Gönderen Konu: Yılbaşına kadar yeni zamlar.  (Okunma sayısı 195 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Yılbaşına kadar yeni zamlar.
« : 12 Kasım 2022, 22:51:40 »
Arkadaşlar malum Türkiyede saç ekimi sektörünün kalbi bu forumda atıyor ve
Bu piyasayı en iyi şekilde takip eden yer bu forum.
Yakında asgari ücrete zam gelecek
Bir cep telefonu bille 40 bin tl olduğu güzelim ülkemizde her ne kadar saç ekimine ciddi zamlar gelsede bu durumun devam edeceğini ön görüyoruz o yüzden imkanı olan saç ektirmeyi düşünen arkadaşlar ertelemeden randevularını alıp ön ödeme yaparak fiyatlarını sabitlesin.

Malum %50 asgari ücrete gelen zamla birlikte her şey 5 katı oldu.
Hayat her geçen gün bizler için çekilmez ve zor olmaya devam edecek.
Saç ekim sektörüne yapılan zamlar görüyoruz ki merkezler için yetersiz kalıyor algısı var her ne kadar bizler için çok ağır fiyatlar olsa da.

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Yılbaşına kadar yeni zamlar.
« Yanıtla #1 : 12 Kasım 2022, 22:54:32 »
 aynen yarın obur gun şimdiki paraya ektirmek hayal olucak.zaten son zamlardan sonra ülkede fakir olan olmayanı gecti birde yeni zamlarla saç ektirmekte çok zorlaşıcak uyanık davranıp erken adımlar atılmalı
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 12 Kasım 2022, 23:00:50 »
aynen yarın obur gun şimdiki paraya ektirmek hayal olucak.zaten son zamlardan sonra ülkede fakir olan olmayanı gecti birde yeni zamlarla saç ektirmekte çok zorlaşıcak uyanık davranıp erken adımlar atılmalı

Evet emekli hocam neredeyse haftalık zam olmaya başlayacak ülkede kalem kalem her şeye.

Aksiyon almak gerek o yüzden bu bir uyarıdır.

Sonra şikayet etmek eleştirmek bir anlam ifade etmiyor söylediklerimizle kalıyoruz
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 12 Kasım 2022, 23:40:48 »
 marketlerde fiyat  etiketlerigunluk değişiyor.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram