Gönderen Konu: Sibel Ulusan 23/11 5759 Grafts 4542 kanal  (Okunma sayısı 10902 defa)

Anlakn

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Sibel Ulusan 23/11 5759 Grafts 4542 kanal
« : 25 Kasım 2022, 08:58:13 »
Herkese merhaba.23 Ekimde Sibel hanimin kendisi ve ekibiyle birlikte ekim yaptirdim.33 yasindayim.

Oncelikle bu kadar samimi ve yardimci ortam oluaturdugunuz icin tum forum kuruculari ve uyelerine tesekkur ederim.Burayi takip ederek sibel hanimi buldum ve karar verdim kendisi ile bu durumuda paylastim.

Sabah 7:30 kan alimi ile basladik ve 8:20 ye kadar sax trasimla hazirligi tamamladik.8:35 de kok alimi basladi yanilmiyorsam 14:30a kadar surdu.Daha sonra 15 dklik bir aradan sonra yemek molasi ve ardindan 45 dk kadar on cizgime sibel hanim cok ozen gostererek belirledi kanal acilima basladik sanirim saat 19:00-20:00 arasi bu islemde bitti.5 dklik aradan sonra ekime basladik buda sanirim gece 00:30 civari bitti.

Gercekten acili ,uzun ve zor birgundu.Sibel hanim saat 9:00 dan itibaren heran yanimdaydi.Toplamda 8 yardimcisi katki sagladi.Cizgi,kanallar,kokleri toplama sibel hanim yapti.Kokleri makina ile alma islemini baska bir hemsire arkadasimiz yapti sibel hanim onun cikarttiklari kokleri topladi,2 hemsire koklerin sayimini ve ayrimini yapti ekimide sibel hanim ve bir baska 2 hemsire 3u beraber yaptilar yani toplamda 8 yardimci saydim ama sibel hanim her islemde aktifti.

Bir bayanin bu kadar caliskan olmasina gercekten sasirdim o kadar saat ozene ozene hic durmadan muthis bir efor gosterdi.O kadar detayciki bu konuda takinsi olanlar hic dusunmesin gercekten cok detayci.

Tek sorunum cok fazla aci cekmemdi buda sanirim benden kaynaklandi.kok toplama isleminde hic aci cekmedim tabiki ignelerden baska ama ilerledikce her islemde daha fazla aci cektim.Tekrar tekrar anestezi uygulanmasina rahmen etkisi 5 10 dk icinde geciyordu.heleki son islemde hic etki kalmadi bende artik saldim bir sekilde dayandim.Yikamaya gelmis 2 hasta ile konustum o an ikiside igneden baska hicbirsey hissetmediklerini soylediler.Sanirim sorun bende hayatimda uyusturucu alkol kullanmadim kafasinda soru isareti olan olabilir sorun nedir bende bilmiyorum.4 Ameliyat gecirdim hep genel anestezi aldim 1 kez bel icin lokal aldim onuda cok hissetmistim.Neyse cekcegimiz varmis bir sekilde dayandim.

Sonuc olarak yapilan ekimden ve emekten memnunum.Ben on bolgelere yogunluk istedim ama sanirim vertexte kapanicak gibi.Bu beni sasirtti cunku forumda okudugum konulardan sonra acikligimin cok fazla oldugunu tek ekimin yetmicegini dusundum.Ama sanirim Sibel hanim bu iside cozdu yapabilcegi max sayiyi ekti .

Sizlerde surekli durumumu paylasip hem degerli fikirlerinizi alicam hemde belki faydam olur.Allah hepimizin bu yolda yardimcisi olsun gercekten disardan goruldugu gibi ektirdim bitti birsey degilmis.

Anlakn

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Sibel Ulusan 23/11 5759 Grafts 4542 kanal
« Yanıtla #1 : 25 Kasım 2022, 09:36:35 »
Operasyon bitimi

Anlakn

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 25 Kasım 2022, 10:00:32 »
Oncesi

JFKennedy

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 25 Kasım 2022, 10:08:03 »
Hayırlı olsun hocam ekiminiz gayet sık güzel duruyor 👍🏼
  • Yaşınız 25

Anlakn

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 25 Kasım 2022, 11:03:27 »
Hayırlı olsun hocam ekiminiz gayet sık güzel duruyor 👍🏼

Cok tesekkurler umarim sureci guzel atlatirim.

erken57

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 25 Kasım 2022, 14:16:42 »
Hocam öncelikle hayırlı olsun ve geçmiş olsun. Ekim çok güzel görünüyor. Saç tipimiz benziyor. 6 sene önce bende Sibel hanımda 2. ekimimi yaptırmıştım ve süreç sonunda çok memnun kalmıştım. Aynı seninki gibi biraz vertekse ekim yapılmıştı. 1 yıllık süreç sonunda verteks bölgesi tatmin edici düzeyde kapandı fakat daha ileriki seneler verteksteki ekilmeyen eski saçlarım daha da açılmaya başladı ve kötü bir görüntü ortaya çıktı. Topik tarzı ürünlerle 3-4 sene idare ettim o bölgeyi kapatarak.

Sonunda geçen hafta Medekse verteks ekimi gerçekleştirdim. Sibel hanıma tekrar ektirebilirdim fakat hem bana uzak hemde maddi olarak beni zorlardı. O sebeple medekse ektirdim. İmkanım olsaydı yine Sibel hanıma ektirirdim. Ama şuanki ekimden de memnunum inşallah tatmin edici bir sonuç alırız hep beraber. Senin verteks bölgende açılacak hocam daha da genişleyecek. Az çok genişleyeceği iz belli fotoğraftan. 2. ekimi yaptıracaksan eğer mutlaka verteksteki genişlemenin tamamlanmasını bekle.
  • Ekim Tarihi: 16.11.2022 (3. ekim)
  • Ekim Merkezi ismi Medeks Hair Center
  • Greft Miktarı 3300
  • Yaşınız 41
  • Medikal Tedavi Proscar 1/6, Ocean Capillus Man, B12, D3K2, Çörekotu ve balık yağı (kapsül) (6. ay itibariyle takviye almıyorum))
Ekim Tarihi :16.11.2022 (3. ekim)
Ekim Yeri: Medeks Hair Center
Ekilen Greft Sayısı: 3300
Tedavi: Proscar 1/6, Ocean Capillus Man, B12, D3K2 (6. ay itibariyle takviye almıyorum).
Şampuan: Sebamed Anti Hairloss

Saç ekim sürecim:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=29407.0

cod4ever

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 25 Kasım 2022, 14:33:30 »
Açık olan bölgeye göre ekiminiz sık duruyor, ön çizgi başarılı.
Güzel bir sonuç almanız dileği ile.
  • Ekim Tarihi: 25.08.2022
  • Ekim Merkezi ismi Yasemin Gülgör Alfa Tıp
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 25
Aga E Biotin ( Günde 2 ad.)
Arginine Proteinocean 5000 mg   ( Günde 1 ad.)
Kiperin Collagen  ( Günde 1 Ad. )
Omega 3  ( Günde 1 Ad. )
Natures Supreme Multivitamin For Men
Calsimax 1000 ( Günde 1 Ad. )
Magnorm 365 ( Günde 1 Ad. )
Prozinc Plus Losyon ( Günde 2 kere )
EVOCAPİL PLUS Onarıcı Köpük Şampu

Anlakn

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 25 Kasım 2022, 15:33:20 »
Cok tesekkurler umarim yeterli bir gorunum alirim.

Anlakn

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 25 Kasım 2022, 15:37:25 »
Hocam öncelikle hayırlı olsun ve geçmiş olsun. Ekim çok güzel görünüyor. Saç tipimiz benziyor. 6 sene önce bende Sibel hanımda 2. ekimimi yaptırmıştım ve süreç sonunda çok memnun kalmıştım. Aynı seninki gibi biraz vertekse ekim yapılmıştı. 1 yıllık süreç sonunda verteks bölgesi tatmin edici düzeyde kapandı fakat daha ileriki seneler verteksteki ekilmeyen eski saçlarım daha da açılmaya başladı ve kötü bir görüntü ortaya çıktı. Topik tarzı ürünlerle 3-4 sene idare ettim o bölgeyi kapatarak.

Sonunda geçen hafta Medekse verteks ekimi gerçekleştirdim. Sibel hanıma tekrar ektirebilirdim fakat hem bana uzak hemde maddi olarak beni zorlardı. O sebeple medekse ektirdim. İmkanım olsaydı yine Sibel hanıma ektirirdim. Ama şuanki ekimden de memnunum inşallah tatmin edici bir sonuç alırız hep beraber. Senin verteks bölgende açılacak hocam daha da genişleyecek. Az çok genişleyeceği iz belli fotoğraftan. 2. ekimi yaptıracaksan eğer mutlaka verteksteki genişlemenin tamamlanmasını bekle.

Gercekten sabrinizi takdir ettim.Cok buyuk konusmamakla beraber cektigim aci yuzunden birdaha ekim dusunmuyorum en azindan suan oyle geliyor.

Umarim yeterli sonuc alirim ama vertexe cok onem vermiyorum acikcasi cunku acikligim gercekten fazlaydi ve forumda konulari okuyunca tek seferde olmayacagini kabullendim diyelim.

Konunuzu inceledim bence idogru yapmissiniz tekrar ekim yaptirmakta. Hepimiz icin hayirlisi olsun.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 25 Kasım 2022, 15:59:12 »
Hayırlı olsun çekiminiz açık olana göre harika bir çekim planlaması olmuş ön çizgi Ekim sıklığı çok güzel temiz sağlıklı 1 Ekim umarım harika sonuç alırsınız
Global Moderator

Anlakn

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 25 Kasım 2022, 16:07:01 »
Hayırlı olsun çekiminiz açık olana göre harika bir çekim planlaması olmuş ön çizgi Ekim sıklığı çok güzel temiz sağlıklı 1 Ekim umarım harika sonuç alırsınız

Cok tesekkur ederim umarim oyle olur.Size forumu kurup bizlere destek oldugunuz icin tekrar tesekkur ederim.

kandan

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 25 Kasım 2022, 16:39:44 »
Valla hocam planlama olsun ekim sıklığı olsun çn çizgi olsun acaip kaliteli bir saç ekimi olmuş sibel hoca hakkını vermiş saç ekiminin maşallah izmir de zaten daha iyisi yok doğru seçim olmuş.

Anlakn

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 25 Kasım 2022, 16:46:35 »
Valla hocam planlama olsun ekim sıklığı olsun çn çizgi olsun acaip kaliteli bir saç ekimi olmuş sibel hoca hakkını vermiş saç ekiminin maşallah izmir de zaten daha iyisi yok doğru seçim olmuş.

Cok tesekkur ederim moralimi yukseltiyorsunuz gercekten.

babel

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 26 Kasım 2022, 12:25:24 »
İyi tatiller. Gerçekten planlama çok iyi. Sonucu da iyi olur inşallah

Anlakn

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 26 Kasım 2022, 14:19:57 »
İyi tatiller. Gerçekten planlama çok iyi. Sonucu da iyi olur inşallah

Cok tesekkur ederim iyi dilekleriniz icin.

Bu arada inanilmaz bir sisme oldu yuzumde gercekten yatis pozisyonuna dikkat etmek gerekiyormus kafami cok dik tuttum buda yuzumde sisliklere neden oldu neredeyse goz kapaklarim kapanicak son resimleride ekliyorum bugune ait.

Facebook Twitter Instagram