Gönderen Konu: Medeks Hair Center/4700 Greft/ 19 Temmuz 2022/ Yaş 27 (ilaç:multivitamin)  (Okunma sayısı 1342 defa)

erkan.

• Yeni üye
  • *
Selamlar, uzun zamandır düşündüğüm saç ekim operasyonumu 19 temmuz 2022 tarihinde medeks hair center'da gerçekleştirmiş bulunmaktayım. Şu anda operasyondan sonraki 4. gündeyim. Gökhan bey ve ekibi yaklaşık olarak 4700 greft alındığını söyledi. Bunun yaklaşık olarak 3200 tanesi ön bölgeye 1500 tanesi de arka bölgeye etkilemiştir. Merkezin vermiş olduğu vitacapelli adlı vitamin ilacı dışında herhangi bir ilaç kullanmıyorum ve kullanmayı da düşünmüyorum.
 Şu ana kadar merkezin ilgi ve alakası güzeldi. Dün normalde ilk yıkama yapılacaktı yalnız kafamın ön bölgesinde oluşan iltihaplanma nedeniyle birkaç gün erteledi gökhan bey.

Şimdi sizlere şu ana kadarki süreçle ilgili fotoları paylaşacağım ve 1-2 yıllık süreç tamamlanana kadar belli aralıklarla paylaşım yapmaya çalışacağım. Bu süreçte siz değerli forum üyelerinin yorumları ve desteğine ihtiyacım olacak. Bu yüzden şimdiden teşekkür ediyorum.

erkan.

• Yeni üye
  • *
Bunlar da ekim sonrası fotoğraflar

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Yerinde olsam Finasterid ile desteklerdim ama sen bilirsin.

Hayırlı olsun.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

erkan.

• Yeni üye
  • *
Yerinde olsam Finasterid ile desteklerdim ama sen bilirsin.

Hayırlı olsun.
Finasterid devamlılık gerektiren bir ilaç olduğu için düşünmüyorum şimdilik. Ekim işlemi nasıl olmuş sizce?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun saç ekiminiz umarım güzel bir sonuç alırsınız planlamanız gayet başarılı ön çizginiz güzel olmuş ekimde sık götünüyor tek sorun ortalar orayada ekim gerekecek gibi cansız ve incelmiş orda dökülme olmuş ve devam edecek gibi orayı koruyun ya da bir ekim daha olacak

Bana göre tepe yerine önden ortanın gerisine kadar ekim yapılsaydı daha iyi olurdu.
Global Moderator

erkan.

• Yeni üye
  • *
Hayırlı olsun saç ekiminiz umarım güzel bir sonuç alırsınız planlamanız gayet başarılı ön çizginiz güzel olmuş ekimde sık götünüyor tek sorun ortalar orayada ekim gerekecek gibi cansız ve incelmiş orda dökülme olmuş ve devam edecek gibi orayı koruyun ya da bir ekim daha olacak ?

Bana göre tepe yerine önden ortanın gerisine kadar ekim yapılsaydı daha iyi olurdu.

Şimdi biraz moralim bozuldu işte. Kötü mü olur sonuç. Yani ilaç kullanmaya karşı değilim ama devamlılık gerektiren ilaçlar kullanmayı düşünmüyorum. Yani vitaminler falan faydalı olmaz mı sizce

jean valjean

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları

Şimdi biraz moralim bozuldu işte. Kötü mü olur sonuç. Yani ilaç kullanmaya karşı değilim ama devamlılık gerektiren ilaçlar kullanmayı düşünmüyorum. Yani vitaminler falan faydalı olmaz mı sizce

Kötü olur demedi ortalardaki mevcut saçların zamanla dökülürse ekilenler çıksa bile seyrek kalır . O sebeple ya o saçları korumak yada dokulecekler yerine 2. Bir siklastirma ekimi yapmak gerekiyor . Benim anladığım bu

iamanengineer

• Full Member
  • Saç Önemli
Sonucu takipteyim.

Bende takviye almama konusunda ısrarlıyım fakat görünen o ki takviye almadan mevcut saçları korumak çok zor. Özellikle fin adlı ilacı yan etkilerinden dolayı kullanmak istemiyorum ama kullanırsam çok iyi bi sonuç çıkacağını da biliyorum. Kararsız kaldım
  • Ekim Tarihi: 10/09/2022
  • Ekim Merkezi ismi Medeks
  • Greft Miktarı 4900
  • Yaşınız 32
  • Medikal Tedavi Xpecia

erkan.

• Yeni üye
  • *
Sonucu takipteyim.

Bende takviye almama konusunda ısrarlıyım fakat görünen o ki takviye almadan mevcut saçları korumak çok zor. Özellikle fin adlı ilacı yan etkilerinden dolayı kullanmak istemiyorum ama kullanırsam çok iyi bi sonuç çıkacağını da biliyorum. Kararsız kaldım
Ya ben Finasteridin yan etkilerini de göze alırım fakat benim için sorun şu: ben daha önce devamlılık gerektiren minoxidil diye bir ilaç kullanmıştım. Valla çok da güzel saç çıkarmıştı. Bir 5-6 ay falan kullandım. Yalnız bir süre sonra kaşıntı falan yapmaya başlayınca bıraktım. Bırakır bırakmaz saçlar eski halinden daha kötü oldu. Neye uğradığımı şaşırdım. İşte devamlılık gerektiren ilaçlar malesef böyle bir sonuç yaratabiliyor. E sonuçta ben fine başlarsam bşr süre sonra bırakmak zorunda kalabilirim. Dolayısıyla benim devamlılık gerektiren ilaçlara karşı bir antipatim var açıkçası

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Kötü olur demedi ortalardaki mevcut saçların zamanla dökülürse ekilenler çıksa bile seyrek kalır . O sebeple ya o saçları korumak yada dokulecekler yerine 2. Bir siklastirma ekimi yapmak gerekiyor . Benim anladığım bu

Doğru anlamışsın kardeşim +1
Global Moderator

Dunlop

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun
Medeks ekim merkezi Seogen adlı şampuan- sprey ve vitamin olan seti veriyordu, bunu siz mi almadınız yoksa artık satışını yapmıyorlar ve sadece bahsettiğiniz vitamini mi veriyor?

Eksi sözlük

• Sr. Member
Bu aln seni kurtarmaz ki kardeşim baya seyrek incelmiş ve dökülüyor buraya ekim gerekecek.

erkan.

• Yeni üye
  • *
Hayırlı olsun
Medeks ekim merkezi Seogen adlı şampuan- sprey ve vitamin olan seti veriyordu, bunu siz mi almadınız yoksa artık satışını yapmıyorlar ve sadece bahsettiğiniz vitamini mi veriyor?
teşekkür ederim. Şampuan ve sprey de verdiler ben sadece saçları destekleyici takviye olarak ne kullandığımda bahsettim orada

erkan.

• Yeni üye
  • *
Bu aln seni kurtarmaz ki kardeşim baya seyrek incelmiş ve dökülüyor buraya ekim gerekecek.
valla bakalım artık öncelikle şu anda ekilenler güzel çıksın da o kısım için gerekirse yaptırırım ilerde. Ya da başka bir çaresine bakarız artık napalım
« Son Düzenleme: 24 Temmuz 2022, 07:24:35 Gönderen: erkan. »

erkan.

• Yeni üye
  • *
 Arkadaşlar Bugün operasyonun 10. günü yıkmanın da 5. günü. Bu aşamada ne yapmak, nasıl devam etmek gerekiyor.

Facebook Twitter Instagram