Gönderen Konu: 3.11.2022/Bursa Konur Tıp Merkezi/İbrahim Erayhan/3900 Greft Saç Ekimim  (Okunma sayısı 5757 defa)

Mustafaytc

• Yeni üye
  • *
Herkese merhaba 3 kasım 2022de saç ekimimi yaptırdım 11 günlük iyileşme sürecinden sonra kabukları döktürdüm. Şu anlık herşey beklediğim gibi. Ekim merkezi de gayet ilgili ve başarılı kanımca.

Saçlarım hep seyrekti ektirmek aklımda yoktu ani bir kararla ektirdim donör bölgem çok sık olmadığı ve saçlarım ince olduğu için endişelerim de yok değildi aslında. 3900 greft benim beklentimi gayet karşıladı. Bekleyip göreceğiz aşağıda şu ana kadar ki süreçteki fotoğrafları paylaşıyorum.

Mustafaytc

• Yeni üye
  • *
Ynt: Bursa Konur Tıp Merkezi İbrahim Erayhan 3900 Greft Saç Ekimim
« Yanıtla #1 : 14 Kasım 2022, 21:42:37 »
Bu da donör. Ekim kısmında sıkıntım yok aslında ama donör bölgemde hala ağrı ve hassasiyet var ve sağ kulak üzerim baya seyrek gibi toparlayacak mı nasıl olacak diye merak ediyorum.
  • Ekim Tarihi: 03.11.2022
  • Ekim Merkezi ismi Bursa Konur Tıp Merkezi İbrahim Erayhan
  • Greft Miktarı 3900
  • Yaşınız 34
  • Medikal Tedavi Kullanmıyorum

Mustafaytc

• Yeni üye
  • *
Bunlar da ekim öncesi fotoğraflarım.
  • Greft Miktarı 3900
  • Yaşınız 34

Anchar

• Sr. Member
hayılrı olsun.
saç tellerin çok ince ve açıklık fazla .bu durumda 3900 greft alanı kapatmaya yetmeyecektir bence ,sana tavsiyem kendi saçlarını bir nebzede olsa güçlendirmeye çalış yoksa ekim çok başarılı olsa bile ikinci bir ekim kaçınılmaz olur.
  • Ekim Tarihi: 05.04.2001
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Xpecia,minoxil

Jokerr35

• Full Member
Hayırlı olsun kardeşim inşallah istediğin sonucu elde edersin klinik sana kullanman gereken herhangi bir takviye önerdimi

Mustafaytc

• Yeni üye
  • *
Evet farkındayım saçlarımı bu seviyede tutabilirsem benim için yeterli olur. Merkez bakım yağı, sprey, şampunlar ve oral vitamin de önerdi hepsini kullanacağım.
  • Greft Miktarı 3900
  • Yaşınız 34

TUAL

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
bi güncel durum gelir mi arkadaşım ?

Astra eye

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese merhaba 3 kasım 2022de saç ekimimi yaptırdım 11 günlük iyileşme sürecinden sonra kabukları döktürdüm. Şu anlık herşey beklediğim gibi. Ekim merkezi de gayet ilgili ve başarılı kanımca.

Saçlarım hep seyrekti ektirmek aklımda yoktu ani bir kararla ektirdim donör bölgem çok sık olmadığı ve saçlarım ince olduğu için endişelerim de yok değildi aslında. 3900 greft benim beklentimi gayet karşıladı. Bekleyip göreceğiz aşağıda şu ana kadar ki süreçteki fotoğrafları paylaşıyorum.

Astra eye

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

Royalboss

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
    • Saç ekimim
Güncel fotoğraf

Astra eye

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Güncel fotoğraf

Fotoğraf gözükmüyor hocam ama

Royalboss

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
    • Saç ekimim
Fotoğraf gözükmüyor hocam ama

Ben istedim zaten ektiren arkadaştan yani

Mustafa Aytaç

• Yeni üye
  • *
Tam 4 ay oldu.

Mrhdk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Güzel gidiyor bence donör bölge nasıl fotoğraf atma imkanınız var mı? Toparladı mı

Mustafa Aytaç

• Yeni üye
  • *
Güzel gidiyor bence donör bölge nasıl fotoğraf atma imkanınız var mı? Toparladı mı

Arkalar zaten hep seyrekti o yüzden 3900 greft anca çıktı. Yeni tıraş oldum kısa istedim biraz o yüzden donör bölgem bence toparladı yani benim şartlarım için iyi.

Facebook Twitter Instagram