Gönderen Konu: Medeks Hair Center 3300 greft Verteks ekimi 41 yaş 16.11.2022 (3. ekim)  (Okunma sayısı 5064 defa)

erken57

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba 16 Kasım 2022 tarihinde Medeks Hair de saç ekimi gerçekleştirdim. Benim bu 3. ekimim oldu. Açıkçası 2. den sonra daha da ektirmem diyordum süreçten dolayı. İlk ekimim 10 sene önce İlhan Serdaroğluna yapılmıştı 3000 greft. o dönem sadece önler açıktı. ön çizgiye yoğun bir şekilde ekilmişti. Süreç sonunda çok memnundum. Taki 3 sene sonra üstler açılmaya başlayıncaya kadar. üstler açılmaya başlayınca çok kötü bir görüntü oldu tekrar ekim kararı aldım.

2. ekimimi 6 sene önce İzmirde Sibel Ulusana ektirdim. 3600 greft. Bu ekimde ağırlıklı olarak üst kısma, çok az sayıda da ön çizgiye ve arka verteks bölgesine ekim yapıldı. Süreçten sonra yine çok memnundum. Taki arka verteks ve yanlar açılana kadar :) Ön ve üstlerden çok memnundum ama yan ve arka verteks bölgesi son yıllarda rahatsız etmeye başlamıştı. O bölgeleri kapatmak için topik tarzı ürünler kullanıyordum. Bunun sonu yok deyip tekrar ekim kararı aldım. Donör bölgeminde azaldığının farkındaydım.

Bu forum sayesinde araştırmalarım sonucu Medekste 3. ekimimi yaptırmaya karar verdim. Gökhan bey donör bölgemin 3. ekime göre iyi durumda olduğunu ve alabileceğimiz maksimum grefti toplayacağını söyledi. Toplam 3300 greft toplandı. Daha üstü riskli olur denildi. Ekim öncesi ve sonrası fotoğrafları ekliyorum. Değerlendirirseniz sevinirim.
  • Ekim Tarihi: 16.11.2022 (3. ekim)
  • Ekim Merkezi ismi Medeks Hair Center
  • Greft Miktarı 3300
  • Yaşınız 41
  • Medikal Tedavi Proscar 1/6, Ocean Capillus Man, B12, D3K2, Çörekotu ve balık yağı (kapsül) (6. ay itibariyle takviye almıyorum))
Ekim Tarihi :16.11.2022 (3. ekim)
Ekim Yeri: Medeks Hair Center
Ekilen Greft Sayısı: 3300
Tedavi: Proscar 1/6, Ocean Capillus Man, B12, D3K2 (6. ay itibariyle takviye almıyorum).
Şampuan: Sebamed Anti Hairloss

Saç ekim sürecim:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=29407.0
Farklı Saç Ekimi Sonuçları

erken57

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
1.gün
  • Greft Miktarı 3300
  • Yaşınız 41
  • Medikal Tedavi Proscar 1/6, Ocean Capillus Man, B12, D3K2, Çörekotu ve balık yağı (kapsül) (6. ay itibariyle takviye almıyorum))
Tedavi: Proscar 1/6, Ocean Capillus Man, B12, D3K2 (6. ay itibariyle takviye almıyorum).

Saç ekim sürecim:

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun saç ekingüzel kaliteli sık bir ekim olmuş 3 ekim dede donör çoklu greft oranı tepe için baya azalmıştır. Tepe de zor bölge ekim her ne kadar güzel olsada tepe nöşgesi çok lanet bir alan olduğu için inşaşşah güzel bir sonuç alırsın
Global Moderator

Edgar X

• Hero Member
hayırlı olsun.
iki ekim geçirmiş olmasına rağmen donör bölge çok iyi durumdaymış o iki ekimi yapanların eline sağlık.
umarım bu ekimde aynı şekilde başarılı olur takipteyiz konunuzu.

erken57

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun saç ekingüzel kaliteli sık bir ekim olmuş 3 ekim dede donör çoklu greft oranı tepe için baya azalmıştır. Tepe de zor bölge ekim her ne kadar güzel olsada tepe nöşgesi çok lanet bir alan olduğu için inşaşşah güzel bir sonuç alırsın

Çok teşekkürler inşallah. evet kliniktede öyle söylediler. %60 civarı tutuyormuş. Tabi dediğiniz gibi çoklu greftler önceki ekimlerde kullanıldığı için bu ekime daha az greftli kökler kalmıştır. Özellikle ense bölgesinin en alt kısmından bile aldılar. Oradakiler daha zayıf. Bakalım inşallah süreci göreceğiz. ön ve üstler gibi olacağını zaten düşünmüyorum. Beklentimi de oldukça aşağı çektim zaten. Gölge yetsin yeter hocam :) Arka verteks bölgesinde hiç saç olmayınca siyahla beyaz kadar zıt duruyor ve bu çok rahatsız ediyordu.
  • Greft Miktarı 3300
  • Yaşınız 41

Saç ekim sürecim:

erken57

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun.
iki ekim geçirmiş olmasına rağmen donör bölge çok iyi durumdaymış o iki ekimi yapanların eline sağlık.
umarım bu ekimde aynı şekilde başarılı olur takipteyiz konunuzu.
İnşallah teşekkür ederim. Evet Sibel hanım özellikle çok iyi iş çıkarmıştı. Bana hem uzak hem de maddi olarak zorlayacağı için 3. ekimi Sibel hanıma yaptırmadım. Hayırlısı olsun.
  • Greft Miktarı 3300
  • Yaşınız 41

Saç ekim sürecim:

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Çok teşekkürler inşallah. evet kliniktede öyle söylediler. %60 civarı tutuyormuş. Tabi dediğiniz gibi çoklu greftler önceki ekimlerde kullanıldığı için bu ekime daha az greftli kökler kalmıştır. Özellikle ense bölgesinin en alt kısmından bile aldılar. Oradakiler daha zayıf. Bakalım inşallah süreci göreceğiz. ön ve üstler gibi olacağını zaten düşünmüyorum. Beklentimi de oldukça aşağı çektim zaten. Gölge yetsin yeter hocam :) Arka verteks bölgesinde hiç saç olmayınca siyahla beyaz kadar zıt duruyor ve bu çok rahatsız ediyordu.

Evet tepeyide ancak güçlü ve çoklu greftlet iş yaptığı için umarım idare eden bir sonuç çıkar hayırlı olsun tekrar
Global Moderator

taco_9

• Sr. Member
vertex biraz kararsın yeter kendi saçlarınızla harmanlanır görüntü daha iyi hale gelir ama bence minoxil ile destekleyin vertexi.

erken57

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam antibiyotikler bittikten sonra proscar başlamayı düşünüyorum.  1 kutu kullanıp bırakmayı planlıyorum. 4-4,5 ay kullanmış olurum sanırım. Ayrıyeten biotin sürekli kullanacağım. Şampuan olarakda Sebamed anti hairloss kullanacağım.
  • Greft Miktarı 3300
  • Yaşınız 41

Saç ekim sürecim:

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Bence 9 ay dan az kullanma tepe gelişimi ileri dönemlerde daha çok gelişir
Global Moderator

Mert Kaan Can Karataş

• Sr. Member
Hintell bey bilmediğim için soruyorum ,merak ettim ,saç toplanırken mikromotor çoklu grefleri seçebiliyor mu ?Görebiliyor mu ?Alım yapılırken bu şekilde mi alınıyor ?

erken57

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar merhaba. Bugün saç ekimimin 7. günü. Tüm kabukları bugünki yıkama sonrası temizledim. Ara ara ağrıların oluyor hala. Antibiyotik bugün bitti. Bugün proscar ilacım gelecek günde 1/6 şeklinde başlamayı düşünüyorum. Ayrıca hergün biotin, B12, D3K2, çörekotu yağı ve kan sulandırıcı kullanıyorum. Biotin ve Proscar dışındakileri genel sağlık amaçlı alıyorum. Dolaylı olarak illaki saçın beslenmesine de faydası olacağını düşünüyorum. Şimdilik böyle. Dönem dönem fotoğraf paylaşacağım.
  • Greft Miktarı 3300
  • Yaşınız 41

Saç ekim sürecim:

erken57

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Son Düzenleme: 23 Kasım 2022, 14:31:24 Gönderen: erken57 »
  • Greft Miktarı 3300
  • Yaşınız 41

Saç ekim sürecim:

erken57

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
7. gün
  • Greft Miktarı 3300
  • Yaşınız 41

Saç ekim sürecim:

kelveötesi35

• Hero Member
Ekiminiz hayırlı olsun. Son kurşunu da atmışsınız. Fazla beklentiye girmeden, kararma olması durumunda beni tatmin edecek diyerek beklentiyi düşük tutmanıza sevindim. Takviyelerle hoş bir görüntü olacaktır. Yaştan dolayı da dökülme de olmaz, ya da az olur.

Beklediğinizden, umdugunuzdan daha güzel bir görüntü olması dilegiyle. |-nazarboncugu-|

Facebook Twitter Instagram