Gönderen Konu: Sac ekimi Merkezleri Istanbul öneriler  (Okunma sayısı 1502 defa)

Ahmet53

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Sac ekimi Merkezleri Istanbul öneriler
« : 15 Kasım 2022, 20:22:16 »
Selamlar,

yasim 40, bundan 6 yil önce Femme Plast istanbul, sayin Dr. Ibrahim askar benim ön bölgeme sac ekmisti. Simdi ise seyrelmeler basladi en kötüsü ise üst bölge baya acildi. Berkay Tulpar, Serkan Aygin, Koray Erdogan, Ahmet Tosun, Resul Yaman ve en son AKL Hasan bey ile temasa gectim. Sizin önerileriniz nedir? Koray erdogan haric hepsi hemen fiyat ve Greft analizi yolladi. Sayin erdogan benim amerikan trasimdan rahatsiz olup, o bölgeyi uzatim tekrar resim yollamami istedi. Dönör bölgesi deniyor herhalde saclarin alinan yerlerine, orasinin cok kisa oldugundan tam analiz yapilamadigini söyledi. bu kisin bu isi halletmek istiyordum, sizce ne yapmaliyim? Hangi merkez sizlerce daha mantikli?

Trevor

• Hero Member
Ynt: Sac ekimi Merkezleri Istanbul öneriler
« Yanıtla #1 : 15 Kasım 2022, 21:23:49 »
bütçe yeterliyse ilk etapta asmed düşünün değilse saydığınız merkezlerden serkan aygın ,ahmet tosun ve akl den birisi olabilir ama bana kalırsa asuman hairide listenize dahil edin.

pisikletadam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 15 Kasım 2022, 21:56:42 »
ilk ekiminiz epey başarısız olmuş sanırım halbuki saçlar dalgalı ve kıvırcık ekilenler çıksa çok iyi bir sonuç ortaya çıkması gerekirdi.
bana kalırsa ikinci ekiminizi sadece önden ortaya kadar yaptırın verteksi şu an için düşünmeyin.
saydığınız ekim merkezleri arasında ise asmed diğerleri arasında ilk sırada yer alır fakat fiyatı malum  :) ayrıca amerikan traşınızdan rahatsız olup ayrıntılı foto istemeleri bile diğerlerinden farklı olduklarının bir belirtisi.

Ahmet53

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 16 Kasım 2022, 03:38:51 »
Bilgiler için teşekkürler. Asuman hanımda listede vardı ama ekimi iki sefere bölmek istedi. Halbuki bende o kadarda seyreklik yok.

İlk ekim bence başarılı idi, çünkü alın bölgesi neredeyse tamamen açılmıştı. Sonradan dökülenler bence eski saçlardı. Çünkü 2 seneye kadar saçlarım baya iyi durumdaydı. Uzun saçlarla ekim yapılsa sizce kötümü olur? 6 ay saçların uzaması çok uzun bi süre. Yapsam dahamı riskli olur? Sizce kaç adet saç ekilmeli bana? Finastrid ile akim yapılmadan kurtaramayız herhalde saçları?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 16 Kasım 2022, 15:16:19 »
2 ekim sizin için doğru olan onu belirteyim 1 ekimle istediğin sonucu zor alırsın bu tepe kapanmaz öyle
« Son Düzenleme: 16 Kasım 2022, 15:22:44 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Ahmet53

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 16 Kasım 2022, 18:02:45 »
Peki neden bütün ekimciler beni tam olarak bilgilendirmiyor? Asuman hanım hariç kimse demedi bunu bana. Koray ERDOĞAN hariç tabi. Onun cevabı daha belli değil. Tek seferde 3000-4000 demi olmaz?

Kerimm34

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 16 Kasım 2022, 19:10:39 »
bencede olmaz ,sırf verteksi kapatmak için en az 3000 greft ekmek gerekir senin sandığın kadar küçük bir bölge değil orası.

Ahmet53

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 01 Aralık 2022, 13:54:05 »
Selamlar
Sayın Erdoğan dan bugün cevap geldi. 2 gün arayla 5000 Greft. Siz ne dersiniz buna? Ekimin Koray beyin tamamını üstlenmesimi daha iyi yoksa ucuz olanı, yani ekibininde yardımıyla olanımı?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 01 Aralık 2022, 14:06:32 »
ucuz olanı derken? koray hoca yapacaksa
a gurubu oluyor
b gurumu ucuz olan fiyata göre
Global Moderator

kelveötesi35

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 01 Aralık 2022, 16:11:52 »
Hocam iyi bir ekimle güzel bir sonuç alabilirsiniz. Kıvırcık saç avantaj biliyorsunuz.
Asmed bütçe olarak uygunsa, çok fazla söze gerek olmayan bir merkez. Dediklerini uygulayarak ekime girip, dediklerini uygulayıp süreci geçirirseniz çok güzel sonuçlar alabilirsiniz diye düşünüyorum.

Lakin, okuduğum kadarıyla asmed baya bi dolu oluyor, siz kışın ektirmek istiyorum dediğiniz için bir de o açıdan bakın duruma.

Şimdiden hayırlısı olsun...

Ahmet53

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 02 Aralık 2022, 09:52:33 »
Selamlar,
Zaman açısından gerçekten çok kötü. Ama 5000 tane demesi beni korkuttu. Sonuçta 3000 tane yaptırmıştım 6 yıl öncesi. Sizce gerçekten tek seferde sonuç alınırmı? İki avrupalı uzmandanda öneri aldım. Biri hiç ekim yapma, takfiyeler yeterli dedi. Diğeri ise 1500 tane üst bölgeye yap bırak dedi.

AKL yıl başına randevu veriyor ve saçı kesmedende yaparız diyor. Kararımda yardımcı olun lütfen!

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 05 Aralık 2022, 03:52:06 »
bu ekimi saçı kestirmeden yaptırmayın kesilsin güzelce yapılsın ama ancak 2 eekim'le kapanır bence bu tepe

5000 greft bence normal sayı sen açıklığının pek fakında değilsin sanırım korkma boşa

donör ne durumda ilk ekimde ne kadar hasar var onları da bilmiyoruz tabi

bunlar net operasyon günü belli olur donör alınabilecekse alınır 5000 dendi diye 5000 alınmaz
Global Moderator

Ahmet53

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 05 Aralık 2022, 04:28:29 »
Bencede tepe ile ön bölge ayrı yapılmalı ama AKL kesinlikle gerek yok diyor, çünkü boşluklar o kadarda çık değil diyor. Kesmeden 3000 tane rahat yapıp süper sonuç alınır diyor. Tabiiki tepe dahil. Saç kesmeden hasan beyin özel uyguladığı bi sistem varmış ve süper sonuç alınıyormuş. AKL iyi demiştin üstad, ne diyorsun buna? Kararım için yardımcı ol!

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 05 Aralık 2022, 13:17:54 »
akl güzel ekim yapıyor planlamaları güzel ama saçın kesilmeden ekilmesini doğru bulmuyorum

kestir saçını güzelce geçişler olsun kanallar kendi köklerine göre daha rahat sık kanal açılsın
Global Moderator

Ahmet53

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 06 Aralık 2022, 02:06:38 »
Güya özel geliştirdikleri bi sistemle kesmeden hallederiz diyorlar. Üstelik tepe bölgesinde açıklık fazla değilmiş ve bunun içinde tek seans yeterli olurmuş.

Bügün Asmed ile konuştum. Israrla bi yıl finastirid diyorlar. Çünkü ekim esnasında öevcud saçlar zarar görebilir, o ilacın desteğiyle zarar minimuma inermiş. Daha sonra ekim öncesi finastirid ile 6 ay denenmesi, belkide ekimin bile gerekemiyeceği bi durum bile olabilirmiş. Saçlarımın kalınlaşnası görüntüyü baya değiştirirmiş.

Anlicen üstad, her kafadan ayrı bi ses çıkıyor. Çok rahatsız oldum artık. Halen ne yapacağımı bilmiyorum.

Facebook Twitter Instagram