Son Düzenleme: 08 Kasım 2022, 15:15:19 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

qwer77

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 08 Kasım 2022, 16:30:34 »
Vay Hintell hocamdan da ayarı yemişiz :) doğru saç ekimi sonuçlarına gönderdim sanıyorum dünün şokunu yeni yeni atlatıyorum kusura bakma üstad...Forumdaki uyarıların ne kadar doğru olduğunu tecrübe ettiğim için yazdım zaten...işin buralara geleceğini kestiremediğim için fotoda çekmemiştim elimde olanlar buydu...neyse canınız sağlosun değerlendirme beklediğim için değil bi nebze katkım olsun istemiştim...

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 08 Kasım 2022, 21:29:44 »
Vay Hintell hocamdan da ayarı yemişiz :) doğru saç ekimi sonuçlarına gönderdim sanıyorum dünün şokunu yeni yeni atlatıyorum kusura bakma üstad...Forumdaki uyarıların ne kadar doğru olduğunu tecrübe ettiğim için yazdım zaten...işin buralara geleceğini kestiremediğim için fotoda çekmemiştim elimde olanlar buydu...neyse canınız sağlosun değerlendirme beklediğim için değil bi nebze katkım olsun istemiştim...
  Geçmiş olsun .
  Kök alımında kullanılan punch kalın olmuş . Önde 2 parmak sizi mutlu eder .
 Diğer yerlerin seyrek kalacak malesef
  Ekim merkezinden fotoğrafları istersin Yıkama sonrası donör bölgesini de paylaşırsan Hintell daha sağlıklı yorum yapar .
   Açıklık çok geniş olduğu için donör bölgesi de azdır büyük ihtimal . Hakkında hayırlısı olsun

qwer77

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 09 Kasım 2022, 00:09:29 »
Teşekkürler herkesin gönlünce olsun...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 09 Kasım 2022, 04:20:40 »
kardeş saç ekim merkezinin ismi yok mu başlığa yazarmısın saç ekim merkezi resimlerin çekmeden mi saç ekti ?

bu resimden görünen kalitesiz bir saç ekimi
Global Moderator

qwer77

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 09 Kasım 2022, 08:35:17 »
Üstad pazartesi kontrole çağırmıştı doktor geldikten sonra ekim öncesi ve mevcut fotolarla bilgileri doldurup saç ekimi sonuçlarım başlığına atarım...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 09 Kasım 2022, 13:40:04 »
Saç ekim merkezinin ismi nedir dostum
Global Moderator

qwer77

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 09 Kasım 2022, 14:01:24 »
Eskişehir Vişnelik Ümit hastanesi...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 09 Kasım 2022, 14:20:03 »
Adı ne saç eken doktorun?
Global Moderator

qwer77

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 09 Kasım 2022, 14:37:54 »
Op.Dr. Mehmet Sezgin...Plastik ve Cerrahi uzmanı sosyal platformlarda yok...reklam olayını pek sevmiyor...olayı sade ve anlaşılır biçimde anlatıp konuyu kapatıyor...hemen hemen her gün ekim yapıyor...bilmiyorum ben de güven oluşturmuştu...ekim sonuçlarına baktığımda genelde sonradan toparlıyor inşallah benim de öyle olur sabırla beklemekten başka çarem yok...şu an elimden gelen senin söylediğin can suyunu sıkmak 1-5 saat arası...teşekkürler üstad katkıların için...ama ilginçtir bu derece önemli görülen konudan kimsenin haberi yok...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Op.Dr. Mehmet Sezgin saç ekimi Bu da Benim Tecrübelerim...
« Yanıtla #11 : 09 Kasım 2022, 14:45:39 »
bende böyle ekim yapsam bende paylaşılmasını sevmem adam saç ekmeyi bilmiyor ki neyine reklam yapacak koyduğun resımden görünen o detaylı koyarsan daha net anlarız ama inatla çekip koymuyorsun
Global Moderator

qwer77

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 09 Kasım 2022, 15:24:22 »
İlk yıkamadan sonra döner bölgesini de çekip toplu atarım demiştim...forumu çok meşgul etmek istememiştim...madem öyle mevcutları ekliyorum...

Muribab

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 09 Kasım 2022, 16:17:14 »
Çok sıralı alana göre seyrek ekilmiş ön çizgide biraz garip duruyor tam anlayamadım forumu takip ediyorsan neden kaliteli bir yerde saç ektirmediniz de macara aradanız donör de ekim öncesi güzel miş

Passenger

• Full Member
« Yanıtla #14 : 09 Kasım 2022, 16:32:03 »
Hayırlı olsun..donör bölgesi çok iyimis ama 3000 greft ekip tepe bölgesine girilmesi tam acemilik..çok seyrek duruyor..Ve nekroz gelişme riski var
  • Ekim Tarihi: 02.09.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair Transplant
  • Greft Miktarı 5080
  • Yaşınız 35
  • Medikal Tedavi konazol şampuan, vicy dercos şampuan

Facebook Twitter Instagram