Gönderen Konu: Saç Ekimi Öncesi Yorum Ricaları  (Okunma sayısı 405 defa)

RoadtoFullhair

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç Ekimi Öncesi Yorum Ricaları
« : 14 Kasım 2022, 00:17:46 »
Merhabalar değerli forum üyeleri,

30 yaşındayım, 10 yıla yakın süredir saçlarım dengesiz bir şekilde dökülüyor.

Çok agresif döküldüğü 1-2 aylık dönemlerde 3+3 prp ve mezoterapi yaptırarak belli bir kısmını geri kazanabiliyordum fakat; son 3 seansta hiçbir kazanım olmadı ve yüksek maliyetli oluyordu. Bu süreçte de sadece minoxil kullandım.

Ocak ayında saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum. Saçımın mevcut durumunu  ekliyorum, zamanlama ve görüşlerinizi almayı isterim. Ofis çalışanı olduğum için işlem sonrası dönemde özgüven kaybı da korkutuyor açıkçası.

Teşekkürler herkese şimdiden..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Ekimi Öncesi Yorum Ricaları
« Yanıtla #1 : 14 Kasım 2022, 04:44:52 »
Donör güzel sayılır saç ekimi yaptırmadan 5 ay önce minoxili bırakmanız gerek
Ancak finasterid bırakmak gibi bir durumunuz gerekmez.

Minoxil kullanarak saç ekimi yaptırmak risklidir ekim öncesi bu işi bilen iyi doktorlar bırak 5 ay sonra gel derler. Ekim öncesi kullanılacak bir ürün değildir. Ekim sonrası kullanılması gerek kullanılacaksa gerçi onuda ben tavsiye etmem 2 ay dan fazla

Kime saç ektirceksiniz?

İki saç ekimi olanlamanız gerek
Global Moderator

RoadtoFullhair

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 14 Kasım 2022, 17:55:21 »
Hintell hocam sağolasın yorumların için. 8 ay oldu minoxili bırakalı, çok nankör bir ilaç biliyorsunuz:)

Serkan Aygın kliniğinin işlerini başarılı buluyorum çoğunlukla, öneri başlığı olmadığı için sormak istemedim ama; este world düşünüyordum önceden birkaç öneren vardı. Forumda yazılanları görünce listeden çıkarttım tamamen.
 İki ekimlik bir planlama olur gibi yazmışsınız siz de tek kurtarmayacak gibi :) ben saç dökülmemin tamamlandığını da düşünmüyorum açıkçası tam olarak…

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 14 Kasım 2022, 19:51:14 »
Hintell hocam sağolasın yorumların için. 8 ay oldu minoxili bırakalı, çok nankör bir ilaç biliyorsunuz:)

Serkan Aygın kliniğinin işlerini başarılı buluyorum çoğunlukla, öneri başlığı olmadığı için sormak istemedim ama; este world düşünüyordum önceden birkaç öneren vardı. Forumda yazılanları görünce listeden çıkarttım tamamen.
 İki ekimlik bir planlama olur gibi yazmışsınız siz de tek kurtarmayacak gibi :) ben saç dökülmemin tamamlandığını da düşünmüyorum açıkçası tam olarak…

Valla dostum ben este world bana bedava ekse saç ektirmem kardeşim gitse iki kat cebine para koyarım göndermem.

Serkan aygın
Ya da bir tık altı uygun kaliteli ekimciler varken hata yapma br güzel kardeşim. Ne işin var senin güzel butik ekimciler varken fabrikasyon yerlerde
Global Moderator

RoadtoFullhair

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 14 Kasım 2022, 20:45:14 »
Hahahah ;D şunu sorayım senin yüksek tecrüben var hocam, benim saç yapımı da gördün en azından hangi kliniklerin veya profesyonellerin sonuçlarını ve süreçlerini incelememi önerirsin forumda :)

kelveötesi35

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 15 Kasım 2022, 13:06:06 »
Dostum yaşın gereği, senin de dedigin gibi, dökülmelerin devam edebilir. Eğer ekim yaptırırsan dikkatli bir şekilde takviye ve ilaçlarını kullanmaya devam edersen koruyabilirsin, ama yine bir ikinci ekim gerekebilir. 3.4 Sene güzel saçlarla dolaşayım daha sonra da bir ekim yaptırırım diyorsan dönör iyi gibi.

Ekim merkezi konusunda da, saç ekimi sonuçları bölümünde gırla konu var, hem bütçene uyacak hem gözlem yapıp karar verebileceğin. Çok degil şöyle 1 hafta güzel konsantre olup araştırmanı yaparsan iyi ekimcileri bulacaksındır. Hatta iyi bir kel olursan şirinleri bile görebilirsin :)

Şimdiden hayırlara vesile olmasını dilerim.

Trevor

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 15 Kasım 2022, 21:24:42 »
Dostum yaşın gereği, senin de dedigin gibi, dökülmelerin devam edebilir. Eğer ekim yaptırırsan dikkatli bir şekilde takviye ve ilaçlarını kullanmaya devam edersen koruyabilirsin, ama yine bir ikinci ekim gerekebilir. 3.4 Sene güzel saçlarla dolaşayım daha sonra da bir ekim yaptırırım diyorsan dönör iyi gibi.

Ekim merkezi konusunda da, saç ekimi sonuçları bölümünde gırla konu var, hem bütçene uyacak hem gözlem yapıp karar verebileceğin. Çok degil şöyle 1 hafta güzel konsantre olup araştırmanı yaparsan iyi ekimcileri bulacaksındır. Hatta iyi bir kel olursan şirinleri bile görebilirsin :)

Şimdiden hayırlara vesile olmasını dilerim.

|-onayisareti-|

Passenger

• Full Member
« Yanıtla #7 : 17 Kasım 2022, 15:25:10 »
Forumu iyi araştırın acele etmeden..sadece tek bir özelliğe göre seçmeyin..Ekim merkezinin buradaki sonuçlarının birçoğunu inceleyin..instagram reklamlarına veya takipçilerine bakmayın.. ekimin bütün aşamalarını en iyi şekilde yapan merkezi bulun..Serkan aygin başarılı kaliteli bir merkez bana göre
  • Ekim Tarihi: 02.09.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair Transplant
  • Greft Miktarı 5080
  • Yaşınız 35
  • Medikal Tedavi konazol şampuan, vicy dercos şampuan

RoadtoFullhair

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 17 Kasım 2022, 16:19:29 »
Çok teşekkürler güzel yorumlarınız için :) yazdığım günden itibaren detaylı bir şekilde karşılaştırmalar yaptım, Asuman Hair ile görüşme organize ettim:) Serkan beyin ofisi maalesef ulaşılamaz halde..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 19 Kasım 2022, 15:33:41 »
Çok teşekkürler güzel yorumlarınız için :) yazdığım günden itibaren detaylı bir şekilde karşılaştırmalar yaptım, Asuman Hair ile görüşme organize ettim:) Serkan beyin ofisi maalesef ulaşılamaz halde..

serkan hocada gayet kolay ulaşılır ilgili ama görüşen arkadaşlar rahat ulaşıyor asuman hair de gayet iyi merkez
Global Moderator

RoadtoFullhair

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 31 Ocak 2023, 20:24:10 »
serkan hocada gayet kolay ulaşılır ilgili ama görüşen arkadaşlar rahat ulaşıyor asuman hair de gayet iyi merkez

Değerli hintell hocam ve yorum yapıp yönlendiren dostlar, 17 ocakta Asuman Hair’de ekimi gerçekleştirdim. İlerleyen günlerde bir konu açmayı düşünüyorum. Ama öncelikle sizlere ve değerli forumumuza bir teşekkürü borç bilirim. Şu an gayet yolunda giden bir ekimim var. İşlem tertemiz geçti, Asuman Hanım ve ekip çok ilgili bir şekilde gerçekleştirdi. İnşallah sonuçları da güzel olacak. Passenger, trevor ve kelveötesi35 dostlara da selamlar..

barbaross

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 31 Ocak 2023, 20:27:54 »
Değerli hintell hocam ve yorum yapıp yönlendiren dostlar, 17 ocakta Asuman Hair’de ekimi gerçekleştirdim. İlerleyen günlerde bir konu açmayı düşünüyorum. Ama öncelikle sizlere ve değerli forumumuza bir teşekkürü borç bilirim. Şu an gayet yolunda giden bir ekimim var. İşlem tertemiz geçti, Asuman Hanım ve ekip çok ilgili bir şekilde gerçekleştirdi. İnşallah sonuçları da güzel olacak. Passenger, trevor ve kelveötesi35 dostlara da selamlar..

Hayırlı oldun dostum güzel bir seçimde bulunmuşsun umarım en güzel sonucu alırsın.

kelveötesi35

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 01 Şubat 2023, 11:22:06 »

Selamlar bizden dostum. Hayırlara vesile olsun ekimin, inşallah- ve bence- iyi sonuçların olacak... Bekliyoruz konu açmanı. Görüşmek dilegiyle. ;)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 01 Şubat 2023, 12:32:43 »

hayırlı olsun
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram