Gönderen Konu: Nerelere saç ektirmeliyim  (Okunma sayısı 213 defa)

Mehmet4040

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Nerelere saç ektirmeliyim
« : 27 Kasım 2022, 14:52:36 »
İyi günler arkadaşlar. Zaman buldukça forumu okuyorum. Saç ekimi hakkında forumdan biraz bilgi sahibi oldum. Yaşım 31. Saç ektirmeyi düşünüyorum. Sizce tam dökülmüş yanlara mı , yoksa öne 3-4 cm lik kısma mı ektirmeliyim. Önde az miktarda saçım var, saç olan kısıma cm2 ye 40-50 greft saç ekilir mi?Saçım dökülmeye devam edecek. Dökülen kısımlara ikinci kez ekim düşünüyorum. Resimleri ekleyeceğim.

Mehmet4040

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Nerelere ektirmeliyim
« Yanıtla #1 : 27 Kasım 2022, 15:08:26 »
İşaretli bölgeye ekim yaptırırsam, mevcut saçlar ekim için problem olur mu? Bu saçlar dökülecek eninde sonunda. saçlar döküldüğünde, ekilen saçlar sık durur mu?

.
« Son Düzenleme: 27 Kasım 2022, 21:41:25 Gönderen: Hintel »

Mehmet4040

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 27 Kasım 2022, 15:12:05 »
Yoksa tam dökülen yanlara ektirip, diğer kısımlar iyice dökülünce ikinci ekimi mi yaptırayım?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 27 Kasım 2022, 21:41:46 »
İşaretli bölgeye ekim yaptırırsam, mevcut saçlar ekim için problem olur mu? Bu saçlar dökülecek eninde sonunda. saçlar döküldüğünde, ekilen saçlar sık durur mu?

.

problem olmaz ekim için olması gereken mevcut seyreklik şu an için var .ön üç dört cm lik bölgeye yaptır ekimini fakat geri kalan alanlara da bir miktar serpiştirecek tarzda az bir ekim olsa iyi olur.seyrekliklerin olduğu orta alanları kastediyorum
Global Moderator

Mehmet4040

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 28 Kasım 2022, 00:47:20 »
problem olmaz ekim için olması gereken mevcut seyreklik şu an için var .ön üç dört cm lik bölgeye yaptır ekimini fakat geri kalan alanlara da bir miktar serpiştirecek tarzda az bir ekim olsa iyi olur.seyrekliklerin olduğu orta alanları kastediyorum
Sağolun cevap için.

kelveötesi35

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 28 Kasım 2022, 12:45:17 »
Dostum biraz daha dökülme olur haklısın. Bence iyi bir merkeze ekim yaptır, yine de elinde belli bir takım saçlar mevcut. Kötü bir yerde fire daha fazla olur. Forumu araştırmaya devam edersen seninkine benzer açıklığı olan ve ekim yaptıran kişilerden yola çıkarak merkez konusunda netleşebilirsin.

2. ekim mantıklı ama  |-onayisareti-|

Şimdiden hayırlı olsun

Facebook Twitter Instagram