Gönderen Konu: 21.01.2022 tarihinde, 31 yaş Asuman Hair 3300 greft saç ekimi  (Okunma sayısı 6262 defa)

rammocetin@icloud.com

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhabalar, 21.01.2022 tarihinde, Asuman Hair saç ekim merkezine saç ekim işlemi gerçekleştirdim.
Biraz süreçten ve sonuçtan size bahsetmek istiyorum, bir arkadaşımla birlikte saç ektirmeye karar verdik, aslında ben kararsızdım, ancak arkadaşım bu site nezdinde yaptığı araştırma sonucunda beni de ikna etti ve ikimiz Uşak ilinden Aralık ayında gelip ekim merkezine muayene olduk, sonrasında 21 Ocak gününe randevumuz oluşturuldu, arkadaşımla aynı gün ekim işlemimiz gerçekleşti, şuan ekim sonrası üçüncü gündeyiz, hala mevcut hava şartlarından dolayı İstanbul’da konaklıyoruz, tavsiyeniz/önerilerinizi veya yardımlarınızı bekliyorum, iyi günler dilerim.

LOESS

• Hero Member
Açıklığınız çok avantajlı, şimdiden hayırlı olsun, güzel netice alacağınızdan şüphem yok.

rammocetin@icloud.com

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
İyi dilekleriniz için teşekkür ederim

Meku

• Full Member
Maşaallah gayet güzel görünüyor
  • Ekim Tarihi: 10.01.2022
  • Ekim Merkezi ismi Şahin Çelik / Lifehair
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 37
  • Medikal Tedavi Evocapil Plus Tablet ve Keçiboynuzu Pekmezi

Robert

• Hero Member
Hayırlı olsun Ekim avantajlı görünüyor asuman hanımın ellerine sağlık umarım istediğiniz sonucu elde edersiniz Ekim kaçta başlayıp kaçta bitti

heprotar

• Sr. Member
Saç ekiminin şansa bırakılmayacak bir iş olduğunu kavrayarak uşaktan istanbula üşenmeden gitmenizin karşılığını alacaksınız bence .Keşke herkes sizin gibi ciddiyetle araştırıp  karar verse.
Ekiminize gelince klasik asuman hair ekimi bir aksilik olmazsa çok güzel sonuç alacağınızı düşünüyorum.Umarım her şey yolunda gider ve en güzel sonucu alırsınız.

rammocetin@icloud.com

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim işlemi, saat 08:30 da başlayıp arada bir kaç kez mola verip 18:30 gibi tamamlandı, süreçte belli günlerde fotoğraf paylaşmayı düşünüyorum, yorumlarınızı: yardımlarınızı bekliyorum, güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim

BurakE

• Jr. Member
  • **
Açıklığınızın olduğu alan çok geniş olmadığı için bence verimli bir ekim ve greft sayısı anlamında da güzel tercih olmuş.
  • Ekim Tarihi: 25/11/2021
  • Ekim Merkezi ismi Arenamed / Serkan Aydın
  • Greft Miktarı 5200
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi GB Graft Booster Multi Plus, GB Graft Booster Hair Serum, Solgar Biotin 5000, Voonka Multi Collagen Powder, Amway Nutriway Daily

rammocetin@icloud.com

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
ben de öyle düşünüyorum, inşallah sonucu güzel olur 🙏

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun saç ekiminiz  açık alana göre planlama çok güzel ön çizgi kafa yapısınıza uyumlu baya estetik duruyor sık da ekilmiş güzel sonuç alacağını düşünüyorum geçmiş olsun
Global Moderator

rammocetin@icloud.com

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Çok teşekkür ederim, inşallah güzel olur sonu😇🙏

rammocetin@icloud.com

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimimin üzerinden bu gün sekiz gün geçti, bepanthol losyon kullanımına başladım, yıkamadan önce sürdüm, yarım saat kadar bekledim, sonra yıkadım, ancak losyonu saçımdan arındıramadım, böyle mi olması lazım yahut başka bir yolu var mı? Acil yardımlarınızı bekliyorum

rammocetin@icloud.com

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
10. Gündeyiz, kabuklar yüzde 90 gitti, yorumlarınızı bekliyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
kabuk sonrası görüntü gayet güzel maşallah sık duruyor saç yönleri çok iyi artık yakında şok başlar hayırlısı olsun
Global Moderator

fatibum

• Yeni üye
  • *
Hocam çok güzel görünüyor maşallah,Bepanthol losyonu nasıl uyguladiniz?

Facebook Twitter Instagram